Taban Puanları

Deniz Bilimleri ve Teknolojisi Mühendisliği 2021 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Android Uygulamamız Çıktı!
"BENİMHEDEFİM YKS 2021" uygulamamız YAYINDA!
İndir, Yorum Yap, Puanla!

Deniz Bilimleri ve Teknolojisi Mühendisliği Taban Puanları 2021 ve Deniz Bilimleri ve Teknolojisi Mühendisliği Başarı Sıralamaları 2021 yılı güncel olarak ilan edildi.

Deniz Bilimleri ve Teknolojisi Mühendisliği Taban Puanları, Deniz Bilimleri ve Teknolojisi Mühendisliği Başarı Sıralaması, Deniz Bilimleri ve Teknolojisi Mühendisliği Bölümü

Not: yokatlas.yok.gov.tr ve osym.gov.tr tarafından güncel olarak yayınlanmış olan Deniz Bilimleri ve Teknolojisi Mühendisliği puanları ve sıralamaları uzman eğitimcilerimiz tarafından derlenmiş olup 2020 yılına ait olan üniversite yerleştirme puanlarıdır.

Deniz Bilimleri ve Teknolojisi Mühendisliği Taban Puanları ve Sıralamaları 2021

Deniz Bilimleri ve Teknolojisi Mühendisliği bölümü taban puanları ÖSYM kurumunun yayınladığı veriler son 4 yılın taban puan ve sıralama bilgilerini sizler için listeledik. 2021 yılında YKS sınavlarına yani TYT – AYT testlerine girip tercih yapacak adaylar için hazırladığımız üniversitelerin Deniz Bilimleri ve Teknolojisi Mühendisliği bölümünün 2021 YKS taban puanlarını aşağıdan detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Deniz Bilimleri ve Teknolojisi Mühendisliği Kontenjan ve Yerleşen Bilgileri

Deniz Bilimleri ve Teknolojisi Mühendisliği taban-tavan puan, taban-tavan sıralama, kontenjan ve yerleşen bilgileri şu şekildedir;


Puan Türü: Sayısal;

Üniversite/Fak. Bölüm Adı Şehir Kont.

2020
2019
2018
2017
Yerl.

2020
2019
2018
2017
Başarı Sırası
2020
2019
2018
2017
Taban Puan
2020
2019
2018
2017
ORDU ÜNİVERSİTESİ  Fatsa Deniz Bilimleri Fakültesi Deniz Bilimleri ve Teknolojisi Mühendisliği ORDU 30+1


2


Dolmadı


Dolmadı


Bilgi: “Dolmadı” ibaresi o bölümün, öğrenci almadığını yahut, daha az kişi alarak kontenjanını doldurmadığını gösterir.

Deniz Bilimleri ve Teknolojisi Mühendisliği Taban Puanları ve Deniz Bilimleri ve Teknolojisi Mühendisliği Başarı Sıralamaları

Geçen sene Deniz Bilimleri ve Teknolojisi Mühendisliği bölümünü kazanan öğrencilerin yaptığı netlere bakarak daha doğru bir tercih listesi hazırlayabilirsiniz. Aşağıdaki butondan öğrencilerin Deniz Bilimleri ve Teknolojisi Mühendisliği bölümüne kaç netle yerleştiğini öğrenebilirsiniz.

Deniz Bilimleri ve Teknolojisi Mühendisliği Netleri

Tüm Bölümlerin Puanları ve Sıralamaları – (Say, Söz, Ea, Dil, TYT)

Şimdi bizlere merak ettiklerini sorabilirsin.. Deniz Bilimleri ve Teknolojisi Mühendisliği hakkında merak ettiğiniz tüm soruların cevabını yorum yazarak bulabilirsiniz.

İçeriğimizin SSS sorular bölümünde Deniz Bilimleri ve Teknolojisi Mühendisliği bölümüne dair Deniz Bilimleri ve Teknolojisi Mühendisliği bölümü nasıl, nedir, hangi üniversitelerde var, Deniz Bilimleri ve Teknolojisi Mühendisliği bölümü kaç yıllık, Deniz Bilimleri ve Teknolojisi Mühendisliği bölümü hangi bölümden alıyor? gibi konulara cevap verilmiştir.

Sıkça Sorulan Sorular

ORDU ÜNİVERSİTESİ  Fatsa Deniz Bilimleri Fakültesi

Deniz Bilimleri ve Teknolojisi Mühendisliği bölümünün alım yaptığı puan türü MF yani Sayısal alandır.

BENİM HEDEFİM

BenimHedefim proje Kurucusu. YKS(TYT-AYT-YDT), KPSS, DGS, ALES, LGS, MSÜ gibi sınavlarda bildiklerini paylaşan sıkı eğitim takipçisi. Boş durmaktan sıkılan, insanlara faydalı olmayı amaç edinen şahs-ı meçhul...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu