2 Yıllık Bölümler Taban Puanları

Ambalaj Tasarımı(2 Yıllık) 2021 Taban Puanları ve Sıralamaları

Android Uygulamamız Çıktı!
"BENİMHEDEFİM YKS 2021" uygulamamız YAYINDA!
İndir, Yorum Yap, Puanla!

Ambalaj Tasarımı 2021 Taban Puanları ve Ambalaj Tasarımı 2021 Başarı Sıralamaları ÖSYM tarafından yayınlanan haliyle güncel olarak paylaşıldı. YKS 1. oturum yani TYT testine girip tercih yapacak adaylar için hazırladığımız Ambalaj Tasarımı bölümünün 2021 YKS Ambalaj Tasarımı puanları aşağıdadır.

Ambalaj Tasarımı (2 Yıllık) Taban Puanları, Ambalaj Tasarımı (2 Yıllık) Başarı Sıralaması, Ambalaj Tasarımı (2 Yıllık) Önlisans Puanları

Not: YÖK ve ÖSYM tarafından güncel olarak yayınlanmış olan Ambalaj Tasarımı puanları ve sıralamaları uzman eğitimcilerimiz tarafından düzenlenmiş olup 2020 yılına ait olan üniversite yerleştirme puanlarıdır.

Ambalaj Tasarımı 2021 Taban Puanları

Ambalaj Tasarımı bölümü taban puanları ÖSYM kurumunun yayınladığı 2019 ve 2020 yılları verileri olmak üzere son 2 yılın taban puan bilgileri aşağıdaki gibidir;

Ambalaj Tasarımı 2021 Başarı Sıralamaları

Ambalaj Tasarımı bölümü başarı sıralamaları ÖSYM kurumunun yayınladığı 2019 ve 2020 yılları verileri olmak üzere son 2 yıl taban-tavan sıralama, kontenjan ve yerleşen bilgileri şöyle;


Üniversite/Fak. Bölüm Adı Şehir Kont.

2020
2019
Yerl.

2020
2019
Başarı Sırası
2020
2019
Taban Puan
2020
2019
FATİH SULTAN MEHMET VAKIF ÜNİVERSİTESİ  Güzel Sanatlar Meslek Yüksekokulu Ambalaj Tasarımı

(Burslu)

İSTANBUL 10+0
Doldu-10
1.104.002
235,13755
FATİH SULTAN MEHMET VAKIF ÜNİVERSİTESİ  Güzel Sanatlar Meslek Yüksekokulu Ambalaj Tasarımı

(%50 İndirimli)

İSTANBUL 20+0Bilgi: “Dolmadı veya —” ibareleri ilgili Ambalaj Tasarımı bölümünün kontenjanının dolmadığını veya verilerinin olmadığını gösterir.
Bilgi2: Ambalaj Tasarımı bölümü TYT Puan türünden alım yapmakta olup, 2 yıllık önlisans programıdır. Burada yer alan bilgiler 4 yıllık programlar için değildir. 4 ve üzeri yıllık programlar lisans yahut yüksekokul olarak tanımlanır.

Tüm 2 Yıllık Bölümlerin Güncel Taban Puanları(TYT)

Ambalaj Tasarımı Taban Puanları 2021 2 Yıllık – Son 2 Yıl

Adayların TYT programından tercih kılavuzuna göre yapacağı bölüm ve üni tercihlerinde kullanılacak güncel Ambalaj Tasarımı taban puanları yukarıdaki gibidir. Üniversite/bölüm tercihinde bulunacak adayların yayınlanan taban puan ve özellikle sıralama bilgisine göre tercihlerini yaparken dikkat etmeleri gerekmektedir. Tercihlerinizi yayınlanan Ambalaj Tasarımı Bölümü son 2 yıl puan ve sıralama verilerine bakarak oluşturabilirsiniz.

Ambalaj Tasarımı Sıralaması 2021 ÖSYM Güncel

Ambalaj Tasarımı bölümü sıralamaları 2021 yılı güncel olarak yukarıda yayınlandığı gibidir. Eğitim uzmanlarımızın hazırladığı bu verilere göre tercihlerinizi “sıralama” bilgisine göre yapmanız tavsiye edilir. Yani tercihlerinizi yaparken örneğin Ambalaj Tasarımı bölümü için “son 2 yılın başarı sırası” kriterine göre oluşturmanız tavsiye olunur.

Ambalaj Tasarımı 2021 Devlet ve Vakıf Üniversite Bölüm Taban Puanları (2 Yıllık)

Ambalaj Tasarımı bölümü olan devlet ve vakıf üniversitelerini yukarıdaki tablodan inceleyebilirsiniz. Devlet üniversitelerinin “bölüm adı” yazan kısmında herhangi bir bilgi yer almaz. Lakin özel üniversitelerin “bölüm adı” yazan kısmında %50, indirimli, burslu veya ücretli gibi ifadeler yer alır. Bu ilgili üniversitenin özel yani vakıf üniversitesi olduğunu göstermektedir.

] }

BENİM HEDEFİM

BenimHedefim proje Kurucusu. YKS(TYT-AYT-YDT), KPSS, DGS, ALES, LGS, MSÜ gibi sınavlarda bildiklerini paylaşan sıkı eğitim takipçisi. Boş durmaktan sıkılan, insanlara faydalı olmayı amaç edinen şahs-ı meçhul...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu