Kaç Net Gerekir

Gemi ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği İçin Kaç Net Gerekir? 2020

Gemi ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği için YKS de yani TYT – AYT testlerinde kaç net yapmanız gerektiğini bu makale ile öğrenebilirsiniz.
Not: Yayınlanan veriler, ÖSYM ve YÖK ATLAS verileridir. 2020 yılı güncel olup, güvenle dikkate alabilirsiniz.

Gemi ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği Netlerini merak ediyorsan, bir o kadar da Gemi ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği Taban Puanlarını merak edersin diye düşündük.

Gemi ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği Taban Puanları İçin Tıkla

Not: Bu veriler Gemi ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği programına yerleşen son kişinin netleridir. Netler 2019 Yılı verilerine göre düzenlendiği için yaklaşık olarak düşünmenizi tavsiye ederiz. 


Gemi ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği İçin Kaç Net Gerekir (Tablo 2020)

Gemi ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği Kazanmanız İçin Yapmanız Gereken Yaklaşık Netler Şöyle;


Üniversite OBP Yerl. TYT Tür (40) TYT Sos (20) TYT Mat (40) TYT Fen (20) AYT Mat (40) AYT Fiz (14) AYT Kim (13) AYT Biy (13)
İSTANBUL TEKNİK ÜNİV. – (Ücretsiz) 466,700 60 15,8 9,8 19,0 13,8 25,8 8,8 5,5 6,5

Bu makale ile Gemi ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği için kaç soru ya da diğer bir ifadeyle kaç net yapılmalı sorunuza cevap verdik. Diğer bölümler için yapmanız gereken netleri, aşağıdaki butona tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Hangi Bölüm İçin Kaç Net Gerekir

] }

BENİM HEDEFİM

BenimHedefim proje Kurucusu. YKS(TYT-AYT-YDT), KPSS, DGS, ALES, LGS, MSÜ gibi sınavlarda bildiklerini paylaşan sıkı eğitim takipçisi. Boş durmaktan sıkılan, insanlara faydalı olmayı amaç edinen şahs-ı meçhul...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu