Kaç Net Gerekir

Reklamcılık ve Halkla İlişkiler İçin Kaç Net Gerekir?

Reklamcılık ve Halkla İlişkiler için YKS de yani TYT – AYT testlerinde kaç net yapmanız gerektiğini bu makale ile öğrenebilirsiniz.
Not: Yayınlanan veriler, ÖSYM ve YÖK ATLAS verileridir. 2020 yılı güncel olup, güvenle dikkate alabilirsiniz.

Reklamcılık ve Halkla İlişkiler Netlerini merak ediyorsan, bir o kadar da Reklamcılık ve Halkla İlişkiler Taban Puanlarını merak edersin diye düşündük.

Reklamcılık ve Halkla İlişkiler Taban Puanları İçin Tıkla

Not: Bu veriler Reklamcılık ve Halkla İlişkiler programına yerleşen son kişinin netleridir. Netler 2019 Yılı verilerine göre düzenlendiği için yaklaşık olarak düşünmenizi tavsiye ederiz. 


Reklamcılık ve Halkla İlişkiler İçin Kaç Net Gerekir (Tablo 2020)

Reklamcılık ve Halkla İlişkiler Kazanmanız İçin Yapmanız Gereken Yaklaşık Netler Şöyle;


Üniversite OBP Yerl. TYT Tür (40) TYT Sos (20) TYT Mat (40) TYT Fen (20) AYT Tde (24) AYT Tar-1 (10) AYT Coğ-1 (6) AYT Tar-2 (11) AYT Coğ-2 (11) AYT Fel (12) AYT Din (6)
ULUSLARARASI KIBRIS ÜNİV. – (İngilizce)(Burslu) 331,150 8 13,3 8,3 5,3 0,8 4,8 0,8 4,8 2,5 2,8 -0,3 2,0

Bu makale ile Reklamcılık ve Halkla İlişkiler için kaç soru ya da diğer bir ifadeyle kaç net yapılmalı sorunuza cevap verdik. Diğer bölümler için yapmanız gereken netleri, aşağıdaki butona tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Hangi Bölüm İçin Kaç Net Gerekir

] }

BENİM HEDEFİM

BenimHedefim proje Kurucusu. YKS(TYT-AYT-YDT), KPSS, DGS, ALES, LGS, MSÜ gibi sınavlarda bildiklerini paylaşan sıkı eğitim takipçisi. Boş durmaktan sıkılan, insanlara faydalı olmayı amaç edinen şahs-ı meçhul...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu