Lisans Bölüm Puanları

Sözel Bölümlerin Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları


Sözel(TS) bölümlerin başarı sıralamaları ve taban puanları 2 yıllık, 4 yıllık (bazı bölümlerin 5 veya 6 yıllık) olarak bu sayfada güncel olarak paylaşılmıştır. Sözel bölümlerin kontenjan, puan, sıralama, şehir, yerleşen bilgilerini güncel olarak derledik. Bu sayfadan istediğiniz 2 yıllık veya 4 yıllık Sözel bölümünün taban puanı ve sıralamasını öğrenebilirsiniz.

Not: Taban Puanına ve Başarı Sıralamasına bakmak istediğiniz Sözel(TS) bölüm adını “BUL” bölümüne yazarak hızlıca ulaşabilirsiniz.

Sözel Bölümlerin Taban Puanları Başarı Sıralamaları – 2019

[table “” not found /]

Hangi Sözel bölümü tercih etmeyi düşünüyorsunuz?

Sözel bölümlerin puanları ÖSYM Sözel lisans programları taban puanları 2018 2019 yılları dikkate alınarak yayınlanmıştır. Sözel bölümlerin tavan ve taban puanları da bu şekildedir ve Sözel(TS) bölümlerin puanları her yıl güncel olarak sitemizde yayımlanmaktadır.

İlginizi Çekebilir?
Eşit Ağırlık Bölümlerinin Taban Puanı ve Başarı Sıralaması
Sayısal Bölümlerin Taban Puanı ve Başarı Sıralaması

Dil Bölümlerinin Taban Puanı ve Başarı Sıralaması
TYT (2 Yıllık) Bölümlerin Taban Puanı ve Başarı Sıralaması


BENİM HEDEFİM

BenimHedefim proje Kurucusu. YKS(TYT-AYT-YDT), KPSS, DGS, ALES, LGS, MSÜ gibi sınavlarda bildiklerini paylaşan sıkı eğitim takipçisi. Boş durmaktan sıkılan, insanlara faydalı olmayı amaç edinen şahs-ı meçhul...

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı..

Lütfen sitemizi kullanmaya devam etmek için reklam engelleme eklentisini devredışı bırakınız. Unutmayınız, bu bizim size hizmet edebilmemiz için gereklidir. :)