Lisans Bölüm Puanları

Sayısal Bölümlerin Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları


Sayısal(MF) bölümlerin başarı sıralamaları ve taban puanları 2 yıllık, 4 yıllık (bazı bölümlerin 5 veya 6 yıllık) olarak bu sayfada güncel olarak paylaşılmıştır. Sayısal bölümlerin kontenjan, puan, sıralama, şehir, yerleşen bilgilerini güncel olarak derledik. Bu sayfadan istediğiniz 2 yıllık veya 4 yıllık sayısal bölümünün taban puanı ve sıralamasını öğrenebilirsiniz.


Not:
 
Taban Puanına ve Başarı Sıralamasına bakmak istediğiniz Sayısal(MF) bölüm adını “BUL” bölümüne yazarak hızlıca ulaşabilirsiniz.

Sayısal Bölümlerin Taban Puanları Başarı Sıralamaları – 2019

[table “” not found /]

Hangi Sayısal bölümü tercih etmeyi düşünüyorsunuz?

Sayısal bölümlerin puanları ÖSYM sayısal lisans programları taban puanları 2018 2019 yılları dikkate alınarak yayınlanmıştır. Sayısal bölümlerin tavan ve taban puanları da bu şekildedir ve sayısal(MF) bölümlerin puanları her yıl güncel olarak sitemizde yayımlanmaktadır.

İlginizi Çekebilir?
Eşit Ağırlık Bölümlerin Taban Puanı ve Başarı Sıralaması
Sözel Bölümlerin Taban Puanı ve Başarı Sıralaması
Dil Bölümlerinin Taban Puanı ve Başarı Sıralaması
TYT (2 Yıllık) Bölümlerin Taban Puanı ve Başarı Sıralaması


BENİM HEDEFİM

BenimHedefim proje Kurucusu. YKS(TYT-AYT-YDT), KPSS, DGS, ALES, LGS, MSÜ gibi sınavlarda bildiklerini paylaşan sıkı eğitim takipçisi. Boş durmaktan sıkılan, insanlara faydalı olmayı amaç edinen şahs-ı meçhul...

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı..

Lütfen sitemizi kullanmaya devam etmek için reklam engelleme eklentisini devredışı bırakınız. Unutmayınız, bu bizim size hizmet edebilmemiz için gereklidir. :)