Taban Puanları

Ayakkabı Tasarımı ve Üretimi 2021 Taban Puanları ve Sıralamaları

Android Uygulamamız Çıktı!
"BENİMHEDEFİM YKS 2021" uygulamamız YAYINDA!
İndir, Yorum Yap, Puanla!

Ayakkabı Tasarımı ve Üretimi 2021 Taban Puanları ve Ayakkabı Tasarımı ve Üretimi 2021 Başarı Sıralamaları ÖSYM güncel olarak yayınlandı. YKS sınavlarına yani TYT – AYT testlerine girip tercih yapacak adaylar için hazırladığımız Ayakkabı Tasarımı ve Üretimi bölümünün 2021 YKS puanları aşağıdadır.

Ayakkabı Tasarımı ve Üretimi Taban Puanları, Ayakkabı Tasarımı ve Üretimi Başarı Sıralaması, Ayakkabı Tasarımı ve Üretimi Bölümü

Not: YÖK ve ÖSYM kurumu tarafından güncel olarak yayınlanmış olan Ayakkabı Tasarımı ve Üretimi puanları ve sıralamaları uzman eğitimcilerimiz tarafından düzenlenmiş olup 2020 yılına ait olan üniversite yerleştirme puanlarıdır.

Ayakkabı Tasarımı ve Üretimi 2021 Taban Puanları

Ayakkabı Tasarımı ve Üretimi bölümü taban puanları ÖSYM kurumunun yayınladığı 2017, 2018, 2019 ve 2020 yılları verileri olmak üzere son 4 yıl taban puan bilgileri altta yer almaktadır.

Ayakkabı Tasarımı ve Üretimi 2021 Başarı Sıralamaları

Ayakkabı Tasarımı ve Üretimi bölümü başarı sıralamaları ÖSYM kurumunun yayınladığı 2017, 2018, 2019 ve 2020 yılları verileri olmak üzere son 4 yılın taban-tavan sıralama, kontenjan ve yerleşen bilgileri aşağıdaki şekildedir;


Puan Türü: Eşit Ağırlık;

Üniversite/Fak. Bölüm Adı Şehir Kont.

2020
2019
2018
2017
Yerl.

2020
2019
2018
2017
Başarı Sırası
2020
2019
2018
2017
Taban Puan
2020
2019
2018
2017
SELÇUK ÜNİVERSİTESİ  Mimarlık ve Tasarım Fakültesi Ayakkabı Tasarımı ve Üretimi KONYA 20+1
20+1

18
15

Dolmadı
Dolmadı

Dolmadı
Dolmadı

Bilgi: “Dolmadı ve —” ibareleri ilgili Ayakkabı Tasarımı ve Üretimi bölümünün kontenjanının dolmadığını veya verilerin oluşmadığını gösterir.
Üniversite ve Bölümlerin Taban Puan ve Sıralamaları
Üniversite ve Bölümlerin Taban Puan ve Sıralamaları
Geçen sene Ayakkabı Tasarımı ve Üretimi bölümünü kazanan öğrencilerin sınavda yaptığı netlere bakarak daha doğru bir tercih listesi oluşturabilirsiniz. Aşağıdaki butondan öğrencilerin Ayakkabı Tasarımı ve Üretimi bölümüne kaç netle yerleştiğini öğrenin!

Ayakkabı Tasarımı ve Üretimi Netleri

Tüm Bölümlerin Puanları ve Sıralamaları – (Say, Söz, Ea, Dil, TYT)

Ayakkabı Tasarımı ve Üretimi Taban Puanları 2021 ÖSYM Son 4 Yıl – Güncel

Adayların tercih kılavuzuna göre yapacağı üniversite tercihlerinde kullanılacak güncel Ayakkabı Tasarımı ve Üretimi taban puanları yukarıdaki gibidir. Üniversite tercihinde bulunacak adayların yukarıdaki tabloya göre dikkatli bir şekilde tercihte bulunması gerekmektedir. Adayların tercihte bulunurken dikkat etmesi gereken Ayakkabı Tasarımı ve Üretimi taban puanları, başarı sıralaması kontenjan ve yerleşen bilgileri yukarıda ÖSYM kurumunun yayınladığı şekliyle yukarıdadır. Tercihlerinizi yayınlamış olduğumuz tabloda yer alan Ayakkabı Tasarımı ve Üretimi Bölümü son 4 yıl puan ve sıralama verilerine bakarak oluşturabilirsiniz.

Ayakkabı Tasarımı ve Üretimi Sıralama 2021

Ayakkabı Tasarımı ve Üretimi Sıralaması 2021 yılı güncel olarak yukarıda yayınlandığı gibidir. Eğitim uzmanlarımızın hazırladığı bu verilere göre tercihlerinizi “sıralama” kriterine göre yapmanız yerleştirilme şansınızı artıracaktır. Yani tercih listenizi oluştururken örneğin Ayakkabı Tasarımı ve Üretimi bölümü için “son 4 yılın başarı sırası” kriterine göre yapmanızı tavsiye etmekteyiz.

Ayakkabı Tasarımı ve Üretimi Bölümü 2021 Devlet ve Vakıf Üniversite Puanları (4 Yıllık)

Ayakkabı Tasarımı ve Üretimi bölümü olan devlet ve vakıf üniversiteleri hakkında da bilgilendirmeyi yapmayı yerinde buluyoruz: Devlet üniversiteleri ücretsiz olup, kazanma şartı yalnızca Ayakkabı Tasarımı ve Üretimi taban puan veya sıralamanızın yetmesidir. Vakıf üniversiteleri ise özel yani paralı üniversite olup, kazanma şartı Ayakkabı Tasarımı ve Üretimi bölümü puan veya başarı sıranızın yetmesinin yanında bölüme özel ücret ödemeniz de gerekmektedir. Tabi ki tam burslu, indirimli veya %50 burslu okuma gibi avantajlarda bulunmaktadır. Yine yukarıdaki yayınladığımız tablodan Ayakkabı Tasarımı ve Üretimi bölümü olan devlet ve vakıf üniversitelerini, Ayakkabı Tasarımı ve Üretimi bölümünün hangi üniversitelerde bulunduğunu yök atlas ve ösym tarafından yayınlanan şekliyle bulabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

SELÇUK ÜNİVERSİTESİ (Mimarlık ve Tasarım Fakültesi)

BENİM HEDEFİM

BenimHedefim proje Kurucusu. YKS(TYT-AYT-YDT), KPSS, DGS, ALES, LGS, MSÜ gibi sınavlarda bildiklerini paylaşan sıkı eğitim takipçisi. Boş durmaktan sıkılan, insanlara faydalı olmayı amaç edinen şahs-ı meçhul...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu