2 Yıllık Bölümler Taban Puanları

Dijital Fabrika Teknolojileri(2 Yıllık) 2021 Taban Puanları ve Sıralamaları

Android Uygulamamız Çıktı!
"BENİMHEDEFİM YKS 2021" uygulamamız YAYINDA!
İndir, Yorum Yap, Puanla!

Dijital Fabrika Teknolojileri 2021 Taban Puanları ve Dijital Fabrika Teknolojileri 2021 Başarı Sıralamaları ÖSYM tarafından yayınlanan haliyle güncel olarak paylaşıldı. YKS 1. oturum yani TYT testine girip tercih yapacak adaylar için hazırladığımız Dijital Fabrika Teknolojileri bölümünün 2021 YKS Dijital Fabrika Teknolojileri puanları aşağıdadır.

Dijital Fabrika Teknolojileri(2 Yıllık Önlisans) Taban Puanları ve Sıralaması

Not: YÖK ve ÖSYM tarafından güncel olarak yayınlanmış olan Dijital Fabrika Teknolojileri puanları ve sıralamaları uzman eğitimcilerimiz tarafından düzenlenmiş olup 2020 yılına ait olan üniversite yerleştirme puanlarıdır.

Dijital Fabrika Teknolojileri 2021 Taban Puanları

Dijital Fabrika Teknolojileri bölümü taban puanları ÖSYM kurumunun yayınladığı 2019 ve 2020 yılları verileri olmak üzere son 2 yılın taban puan bilgileri aşağıdaki gibidir;

Dijital Fabrika Teknolojileri 2021 Başarı Sıralamaları

Dijital Fabrika Teknolojileri bölümü başarı sıralamaları ÖSYM kurumunun yayınladığı 2019 ve 2020 yılları verileri olmak üzere son 2 yıl taban-tavan sıralama, kontenjan ve yerleşen bilgileri şöyle;


Üniversite/Fak. Bölüm Adı Şehir Kont.

2020
2019
Yerl.

2020
2019
Başarı Sırası
2020
2019
Taban Puan
2020
2019
ANKARA ÜNİVERSİTESİ  1. Organize Sanayi Bölgesi Meslek Yüksekokulu Dijital Fabrika Teknolojileri ANKARA 40+1
Doldu-41
911.228
251,44822
Bilgi: “Dolmadı veya —” ibareleri ilgili Dijital Fabrika Teknolojileri bölümünün kontenjanının dolmadığını veya verilerinin olmadığını gösterir.
Bilgi2: Dijital Fabrika Teknolojileri bölümü TYT Puan türünden alım yapmakta olup, 2 yıllık önlisans programıdır. Burada yer alan bilgiler 4 yıllık programlar için değildir. 4 ve üzeri yıllık programlar lisans yahut yüksekokul olarak tanımlanır.

Tüm 2 Yıllık Bölümlerin Güncel Taban Puanları(TYT)

Dijital Fabrika Teknolojileri Taban Puanları 2021 2 Yıllık – Son 2 Yıl

Adayların TYT programından tercih kılavuzuna göre yapacağı bölüm ve üni tercihlerinde kullanılacak güncel Dijital Fabrika Teknolojileri taban puanları yukarıdaki gibidir. Üniversite/bölüm tercihinde bulunacak adayların yayınlanan taban puan ve özellikle sıralama bilgisine göre tercihlerini yaparken dikkat etmeleri gerekmektedir. Tercihlerinizi yayınlanan Dijital Fabrika Teknolojileri Bölümü son 2 yıl puan ve sıralama verilerine bakarak oluşturabilirsiniz.

Dijital Fabrika Teknolojileri Sıralaması 2021 ÖSYM Güncel

Dijital Fabrika Teknolojileri bölümü sıralamaları 2021 yılı güncel olarak yukarıda yayınlandığı gibidir. Eğitim uzmanlarımızın hazırladığı bu verilere göre tercihlerinizi “sıralama” bilgisine göre yapmanız tavsiye edilir. Yani tercihlerinizi yaparken örneğin Dijital Fabrika Teknolojileri bölümü için “son 2 yılın başarı sırası” kriterine göre oluşturmanız tavsiye olunur.

Dijital Fabrika Teknolojileri 2021 Devlet ve Vakıf Üniversite Bölüm Taban Puanları (2 Yıllık)

Dijital Fabrika Teknolojileri bölümü olan devlet ve vakıf üniversitelerini yukarıdaki tablodan inceleyebilirsiniz. Devlet üniversitelerinin “bölüm adı” yazan kısmında herhangi bir bilgi yer almaz. Lakin özel üniversitelerin “bölüm adı” yazan kısmında %50, indirimli, burslu veya ücretli gibi ifadeler yer alır. Bu ilgili üniversitenin özel yani vakıf üniversitesi olduğunu göstermektedir.

] }

BENİM HEDEFİM

BenimHedefim proje Kurucusu. YKS(TYT-AYT-YDT), KPSS, DGS, ALES, LGS, MSÜ gibi sınavlarda bildiklerini paylaşan sıkı eğitim takipçisi. Boş durmaktan sıkılan, insanlara faydalı olmayı amaç edinen şahs-ı meçhul...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu