Kaç Net Gerekir

Konaklama ve Turizm İşletmeciliği İçin Kaç Net Gerekir?

Konaklama ve Turizm İşletmeciliği için YKS de yani TYT – AYT testlerinde kaç net yapmanız gerektiğini bu makale ile öğrenebilirsiniz.
Not: Yayınlanan veriler, ÖSYM ve YÖK ATLAS verileridir. 2020 yılı güncel olup, güvenle dikkate alabilirsiniz.

Konaklama ve Turizm İşletmeciliği Netlerini merak ediyorsan, bir o kadar da Konaklama ve Turizm İşletmeciliği Taban Puanlarını merak edersin diye düşündük.

Konaklama ve Turizm İşletmeciliği Taban Puanları İçin Tıkla

Not: Bu veriler Konaklama ve Turizm İşletmeciliği programına yerleşen son kişinin netleridir. Netler 2019 Yılı verilerine göre düzenlendiği için yaklaşık olarak düşünmenizi tavsiye ederiz. 


Konaklama ve Turizm İşletmeciliği İçin Kaç Net Gerekir (Tablo 2020)

Konaklama ve Turizm İşletmeciliği Kazanmanız İçin Yapmanız Gereken Yaklaşık Netler Şöyle;


Üniversite OBP Yerl. TYT TÜR (40) TYT SOS (20) TYT MAT (40) TYT FEN (20) AYT MAT (40) AYT TÜR (24) AYT TAR-1 (10) AYT COĞ-1 (6)
GİRNE AMERİKAN ÜNİV. – (İngilizce)(Burslu) 457,150 1 19,8 10,5 6,5 2,5 2,0 5,3 3,5 2,8

Bu makale ile Konaklama ve Turizm İşletmeciliği için kaç soru ya da diğer bir ifadeyle kaç net yapılmalı sorunuza cevap verdik. Diğer bölümler için yapmanız gereken netleri, aşağıdaki butona tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Hangi Bölüm İçin Kaç Net Gerekir

] }

BENİM HEDEFİM

BenimHedefim proje Kurucusu. YKS(TYT-AYT-YDT), KPSS, DGS, ALES, LGS, MSÜ gibi sınavlarda bildiklerini paylaşan sıkı eğitim takipçisi. Boş durmaktan sıkılan, insanlara faydalı olmayı amaç edinen şahs-ı meçhul...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu