Kaç Net Gerekir

Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik (EA) İçin Kaç Net Gerekir? 2021

Android Uygulamamız Çıktı!
"BENİMHEDEFİM YKS 2021" uygulamamız YAYINDA!
İndir, Yorum Yap, Puanla!

2021 YKS Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik (EA) İçin Kaç Net Gerekir? 2021 Yılı Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik (EA) bölümü için YKS de yani TYT – AYT testlerinde kaç net yapmanız gerektiğini artık bileceksiniz!

Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik (EA) İçin Kaç Net Gerekir? 2021

Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik (EA) bölümü taban puanlarını incelemek için bu bağlantıyı https://benimhedefim.net/taban-puanlari/ ziyaret edebilirsin.

Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik (EA) İçin Kaç Net Gerekir? (2021)

Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik (EA) bölümünü Kazanmanız İçin Yapmanız Gereken Yaklaşık Netler Şöyle;


Üniversite OBP Yerl. TYT TÜR (40) TYT SOS (20) TYT MAT (40) TYT FEN (20) AYT MAT (40) AYT EDE (24) AYT TAR-1 (10) AYT COĞ-1 (6)

KATSAYI: 0,12

Bilgi: Yayınlanan veriler, ÖSYM ve YÖK ATLAS Net Sihirbazı verileridir. Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik (EA) netleri 2021 yılı güncel olup, 2020 yılında sınava giren öğrencilerin yaptığı netlerden oluşturulmuştur.

Not: Bu veriler Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik (EA) programına yerleşen son kişinin netleridir. Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik (EA) 2021 Netleri 2020 Yılı verileri olduğu için yaklaşık olarak düşünmenizi tavsiye ederiz.

Bu makale ile Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik (EA) bölümü için kaç soru ya da diğer bir ifadeyle kaç net yapılmalı sorusuna cevap verdik. Diğer bölümler için yapmanız gereken netleri, aşağıdaki butona tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Bölüm Netleri – Kaç Net Gerekir?

] }

BENİM HEDEFİM

BenimHedefim proje Kurucusu. YKS(TYT-AYT-YDT), KPSS, DGS, ALES, LGS, MSÜ gibi sınavlarda bildiklerini paylaşan sıkı eğitim takipçisi. Boş durmaktan sıkılan, insanlara faydalı olmayı amaç edinen şahs-ı meçhul...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu