Hangi Bölüm Gelir? Sıralama-Net-Puan

hangi bölüm gelir

Hangi Bölüm Gelir? Hangi Üniversite Gelir? Kazanabilir Miyim?

290 puanım var 450 k dayım Paramedik gelir mi? Puanlar geçen seneyle ayni mı yoksa değişebilir mi?

450k sıralamaya ilk ve acil yardım paramedik MYO 2 yıllık geliyor. Puanlar 2017 verileri yani bir önceki yıl verileri.

Hocam ben tyt de 280 puan ile 546 bindeyim, ek puanlı sıralamam 85 bin, yani ortalama 360-370 bine denk geliyor sıralamam. 2 yıllık sağlık bölümü istiyorum hemşirelik mezunuyum, anestezi, paramedik, diyaliz bölümleri rahat gelir mi? Hedefim akdeniz üniversitesi.

Akdeniz üniversitesi diyaliz bölümü geçen sene 409k ile almış, 360k iseniz gelebilir.

Merhabalar hocam ,sözelde 36 bindeyim okul öncesi istiyorum ve tercihlerimde tercihlerime ilk sırada İnönü yazdım ve Atatürk pamukkale Adnan Menderes Muğla Sıtkı kocman abant izzet Baysal cumhuriyet Bülent Ecevit diye devam edip en sonlara da Sinop Atatürk Kastamonu Giresun bozok yazdım 2. Ogr olarak . Gelme ihtimali var mı. Tercih nasıl hocam

Hocam benim sozelden paunim 350 sıralamam ise 57bin. Gaziosmanpasa, Bozok, Sinop üniversitesi gelir mi okul öncesi için?

Hocam bnm sıralamam 23 bin demiştim size sıralama yaptım ilk ege dokuz Eylül Eskişehir Anadolu denizli pamukkale Muğla aydın yazdım bu yzdklarmdan olma ihtimali fazla olan var mı bunlardan biri gelir mi?(Okul öncesi için )

Hocam benim söz sıralamam 305 bin adana edebiyat ikinci ogretim gelebilir mi sistem nedir bana bölümler gelir mi

Merhaba geçen sene Çukurova üniversitesi Edebiyat İÖ 167k ile kapatmış sıralamanız çok yüksek büyük ihtimal gelmez. Başka bir bölüm tercih edebilirsiniz. Mesela bu bölüm Afyon Kocatepe Üniversitesinde 315bin Çağdaş Türk Lehçeleri ve Edebiyatları siz buna tercih verebilirsiniz.

Hemşirelik Gelir Mi? Merhabalar değerli hocam Y-sayisal 237k😞 Hemşirelik istiyordum tavsiyeniz nedir ?

eşit ağırlıktan 150 bindeyim 115 bin ile kapatan sınıf ö. gelir mi sizce ?

Fizyoterapi sayısaldan alıyormuş benim sayısal sıralamam 104 k mkü fizyoterapi geçen sene ygs’den 118 k ile almış sizce MKÜ Fizyoterapi Gelir Mi? Kılavuzda sayısaldan aldığı görünüyor sayısal sıralamam 104 k sizce bu sıralama ile geçen sene ygs’den 118 k ile alan mkü fizyoterapi gelir mi?

Tyt 202 ham puanla besyo Antrönörlük kazanabilirmiyim ? Hangi üniversiteler olur teşekkür ederim .

297 bindeyim ebelik veya hemşirelik gelir mi😊😊😊😊😊😊😊😊😊

4 yıllık tarih istiyorum y-söz 291 sıralamam 266k ek puanlı yerleştirme de 3. bloktaki ki puan 287 sıralamamda 129 k gerçi orası etki ediyor mu bilmiyorum 4 yıllık tarih okuyabilir miyim?
Lütfen Oy Verir Misin?
[Toplam: 3 Ortalama: 3.7]
Yayın Tarihi:
Yazar :

Benim Hedefim, üniversiteye hazırlanan adaylara yönelik bilgi ve destek veren, adayların hedeflerini doğru bulmasına ve hedeflerinin yönünde adaylara öncülük eden uzman eğitim sitesidir.

BENZER YAZILAR
YORUMLAR
KPSS
Yükseköğretim
KURUMLAR SINAVI

15 Haziran 2019(TYT)
16 Haziran 2019(AYT)

KPSS
SINAV DUYURULARI
  KPSS
  SON SINAVLAR
  SORU
  ÇÖZEN
  1
  ONLİNE SINAV
  30
  ADET SORU
  145
  DEFA ÇÖZÜLDÜ
  KPSS
  SIKÇA SORULAN SORULAR
  • Hangi Bölüm Gelir? Sıralama-Net-Puan

   Hangi Bölüm Gelir? Hangi Üniversite Gelir? Kazanabilir Miyim? 290 puanım var 450 k dayım Paramedik gelir mi? Puanlar geçen seneyle ayni mı yoksa deği... Devamını Oku

  • Baraj Puanının Genişletilmesinin Bölümlere Katkısı Nedir?

   Baraj Puanının Genişletilmesi; Baraj puanının genişletilmesinin bölümlere katkısı, baraj genişletilen bölümü ilgilendirmektedir. Bir bölümün baraj pu... Devamını Oku

  KPSS
  DERS DOKÜMANLARI