Kaç Net Gerekir

Mütercim-Tercümanlık (DİL) İçin Kaç Net Gerekir? 2021

Android Uygulamamız Çıktı!
"BENİMHEDEFİM YKS 2021" uygulamamız YAYINDA!
İndir, Yorum Yap, Puanla!

2021 YKS Mütercim-Tercümanlık (DİL) İçin Kaç Net Gerekir? 2021 Yılı Mütercim-Tercümanlık (DİL) bölümü için YKS de yani TYT – AYT testlerinde kaç net yapmanız gerektiğini artık bileceksiniz!

Mütercim-Tercümanlık (DİL) İçin Kaç Net Gerekir? 2021

Mütercim-Tercümanlık (DİL) bölümü taban puanlarını incelemek için bu bağlantıyı https://benimhedefim.net/taban-puanlari/ ziyaret edebilirsin.

Mütercim-Tercümanlık (DİL) İçin Kaç Net Gerekir? (2021)

Mütercim-Tercümanlık (DİL) bölümünü Kazanmanız İçin Yapmanız Gereken Yaklaşık Netler Şöyle;


Üniversite OBP Yerl. TYT TÜR (40) TYT SOS (20) TYT MAT (40) TYT FEN (20) YDT DİL (80)
KIRGIZİSTAN-TÜRKİYE MANAS ÜNİV. – (Türkçe-Rusça) 330,900 7 15,00 7,75 6,25 2,00 7,75

KATSAYI: 0,12

Bilgi: Yayınlanan veriler, ÖSYM ve YÖK ATLAS Net Sihirbazı verileridir. Mütercim-Tercümanlık (DİL) netleri 2021 yılı güncel olup, 2020 yılında sınava giren öğrencilerin yaptığı netlerden oluşturulmuştur.

Not: Bu veriler Mütercim-Tercümanlık (DİL) programına yerleşen son kişinin netleridir. Mütercim-Tercümanlık (DİL) 2021 Netleri 2020 Yılı verileri olduğu için yaklaşık olarak düşünmenizi tavsiye ederiz.

Bu makale ile Mütercim-Tercümanlık (DİL) bölümü için kaç soru ya da diğer bir ifadeyle kaç net yapılmalı sorusuna cevap verdik. Diğer bölümler için yapmanız gereken netleri, aşağıdaki butona tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Bölüm Netleri – Kaç Net Gerekir?

] }

BENİM HEDEFİM

BenimHedefim proje Kurucusu. YKS(TYT-AYT-YDT), KPSS, DGS, ALES, LGS, MSÜ gibi sınavlarda bildiklerini paylaşan sıkı eğitim takipçisi. Boş durmaktan sıkılan, insanlara faydalı olmayı amaç edinen şahs-ı meçhul...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu