Taban Puanları

Gemi ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği Taban Puanları

Gemi ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği Taban Puanları ve Başarı Sıralaması 2020 2019 yılları güncel olarak burada yayınlanmıştır. En güncel veriler için okumaya devam edin.

2020 YKS(TYT-AYT) sınavına girenler, yerleştirme puanları açıklanan Gemi ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği Fakültesinin taban puanları, başarı sıralamaları ve kontenjan bilgilerini bu makale ile öğrenebilirler. Gemi ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği fakültesi sıralamalarını ve taban puanlarını devlet üniversiteleri veya vakıf üniversiteleri verileri olarak da bulabilirsiniz. YÖK ve ÖSYM tarafından yayınlanan bu tablo, YKS sınavlarına yani TYT – AYT testlerine girip tercih yapacak adaylar için hazırlanmıştır.


Gemi ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği Taban Puanları Başarı Sıralaması 2020 2019

“Ara” bölümü ile istemiş olduğunuz üniversite veya şehri arayarak hızlıca bulabilirsiniz.


Üniversite/Fak.Bölüm AdıŞehirKont.Yerl.Başarı SırasıTaban Puanı
İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ  Gemi İnşaatı ve Deniz Bilimleri FakültesiGemi ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği
(4)
İSTANBUL60+26282.933378,19614

Sitemizdeki Bölüm Puanları güncel olarak paylaşılmaktadır.

Bilgi: Ayrıca bu tablo ile Gemi ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği Bölümü İçin Kaç Puan Gerekir sorusuna cevap bulabilirsiniz.

Gemi ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği Taban puanını merak ediyorsan, bir o kadar da Gemi ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği netlerini merak edersin diye düşündük.

Gemi ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği Netleri İçin Tıkla

Sayısal, Eşit Ağırlık, Sözel, TYT ve Dil bölümlerinin güncel taban puanları ve başarı sıralamaları için aşağıdaki butonu kullanabilirsiniz.

Tüm Bölümlerin Puanları ve Sıralamaları – (Say, Söz, Ea, Dil, TYT)

] }

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı..

Lütfen sitemizi kullanmaya devam etmek için reklam engelleme eklentisini devredışı bırakınız. Unutmayınız, bu bizim size hizmet edebilmemiz için gereklidir. :)