Kaç Net Gerekir

Hangi Bölüm Kaç Net İster? 2019 2018


Çok sorulan sorulardan biri Hangi Bölüm Kaç Net… Bu sayfa ile ÖSYM bilgileri doğrultusunda güncel olarak yayınlanan 2018 2019 bölüm netleri en son yerleşen öğrenci bilgisine göre bu sayfada tüm bölümler olmak üzere yayınlanmıştır. Bu sayfa ile istediğiniz bölüm için kaç net gerektiğini, istediğiniz bölümünü kazanmak için hangi derslerden kaç net yapmak gerektiğinizi öğrenebilirsiniz.

Yayınlanan hangi bölüm kaç net ister sayfasındaki veriler YKS sınavlarına (TYT-AYT) göre hazırlanmış olup, TYT ve AYT netlerini içermektedir. Hangi bölümün kaç net ile aldığını merak ediyorsanız video ile veya tablodan istediğiniz bilgiyi 2018 2019 yılları olarak elde edebilirsiniz.

Hangi Bölüm Kaç Net İster YKS – 2019

Bu sayfa  ile istediğiniz bölüm için kaç soru yapılmalı sorunuza cevap verdiğimiz düşünüyoruz, istediğin bölümün taban puanları ve başarı sıralamaların merak ediyorsan şu sayfamıza göz atabilirsin;

İlgini Çekebilir?: Bölüm Taban Puanları


BENİM HEDEFİM

BenimHedefim proje Kurucusu. YKS(TYT-AYT-YDT), KPSS, DGS, ALES, LGS, MSÜ gibi sınavlarda bildiklerini paylaşan sıkı eğitim takipçisi. Boş durmaktan sıkılan, insanlara faydalı olmayı amaç edinen şahs-ı meçhul...

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı..

Lütfen sitemizi kullanmaya devam etmek için reklam engelleme eklentisini devredışı bırakınız. Unutmayınız, bu bizim size hizmet edebilmemiz için gereklidir. :)