Kaç Net Gerekir

Farsça Mütercim ve Tercümanlık (DİL) İçin Kaç Net Gerekir? 2021

Android Uygulamamız Çıktı!
"BENİMHEDEFİM YKS 2021" uygulamamız YAYINDA!
İndir, Yorum Yap, Puanla!

2021 YKS Farsça Mütercim ve Tercümanlık (DİL) İçin Kaç Net Gerekir? 2021 Yılı Farsça Mütercim ve Tercümanlık (DİL) bölümü için YKS de yani TYT – AYT testlerinde kaç net yapmanız gerektiğini artık bileceksiniz!

Farsça Mütercim ve Tercümanlık (DİL) İçin Kaç Net Gerekir? 2021

Farsça Mütercim ve Tercümanlık (DİL) bölümü taban puanlarını incelemek için bu bağlantıyı https://benimhedefim.net/taban-puanlari/ ziyaret edebilirsin.

Farsça Mütercim ve Tercümanlık (DİL) İçin Kaç Net Gerekir? (2021)

Farsça Mütercim ve Tercümanlık (DİL) bölümünü Kazanmanız İçin Yapmanız Gereken Yaklaşık Netler Şöyle;


Üniversite OBP Yerl. TYT TÜR (40) TYT SOS (20) TYT MAT (40) TYT FEN (20) YDT DİL (80)
KIRIKKALE ÜNİV. – (Ücretsiz) 313,100 5 15,25 10,50 -1,00 1,75 16,75

KATSAYI: 0,12

Bilgi: Yayınlanan veriler, ÖSYM ve YÖK ATLAS Net Sihirbazı verileridir. Farsça Mütercim ve Tercümanlık (DİL) netleri 2021 yılı güncel olup, 2020 yılında sınava giren öğrencilerin yaptığı netlerden oluşturulmuştur.

Not: Bu veriler Farsça Mütercim ve Tercümanlık (DİL) programına yerleşen son kişinin netleridir. Farsça Mütercim ve Tercümanlık (DİL) 2021 Netleri 2020 Yılı verileri olduğu için yaklaşık olarak düşünmenizi tavsiye ederiz.

Bu makale ile Farsça Mütercim ve Tercümanlık (DİL) bölümü için kaç soru ya da diğer bir ifadeyle kaç net yapılmalı sorusuna cevap verdik. Diğer bölümler için yapmanız gereken netleri, aşağıdaki butona tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Bölüm Netleri – Kaç Net Gerekir?

] }

BENİM HEDEFİM

BenimHedefim proje Kurucusu. YKS(TYT-AYT-YDT), KPSS, DGS, ALES, LGS, MSÜ gibi sınavlarda bildiklerini paylaşan sıkı eğitim takipçisi. Boş durmaktan sıkılan, insanlara faydalı olmayı amaç edinen şahs-ı meçhul...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu