Lisans Bölüm Puanları

Eşit Ağırlık Bölümlerin Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları


Eşit Ağırlık(TM) bölümlerin başarı sıralamaları ve taban puanları 2 yıllık, 4 yıllık (bazı bölümlerin 5 veya 6 yıllık) olarak bu sayfada güncel olarak paylaşılmıştır. Eşit Ağırlık bölümlerin kontenjan, puan, sıralama, şehir, yerleşen bilgilerini güncel olarak derledik. Bu sayfadan istediğiniz 2 yıllık veya 4 yıllık Eşit Ağırlık bölümünün taban puanı ve sıralamasını öğrenebilirsiniz.

Not: Taban Puanına ve Başarı Sıralamasına bakmak istediğiniz Eşit Ağırlık(TM) bölüm adını “BUL” bölümüne yazarak hızlıca ulaşabilirsiniz.

Eşit Ağırlık Bölümlerin Taban Puanları Başarı Sıralamaları – 2019

[table “” not found /]

Hangi Eşit Ağırlık bölümü tercih etmeyi düşünüyorsunuz?

Eşit Ağırlık bölümlerin puanları ÖSYM Eşit Ağırlık lisans programları taban puanları 2018 2019 yılları dikkate alınarak yayınlanmıştır. Eşit Ağırlık bölümlerin tavan ve taban puanları da bu şekildedir ve Eşit Ağırlık(TM) bölümlerin puanları her yıl güncel olarak sitemizde yayımlanmaktadır.

İlginizi Çekebilir?
Sözel Bölümlerin Taban Puanı ve Başarı Sıralaması
Sayısal Bölümlerin Taban Puanı ve Başarı Sıralaması
Dil Bölümlerinin Taban Puanı ve Başarı Sıralaması
TYT (2 Yıllık) Bölümlerin Taban Puanı ve Başarı Sıralaması


BENİM HEDEFİM

BenimHedefim proje Kurucusu. YKS(TYT-AYT-YDT), KPSS, DGS, ALES, LGS, MSÜ gibi sınavlarda bildiklerini paylaşan sıkı eğitim takipçisi. Boş durmaktan sıkılan, insanlara faydalı olmayı amaç edinen şahs-ı meçhul...

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı..

Lütfen sitemizi kullanmaya devam etmek için reklam engelleme eklentisini devredışı bırakınız. Unutmayınız, bu bizim size hizmet edebilmemiz için gereklidir. :)