Taban Puanları

Taşınabilir Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım Taban Puanları

Taşınabilir Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım Taban Puanları ve Başarı Sıralaması 2020 2019 yılları güncel olarak burada yayınlanmıştır. En güncel veriler için okumaya devam edin.

2020 YKS(TYT-AYT) sınavına girenler, yerleştirme puanları açıklanan Taşınabilir Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım Taban Puanları Fakültesinin taban puanları, başarı sıralamaları ve kontenjan bilgilerini bu makale ile öğrenebilirler. Taşınabilir Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım Taban Puanları fakültesi sıralamalarını ve taban puanlarını devlet üniversiteleri veya vakıf üniversiteleri verileri olarak da bulabilirsiniz. YÖK ve ÖSYM tarafından yayınlanan bu tablo, YKS sınavlarına yani TYT – AYT testlerine girip tercih yapacak adaylar için hazırlanmıştır.


Taşınabilir Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım Taban Puanları Başarı Sıralaması 2020 2019

“Ara” bölümü ile istemiş olduğunuz üniversite veya şehri arayarak hızlıca bulabilirsiniz.


Üniversite/Fak. Bölüm Adı Şehir Kont. Yerl. Başarı Sırası Taban Puanı
İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ  Edebiyat Fakültesi Taşınabilir Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım
(4)
İSTANBUL 25+1 26 402.869 266,95231

Sitemizdeki Bölüm Puanları güncel olarak paylaşılmaktadır.

Bilgi: Ayrıca bu tablo ile Taşınabilir Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım Taban Puanları Bölümü İçin Kaç Puan Gerekir sorusuna cevap bulabilirsiniz.

Taşınabilir Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım Taban Puanları Taban puanını merak ediyorsan, bir o kadar da Taşınabilir Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım Taban Puanları netlerini merak edersin diye düşündük.

Taşınabilir Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım Taban Puanları Netleri İçin Tıkla

Sayısal, Eşit Ağırlık, Sözel, TYT ve Dil bölümlerinin güncel taban puanları ve başarı sıralamaları için aşağıdaki butonu kullanabilirsiniz.

Tüm Bölümlerin Puanları ve Sıralamaları – (Say, Söz, Ea, Dil, TYT)

] }

BENİM HEDEFİM

BenimHedefim proje Kurucusu. YKS(TYT-AYT-YDT), KPSS, DGS, ALES, LGS, MSÜ gibi sınavlarda bildiklerini paylaşan sıkı eğitim takipçisi. Boş durmaktan sıkılan, insanlara faydalı olmayı amaç edinen şahs-ı meçhul...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu