Taban Puanları

Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri 2021 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Android Uygulamamız Çıktı!
"BENİMHEDEFİM YKS 2021" uygulamamız YAYINDA!
İndir, Yorum Yap, Puanla!

Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri Taban Puanları 2021 ve Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri Başarı Sıralamaları 2021 yılı güncel olarak ilan edildi.

Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri Taban Puanları, Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri Başarı Sıralaması, Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri Bölümü

Not: yokatlas.yok.gov.tr ve osym.gov.tr tarafından güncel olarak yayınlanmış olan bu puanlar 2020 yılına ait olan üniversite yerleştirme puanlarıdır.
Bilgi: Puanlar ve sıralamalar uzman eğitimcilerimiz tarafından derlenmiş olup yayınlanan en güncel verilerdir.

Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri Taban Puanları ve Sıralamaları 2021

Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri bölümü taban puanları ÖSYM kurumunun yayınladığı verileri son 4 yılın taban puan ve sıralama bilgilerini sizler için listeledik. YKS sınavlarına yani TYT – AYT testlerine girip tercih yapacak adaylar için hazırladığımız üniversitelerin Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri bölümünün 2021 YKS taban puanlarını aşağıdan detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri Kontenjan ve Yerleşen Bilgileri

Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri taban-tavan puan, taban-tavan sıralama, kontenjan ve yerleşen bilgileri şu şekildedir;


Puan Türü: Sayısal;

Üniversite/Fak. Bölüm Adı Şehir Kont.

2020
2019
2018
2017
Yerl.

2020
2019
2018
2017
Başarı Sırası
2020
2019
2018
2017
Taban Puan
2020
2019
2018
2017
BARTIN ÜNİVERSİTESİ  Fen Fakültesi Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri BARTIN 40+1
40+1

41
41

315.376
362.701

278,20364
245,75614

Bilgi: “Dolmadı” ibaresi o bölümün, öğrenci almadığını yahut, daha az kişi alarak kontenjanını doldurmadığını gösterir.

Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri Taban Puanları ve Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri Başarı Sıralamaları

Geçen sene Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri bölümünü kazanan öğrencilerin yaptığı netlere bakarak daha doğru bir tercih listesi hazırlayabilirsiniz. Aşağıdaki butondan öğrencilerin Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri bölümüne kaç netle yerleştiğini öğrenebilirsiniz.

Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri Netleri

Tüm Bölümlerin Puanları ve Sıralamaları – (Say, Söz, Ea, Dil, TYT)

Şimdi bizlere merak ettiklerini sorabilirsin.. Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri hakkında merak ettiğiniz tüm soruların cevabını yorum yazarak bulabilirsiniz.

İçeriğimizin SSS sorular bölümünde Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri bölümüne dair Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri bölümü nasıl, nedir, hangi üniversitelerde var, Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri bölümü kaç yıllık, Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri bölümü hangi bölümden alıyor? gibi konulara cevap verilmiştir.

] }

BENİM HEDEFİM

BenimHedefim proje Kurucusu. YKS(TYT-AYT-YDT), KPSS, DGS, ALES, LGS, MSÜ gibi sınavlarda bildiklerini paylaşan sıkı eğitim takipçisi. Boş durmaktan sıkılan, insanlara faydalı olmayı amaç edinen şahs-ı meçhul...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu