Lisans Bölüm Puanları

Biyoteknoloji ve Moleküler Biyoloji Taban Puanları

Biyoteknoloji ve Moleküler Biyoloji Taban Puanları ve Başarı Sıralaması 2020 2019 yılları güncel olarak burada yayınlanmıştır. En güncel veriler için okumaya devam edin.

2020 YKS(TYT-AYT) sınavına girenler, yerleştirme puanları açıklanan Biyoteknoloji ve Moleküler Biyoloji Fakültesinin taban puanları, başarı sıralamaları ve kontenjan bilgilerini bu makale ile öğrenebilirler. Biyoteknoloji ve Moleküler Biyoloji fakültesi sıralamalarını ve taban puanlarını devlet üniversiteleri veya vakıf üniversiteleri verileri olarak da bulabilirsiniz. YÖK ve ÖSYM tarafından yayınlanan bu tablo, YKS sınavlarına yani TYT – AYT testlerine girip tercih yapacak adaylar için hazırlanmıştır.

Biyoteknoloji ve Moleküler Biyoloji Taban Puanları Başarı Sıralaması 2020 2019

“Bul” bölümü ile istemiş olduğunuz üniversite veya şehri arayarak hızlıca bulabilirsiniz.


Üniversite/Fak. Bölüm Adı Şehir Kont. Yerl. Başarı Sırası Taban Puanı
AKSARAY ÜNİVERSİTESİ  Fen-Edebiyat Fakültesi Biyoteknoloji ve Moleküler Biyoloji
(4)
AKSARAY 40+1 41 472.583 220,76834

Sitemizdeki Bölüm Puanları güncel olarak paylaşılmaktadır.

Bilgi: Ayrıca bu tablo ile Biyoteknoloji ve Moleküler Biyoloji Bölümü İçin Kaç Puan Gerekir sorusuna cevap bulabilirsiniz.

Biyoteknoloji ve Moleküler Biyoloji Taban puanını merak ediyorsan, bir o kadar da Biyoteknoloji ve Moleküler Biyoloji netlerini merak edersin diye düşündük.

Biyoteknoloji ve Moleküler Biyoloji Netleri İçin Tıkla

Sayısal, Eşit Ağırlık, Sözel, TYT ve Dil bölümlerinin güncel taban puanları ve başarı sıralamaları için aşağıdaki butonu kullanabilirsiniz.

Tüm Bölümlerin Puanları ve Sıralamaları – (Say, Söz, Ea, Dil, TYT)


BENİM HEDEFİM

BenimHedefim proje Kurucusu. YKS(TYT-AYT-YDT), KPSS, DGS, ALES, LGS, MSÜ gibi sınavlarda bildiklerini paylaşan sıkı eğitim takipçisi. Boş durmaktan sıkılan, insanlara faydalı olmayı amaç edinen şahs-ı meçhul...

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı