Kapat

2019 TYT Çalışma Programı | Sayısal-Sözel-Eşit Ağırlık

Anasayfa
Rehberlik 2019 TYT Çalışma Programı | Sayısal-Sözel-Eşit Ağırlık
YKS TYT AYT YDT Çalışma Programları

2019 TYT Çalışma Programı aramasıyla gelmiş olduğunuz 2019 TYT sınavına çalışmanız için hazırladığımız sadece TYT çalışma programına bu makale ile erişmiş olacaksınız. Bu makale ile En İyi 2019 TYT Çalışma Programını sizlerle paylaşacağız. Paylaştığımız TYT Programı Sözel-Sayısal-Eşit Ağırlık ve Dil öğrencilerinin kullanabileceği şekilde hazırlanmıştır. Ve tüm alanlar olarak MF-TS-TM ve Dil TYT Çalışma Programı olarak yayınlanmıştır.

TYT ders çalışma planı YKS sınavını ilk oturumu olan TYT testini kapsamaktadır. Yayınladığımız bu TYT 2019 Çalışma Planı ile TYT sınavının konularını yaklaşık 5 ay gibi bir sürede bitirmiş olacaksınız.

2019 TYT Çalışma Programı | En İyi

İNDİR: Sadece TYT Çalışma Programı (5 Aylık)

Not: Temel Yeterlilik Çalışma Programını 5 aylık olarak ve PDF formatında indirebilirsiniz. PDF formatında indirdikten sonra dilerseniz yazıcı ile çıktı alıp, bir yere yapıştırıp günlük olarak kontrol edebilirsiniz.

TYT + AYT: Sadece TYT Sınavına girecek adaylar bu programı kullanabilir, AYT testine veya YDT testlerine girecek adaylar bu bağlantı ile AYT ve YDT çalışma programlarına ulaşabilirler.

YKS Çalışma Programı için ilk oturum olan TYT Çalışma Programı sadece TYT testine çalışacaklar için bu şekildedir. Alttaki bağlantılardan çalışmanız gereken güncel 2019 TYT Konularına ulaşabilirsiniz. Ve aşağıdaki paragrafları da okuyarak program hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

TYT Konuları (Güncel)

Ders Çalışma Programı Konuları Güncel Mi?

Tarafımızca hazırladığımız TYT Ders Programı, güncel konular dahilinde hazırlanmıştır. TYT Planı hazırlanırken GRİKOÇ Youtube kanalını şu videosundaki bulunan güncel TYT konularından yararlanılmıştır. Buradan GRİKOÇ Youtube kanalına verdiği emek için çok teşekkür ediyorum.

Kaldırılan TYT Konuları Programa Dahil Mi?

Hazırladığımız programda kaldırılan konuları çalışma programına dahil etmedik, çünkü kaldırılan konular TYT sınavlarında çıkmayacaktır. YKS kaldırılan konulara bu bağlantıdan sizlerde ulaşabilirsiniz.

Lütfen Oy Verir Misin?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

“2019 TYT Çalışma Programı | Sayısal-Sözel-Eşit Ağırlık” üzerine 5 yorum

  1. Naim says:
  2. Naim says:
  3. Can says:
  4. kirazzz says:
  5. Ali says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam