Kaç Net Gerekir

İngiliz ve Rus Dilleri ve Edebiyatları (DİL) İçin Kaç Net Gerekir? 2021

Android Uygulamamız Çıktı!
"BENİMHEDEFİM YKS 2021" uygulamamız YAYINDA!
İndir, Yorum Yap, Puanla!

2021 YKS İngiliz ve Rus Dilleri ve Edebiyatları (DİL) İçin Kaç Net Gerekir? 2021 Yılı İngiliz ve Rus Dilleri ve Edebiyatları (DİL) bölümü için YKS de yani TYT – AYT testlerinde kaç net yapmanız gerektiğini artık bileceksiniz!

İngiliz ve Rus Dilleri ve Edebiyatları (DİL) İçin Kaç Net Gerekir? 2021

İngiliz ve Rus Dilleri ve Edebiyatları (DİL) bölümü taban puanlarını incelemek için bu bağlantıyı https://benimhedefim.net/taban-puanlari/ ziyaret edebilirsin.

İngiliz ve Rus Dilleri ve Edebiyatları (DİL) İçin Kaç Net Gerekir? (2021)

İngiliz ve Rus Dilleri ve Edebiyatları (DİL) bölümünü Kazanmanız İçin Yapmanız Gereken Yaklaşık Netler Şöyle;


Üniversite OBP Yerl. TYT TÜR (40) TYT SOS (20) TYT MAT (40) TYT FEN (20) YDT DİL (80)
KOMRAT DEVLET ÜNİV. – (Öğretmenlik) (Ücretli) 286,400 1 17,50 11,75 6,50 0,50 31,00

KATSAYI: 0,12

Bilgi: Yayınlanan veriler, ÖSYM ve YÖK ATLAS Net Sihirbazı verileridir. İngiliz ve Rus Dilleri ve Edebiyatları (DİL) netleri 2021 yılı güncel olup, 2020 yılında sınava giren öğrencilerin yaptığı netlerden oluşturulmuştur.

Not: Bu veriler İngiliz ve Rus Dilleri ve Edebiyatları (DİL) programına yerleşen son kişinin netleridir. İngiliz ve Rus Dilleri ve Edebiyatları (DİL) 2021 Netleri 2020 Yılı verileri olduğu için yaklaşık olarak düşünmenizi tavsiye ederiz.

Bu makale ile İngiliz ve Rus Dilleri ve Edebiyatları (DİL) bölümü için kaç soru ya da diğer bir ifadeyle kaç net yapılmalı sorusuna cevap verdik. Diğer bölümler için yapmanız gereken netleri, aşağıdaki butona tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Bölüm Netleri – Kaç Net Gerekir?

] }

BENİM HEDEFİM

BenimHedefim proje Kurucusu. YKS(TYT-AYT-YDT), KPSS, DGS, ALES, LGS, MSÜ gibi sınavlarda bildiklerini paylaşan sıkı eğitim takipçisi. Boş durmaktan sıkılan, insanlara faydalı olmayı amaç edinen şahs-ı meçhul...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu