Taban Puanları

Bahçe Bitkileri Üretimi ve Pazarlaması Taban Puanları

Bahçe Bitkileri Üretimi ve Pazarlaması Taban Puanları ve Başarı Sıralaması 2020 2019 yılları güncel olarak burada yayınlanmıştır. En güncel veriler için okumaya devam edin.

2020 YKS(TYT-AYT) sınavına girenler, yerleştirme puanları açıklanan Bahçe Bitkileri Üretimi ve Pazarlaması Fakültesinin taban puanları, başarı sıralamaları ve kontenjan bilgilerini bu makale ile öğrenebilirler. Bahçe Bitkileri Üretimi ve Pazarlaması fakültesi sıralamalarını ve taban puanlarını devlet üniversiteleri veya vakıf üniversiteleri verileri olarak da bulabilirsiniz. YÖK ve ÖSYM tarafından yayınlanan bu tablo, YKS sınavlarına yani TYT – AYT testlerine girip tercih yapacak adaylar için hazırlanmıştır.


Bahçe Bitkileri Üretimi ve Pazarlaması Taban Puanları Başarı Sıralaması 2020 2019

“Bul” bölümü ile istemiş olduğunuz üniversite veya şehri arayarak hızlıca bulabilirsiniz.


Üniversite/Fak.Bölüm AdıŞehirKont.Yerl.Başarı SırasıTaban Puanı
LEFKE AVRUPA ÜNİVERSİTESİ  Tarım Bilimleri ve Teknolojileri FakültesiBahçe Bitkileri Üretimi ve Pazarlaması
(İngilizce)(Burslu) (4)
KKTC-LEFKE3+0DolmadıDolmadı

Sitemizdeki Bölüm Puanları güncel olarak paylaşılmaktadır.

Bilgi: Ayrıca bu tablo ile Bahçe Bitkileri Üretimi ve Pazarlaması Bölümü İçin Kaç Puan Gerekir sorusuna cevap bulabilirsiniz.

Bahçe Bitkileri Üretimi ve Pazarlaması Taban puanını merak ediyorsan, bir o kadar da Bahçe Bitkileri Üretimi ve Pazarlaması netlerini merak edersin diye düşündük.

Bahçe Bitkileri Üretimi ve Pazarlaması Netleri İçin Tıkla

Sayısal, Eşit Ağırlık, Sözel, TYT ve Dil bölümlerinin güncel taban puanları ve başarı sıralamaları için aşağıdaki butonu kullanabilirsiniz.

Tüm Bölümlerin Puanları ve Sıralamaları – (Say, Söz, Ea, Dil, TYT)

] }

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı..

Lütfen sitemizi kullanmaya devam etmek için reklam engelleme eklentisini devredışı bırakınız. Unutmayınız, bu bizim size hizmet edebilmemiz için gereklidir. :)