Taban Puanları

İngiliz ve Rus Dilleri ve Edebiyatları Taban Puanları

İngiliz ve Rus Dilleri ve Edebiyatları Taban Puanları ve Başarı Sıralaması 2020 2019 yılları güncel olarak burada yayınlanmıştır. En güncel veriler için okumaya devam edin.

2020 YKS(TYT-AYT) sınavına girenler, yerleştirme puanları açıklanan İngiliz ve Rus Dilleri ve Edebiyatları Fakültesinin taban puanları, başarı sıralamaları ve kontenjan bilgilerini bu makale ile öğrenebilirler. İngiliz ve Rus Dilleri ve Edebiyatları fakültesi sıralamalarını ve taban puanlarını devlet üniversiteleri veya vakıf üniversiteleri verileri olarak da bulabilirsiniz. YÖK ve ÖSYM tarafından yayınlanan bu tablo, YKS sınavlarına yani TYT – AYT testlerine girip tercih yapacak adaylar için hazırlanmıştır.


İngiliz ve Rus Dilleri ve Edebiyatları Taban Puanları Başarı Sıralaması 2020 2019

“Ara” bölümü ile istemiş olduğunuz üniversite veya şehri arayarak hızlıca bulabilirsiniz.


Üniversite/Fak. Bölüm Adı Şehir Kont. Yerl. Başarı Sırası Taban Puanı
KOMRAT DEVLET ÜNİVERSİTESİ  Milli Kültür Fakültesi İngiliz ve Rus Dilleri ve Edebiyatları
(Öğretmenlik)(Ücretli) (4)
KOMRAT-MOLDOVA 15+0 1 Dolmadı Dolmadı

Sitemizdeki Bölüm Puanları güncel olarak paylaşılmaktadır.

Bilgi: Ayrıca bu tablo ile İngiliz ve Rus Dilleri ve Edebiyatları Bölümü İçin Kaç Puan Gerekir sorusuna cevap bulabilirsiniz.

İngiliz ve Rus Dilleri ve Edebiyatları Taban puanını merak ediyorsan, bir o kadar da İngiliz ve Rus Dilleri ve Edebiyatları netlerini merak edersin diye düşündük.

İngiliz ve Rus Dilleri ve Edebiyatları Netleri İçin Tıkla

Sayısal, Eşit Ağırlık, Sözel, TYT ve Dil bölümlerinin güncel taban puanları ve başarı sıralamaları için aşağıdaki butonu kullanabilirsiniz.

Tüm Bölümlerin Puanları ve Sıralamaları – (Say, Söz, Ea, Dil, TYT)

] }

BENİM HEDEFİM

BenimHedefim proje Kurucusu. YKS(TYT-AYT-YDT), KPSS, DGS, ALES, LGS, MSÜ gibi sınavlarda bildiklerini paylaşan sıkı eğitim takipçisi. Boş durmaktan sıkılan, insanlara faydalı olmayı amaç edinen şahs-ı meçhul...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu