Kaç Net Gerekir

Taşınabilir Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım İçin Kaç Net Gerekir? 2020

Taşınabilir Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım için YKS de yani TYT – AYT testlerinde kaç net yapmanız gerektiğini bu makale ile öğrenebilirsiniz.
Not: Yayınlanan veriler, ÖSYM ve YÖK ATLAS verileridir. 2020 yılı güncel olup, güvenle dikkate alabilirsiniz.

Taşınabilir Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım Netlerini merak ediyorsan, bir o kadar da Taşınabilir Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım Taban Puanlarını merak edersin diye düşündük.

Taşınabilir Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım Taban Puanları İçin Tıkla

Not: Bu veriler Taşınabilir Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım programına yerleşen son kişinin netleridir. Netler 2019 Yılı verilerine göre düzenlendiği için yaklaşık olarak düşünmenizi tavsiye ederiz. 


Taşınabilir Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım İçin Kaç Net Gerekir (Tablo 2020)

Taşınabilir Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım Kazanmanız İçin Yapmanız Gereken Yaklaşık Netler Şöyle;


Üniversite OBP Yerl. TYT TÜR (40) TYT SOS (20) TYT MAT (40) TYT FEN (20) AYT MAT (40) AYT TÜR (24) AYT TAR-1 (10) AYT COĞ-1 (6)
İSTANBUL ÜNİV. – (Ücretsiz) 368,200 26 25,3 8,8 5,0 1,0 0,8 15,5 4,5 3,5

Bu makale ile Taşınabilir Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım için kaç soru ya da diğer bir ifadeyle kaç net yapılmalı sorunuza cevap verdik. Diğer bölümler için yapmanız gereken netleri, aşağıdaki butona tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Hangi Bölüm İçin Kaç Net Gerekir

] }

BENİM HEDEFİM

BenimHedefim proje Kurucusu. YKS(TYT-AYT-YDT), KPSS, DGS, ALES, LGS, MSÜ gibi sınavlarda bildiklerini paylaşan sıkı eğitim takipçisi. Boş durmaktan sıkılan, insanlara faydalı olmayı amaç edinen şahs-ı meçhul...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu