Kaç Net Gerekir

Diş Hekimliği Netleri Diş Hekimliği İçin Kaç Net Gerekir?


ÖSYM bilgileri doğrultusunda güncel olarak yayınlanan Diş Hekimliği netleri 2018 2019 yılları olarak en son yerleşen öğrenci bilgisine göre bu makalede yayınlanmıştır. Bu makale ile Diş Hekimliği için kaç net gerektiğini, Diş Hekimliği bölümünü kazanmak için hangi derslerden kaç net yapmak gerektiğini öğrenebilirsiniz.

Yayınlanan Diş Hekimliği netleri YKS sınavlarına (TYT-AYT) göre hazırlanmış olup, TYT ve AYT netlerini içermektedir. Diş Hekimliği için hangi dersten kaç net yapılmalı diyerek merak ediyorsanız video ile veya tablodan istediğiniz bilgiyi elde edebilirsiniz.

Not: Bu veriler Diş Hekimliği programına yerleşen son kişinin netleridir.

Diş Hekimliği İçin Kaç Net Gerekir (Tablo 2018)

Diş Hekimliği (Fakülte)

[table id=155 /]

Diş Hekimliği Bölümü Netleri (Video 2018)

Bu makalemiz ile Diş Hekimliği için kaç soru yapılmalı sorunuza cevap verdiğimiz düşünüyoruz, hala hangi bölümü seçeceğini bilmiyor isen, daha başka bölümlere bakmak için. Şu sayfamıza göz atabilirsin;

Diğer Bölümler: Hangi Bölüm İçin Kaç Net Gerekir


BENİM HEDEFİM

BenimHedefim proje Kurucusu. YKS(TYT-AYT-YDT), KPSS, DGS, ALES, LGS, MSÜ gibi sınavlarda bildiklerini paylaşan sıkı eğitim takipçisi. Boş durmaktan sıkılan, insanlara faydalı olmayı amaç edinen şahs-ı meçhul...

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı..

Lütfen sitemizi kullanmaya devam etmek için reklam engelleme eklentisini devredışı bırakınız. Unutmayınız, bu bizim size hizmet edebilmemiz için gereklidir. :)