Kaç Net Gerekir

Azerbaycan Türkçesi ve Edebiyatı İçin Kaç Net Gerekir?

Azerbaycan Türkçesi ve Edebiyatı için YKS de yani TYT – AYT testlerinde kaç net yapmanız gerektiğini bu makale ile öğrenebilirsiniz.
Not: Yayınlanan veriler, ÖSYM ve YÖK ATLAS verileridir. 2020 yılı güncel olup, güvenle dikkate alabilirsiniz.

Azerbaycan Türkçesi ve Edebiyatı Netlerini merak ediyorsan, bir o kadar da Azerbaycan Türkçesi ve Edebiyatı Taban Puanlarını merak edersin diye düşündük.

Azerbaycan Türkçesi ve Edebiyatı Taban Puanları İçin Tıkla

Not: Bu veriler Azerbaycan Türkçesi ve Edebiyatı programına yerleşen son kişinin netleridir. Netler 2019 Yılı verilerine göre düzenlendiği için yaklaşık olarak düşünmenizi tavsiye ederiz. 


Azerbaycan Türkçesi ve Edebiyatı İçin Kaç Net Gerekir (Tablo 2020)

Azerbaycan Türkçesi ve Edebiyatı Kazanmanız İçin Yapmanız Gereken Yaklaşık Netler Şöyle;

Üniversite OBP Yerl. TYT Tür (40) TYT Sos (20) TYT Mat (40) TYT Fen (20) AYT Tde (24) AYT Tar-1 (10) AYT Coğ-1 (6) AYT Tar-2 (11) AYT Coğ-2 (11) AYT Fel (12) AYT Din (6)
KAFKAS ÜNİV. – (Ücretsiz) 331,700 41 20,0 9,0 4,8 0,0 3,8 1,5 3,8 2,3 2,8 6,3 0,0

Bu makale ile Azerbaycan Türkçesi ve Edebiyatı için kaç soru ya da diğer bir ifadeyle kaç net yapılmalı sorunuza cevap verdik. Diğer bölümler için yapmanız gereken netleri, aşağıdaki butona tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Hangi Bölüm İçin Kaç Net Gerekir

] }

BENİM HEDEFİM

BenimHedefim proje Kurucusu. YKS(TYT-AYT-YDT), KPSS, DGS, ALES, LGS, MSÜ gibi sınavlarda bildiklerini paylaşan sıkı eğitim takipçisi. Boş durmaktan sıkılan, insanlara faydalı olmayı amaç edinen şahs-ı meçhul...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu