Kaç Net Gerekir

Geleneksel Türk Sanatları İçin Kaç Net Gerekir?

Geleneksel Türk Sanatları için YKS de yani TYT – AYT testlerinde kaç net yapmanız gerektiğini bu makale ile öğrenebilirsiniz.
Not: Yayınlanan veriler, ÖSYM ve YÖK ATLAS verileridir. 2020 yılı güncel olup, güvenle dikkate alabilirsiniz.

Geleneksel Türk Sanatları Netlerini merak ediyorsan, bir o kadar da Geleneksel Türk Sanatları Taban Puanlarını merak edersin diye düşündük.

Geleneksel Türk Sanatları Taban Puanları İçin Tıkla

Not: Bu veriler Geleneksel Türk Sanatları programına yerleşen son kişinin netleridir. Netler 2019 Yılı verilerine göre düzenlendiği için yaklaşık olarak düşünmenizi tavsiye ederiz. 


Geleneksel Türk Sanatları İçin Kaç Net Gerekir (Tablo 2020)

Geleneksel Türk Sanatları Kazanmanız İçin Yapmanız Gereken Yaklaşık Netler Şöyle;


Üniversite OBP Yerl. TYT Tür (40) TYT Sos (20) TYT Mat (40) TYT Fen (20) AYT Tde (24) AYT Tar-1 (10) AYT Coğ-1 (6) AYT Tar-2 (11) AYT Coğ-2 (11) AYT Fel (12) AYT Din (6)
ANKARA HACI BAYRAM VELİ ÜNİV. – (M.T.O.K.) 301,450 17 10,5 6,5 -0,5 4,3 4,3 2,8 3,8 2,5 5,0 1,8 1,8

Bu makale ile Geleneksel Türk Sanatları için kaç soru ya da diğer bir ifadeyle kaç net yapılmalı sorunuza cevap verdik. Diğer bölümler için yapmanız gereken netleri, aşağıdaki butona tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Hangi Bölüm İçin Kaç Net Gerekir

] }

BENİM HEDEFİM

BenimHedefim proje Kurucusu. YKS(TYT-AYT-YDT), KPSS, DGS, ALES, LGS, MSÜ gibi sınavlarda bildiklerini paylaşan sıkı eğitim takipçisi. Boş durmaktan sıkılan, insanlara faydalı olmayı amaç edinen şahs-ı meçhul...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu