Taban Puanları

Görsel Sanatlar ve İletişim Tasarımı 2021 Taban Puanları ve Sıralamaları

Android Uygulamamız Çıktı!
"BENİMHEDEFİM YKS 2021" uygulamamız YAYINDA!
İndir, Yorum Yap, Puanla!

Görsel Sanatlar ve İletişim Tasarımı 2021 Taban Puanları ve Görsel Sanatlar ve İletişim Tasarımı 2021 Başarı Sıralamaları ÖSYM tarafından yayınlanan haliyle güncel olarak paylaşıldı. YKS sınavına yani TYT – AYT testlerine girip tercih yapacak adaylar için hazırladığımız Görsel Sanatlar ve İletişim Tasarımı bölümünün 2021 YKS puanları aşağıdadır.

Görsel Sanatlar ve İletişim Taban Puanları, Görsel Sanatlar ve İletişim Başarı Sıralaması, Görsel Sanatlar ve İletişim Bölümü

Not: YÖK ve ÖSYM tarafından güncel olarak yayınlanmış olan Görsel Sanatlar ve İletişim Tasarımı puanları ve sıralamaları uzman eğitimcilerimiz tarafından düzenlenmiş olup 2020 yılına ait olan üniversite yerleştirme puanlarıdır.

Görsel Sanatlar ve İletişim Tasarımı 2021 Taban Puanları

Görsel Sanatlar ve İletişim Tasarımı bölümü taban puanları ÖSYM kurumunun yayınladığı 2017, 2018, 2019 ve 2020 yılları verileri olmak üzere son 4 yılın taban puan bilgileri aşağıdadır.

Görsel Sanatlar ve İletişim Tasarımı 2021 Başarı Sıralamaları

Görsel Sanatlar ve İletişim Tasarımı bölümü başarı sıralamaları ÖSYM kurumunun yayınladığı 2017, 2018, 2019 ve 2020 yılları verileri olmak üzere son 4 yıl taban-tavan sıralama, kontenjan ve yerleşen bilgileri aşağıdaki gibidir;


Puan Türü: Sözel;

Üniversite/Fak. Bölüm Adı Şehir Kont.

2020
2019
2018
2017
Yerl.

2020
2019
2018
2017
Başarı Sırası
2020
2019
2018
2017
Taban Puan
2020
2019
2018
2017
ULUSLARARASI SARAYBOSNA ÜNİVERSİTESİ  Sanat ve Sosyal Bilimler Fakültesi Görsel Sanatlar ve İletişim Tasarımı
(Ücretli)
SARAYBOSNA – BOSNA – HERSEK 10+0ULUSLARARASI SARAYBOSNA ÜNİVERSİTESİ  Sanat ve Sosyal Bilimler Fakültesi Görsel Sanatlar ve İletişim Tasarımı
(%50 İndirimli)
SARAYBOSNA – BOSNA – HERSEK 5+0
10+0
5+0
8+0


2
0

Dolmadı
Dolmadı
Dolmadı

Dolmadı
Dolmadı
Dolmadı
ULUSLARARASI SARAYBOSNA ÜNİVERSİTESİ  Sanat ve Sosyal Bilimler Fakültesi Görsel Sanatlar ve İletişim Tasarımı
(%75 İndirimli)
SARAYBOSNA – BOSNA – HERSEK 5+0
5+0
10+0
12+0
4
5
8
2
Dolmadı
836.888
Dolmadı
Dolmadı
Dolmadı
220,25709
Dolmadı
Dolmadı
Bilgi: “Dolmadı ve —” ibareleri ilgili Görsel Sanatlar ve İletişim Tasarımı bölümünün kontenjanının dolmadığını veya verilerin oluşmadığını gösterir.
Üniversite ve Bölümlerin Taban Puan ve Sıralamaları
Üniversite ve Bölümlerin Taban Puan ve Sıralamaları
Geçen sene Görsel Sanatlar ve İletişim Tasarımı bölümünü kazanan öğrencilerin sınavda yaptığı netlere bakarak daha doğru bir tercih listesi oluşturabilirsiniz. Aşağıdaki butondan öğrencilerin Görsel Sanatlar ve İletişim Tasarımı bölümüne kaç netle yerleştiğini öğrenin!

Görsel Sanatlar ve İletişim Tasarımı Netleri

Tüm Bölümlerin Puanları ve Sıralamaları – (Say, Söz, Ea, Dil, TYT)

Görsel Sanatlar ve İletişim Tasarımı Taban Puanları 2021 4 Yıllık – Son 4 Yıl

Adayların tercih kılavuzuna göre yapacağı üniversite tercihlerinde kullanılacak güncel Görsel Sanatlar ve İletişim Tasarımı taban puanları yukarıdaki gibidir. Üniversite tercihinde bulunacak adayların yukarıdaki tabloya göre dikkatli bir şekilde tercihte bulunması gerekmektedir. Adayların tercihte bulunurken dikkat etmesi gereken Görsel Sanatlar ve İletişim Tasarımı taban puanları, başarı sıralaması kontenjan ve yerleşen bilgileri yukarıda ÖSYM kurumunun yayınladığı şekliyle yukarıdadır. Tercihlerinizi yayınlamış olduğumuz tabloda yer alan Görsel Sanatlar ve İletişim Tasarımı Bölümü son 4 yıl puan ve sıralama verilerine bakarak oluşturabilirsiniz.

Görsel Sanatlar ve İletişim Tasarımı Sıralama 2021 Güncel

Görsel Sanatlar ve İletişim Tasarımı Sıralaması 2021 yılı güncel olarak yukarıda yayınlandığı gibidir. Eğitim uzmanlarımızın hazırladığı bu verilere göre tercihlerinizi “sıralama” kriterine göre yapmanız yerleştirilme şansınızı artıracaktır. Yani tercih listenizi oluştururken örneğin Görsel Sanatlar ve İletişim Tasarımı bölümü için “son 4 yılın başarı sırası” kriterine göre yapmanızı tavsiye etmekteyiz.

Görsel Sanatlar ve İletişim Tasarımı Bölümü 2021 Devlet ve Vakıf Üniversite Taban Puanları (4 Yıllık)

Görsel Sanatlar ve İletişim Tasarımı bölümü olan devlet ve vakıf üniversiteleri hakkında da bilgilendirmeyi yapmayı yerinde buluyoruz: Devlet üniversiteleri ücretsiz olup, kazanma şartı yalnızca Görsel Sanatlar ve İletişim Tasarımı taban puan veya sıralamanızın yetmesidir. Vakıf üniversiteleri ise özel yani paralı üniversite olup, kazanma şartı Görsel Sanatlar ve İletişim Tasarımı bölümü puan veya başarı sıranızın yetmesinin yanında bölüme özel ücret ödemeniz de gerekmektedir. Tabi ki tam burslu, indirimli veya %50 burslu okuma gibi avantajlarda bulunmaktadır. Yine yukarıdaki yayınladığımız tablodan Görsel Sanatlar ve İletişim Tasarımı bölümü olan devlet ve vakıf üniversitelerini, Görsel Sanatlar ve İletişim Tasarımı bölümünün hangi üniversitelerde bulunduğunu yök atlas ve ösym tarafından yayınlanan şekliyle bulabilirsiniz.

] }

BENİM HEDEFİM

BenimHedefim proje Kurucusu. YKS(TYT-AYT-YDT), KPSS, DGS, ALES, LGS, MSÜ gibi sınavlarda bildiklerini paylaşan sıkı eğitim takipçisi. Boş durmaktan sıkılan, insanlara faydalı olmayı amaç edinen şahs-ı meçhul...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu