YKS 2020

2020 TYT Çalışma Programı

2020 TYT sınavına çalışmanız için size özel hazırladığımız TYT Çalışma Programı burada! Temel Yeterlilik Testine belli bir plan dahilinde çalışabileceğiz TYT programımız tüm alanları için uygundur. Yani hazırladığımız Temel Yeterlilik Testi programını Sözel, Sayısal, Eşit Ağırlık ve Dil alanları adayları kullanabilir.

Tarafımızca hazırlanmış en iyi TYT Çalışma Programı olan bu program ÖSYM konularını 2020 güncel olarak içermektedir. TYT ders çalışma programını sizin beğeninize sunduk, yorumları ve değiştirmemizi hatta sormak istediklerinizi lütfen yorum alanından lütfen bizlere iletiniz.

2020 TYT Çalışma Programı

İndirmek İstediğiniz TYT Çalışma Programı İçin Aşağıdaki Butonları Kullanınız!

TYT ÇALIŞMA PROGRAMI[6 Aylık] TYT ÇALIŞMA PROGRAMI[5 Aylık]
Çalışma Programlarımız PDF Formatında hazırlanmıştır. Üzerinde bir değişiklik yapmak istiyorsanız, @benimhedefimnet instagram hesabına dm atınız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR? YKS Konularını ve YKS (AYT-YDT) Çalışma Programlarını bu bağlantılardan inceleyebilirsiniz.

Paylaştığımız TYT Çalışma Programı Sözel-Sayısal-Eşit Ağırlık ve Dil öğrencilerinin kullanabileceği şekilde hazırlanmıştır. Ve tüm alanlar olarak MF-TS-TM ve Dil TYT Programı olarak yayınlanmıştır. TYT ders çalışma planı YKS sınavını ilk oturumu olan TYT testini kapsamaktadır. Yayınladığımız 2020 güncel TYT Çalışma Planı ile TYT sınavının konularını yaklaşık 5 veya 6 ay gibi bir sürede bitirmiş olacaksınız. Temel Yeterlilik Çalışma Programını 5 aylık veya 6 aylık olarak PDF formatında indirebilirsiniz. PDF formatında indirdikten sonra dilerseniz yazıcı ile çıktı alıp, bir yere yapıştırıp günlük olarak kontrol edebilirsiniz.

Sadece TYT İçin Mi?: YKS ilk oturum olan TYT Çalışma Programı sadece TYT Sınavına girecek adaylar için hazırlanmıştır. AYT Konularını içermemektedir. AYT testine veya YDT testlerine girecek adaylar bu bağlantı ile AYT ve YDT çalışma programlarına ulaşabilirler.

Ders Çalışma Programı Konuları Güncel Mi?

Tarafımızca hazırladığımız TYT Ders Programı, güncel konular dahilinde hazırlanmıştır. TYT Planı hazırlanırken en güncel 2020 TYT konularından yararlanılmıştır.

Kaldırılan TYT Konuları Programa Dahil Mi?

Hazırladığımız programda kaldırılan konuları çalışma programına dahil etmedik, çünkü kaldırılan konular TYT sınavında çıkmayacaktır.

TYT Çalışma Programı Hangi Alanlara Özel?

Hazırladığımız TYT Çalışma Programını MF, TM, TS eski isimleriyle; yeni isimleriyle Sayısal, Eşit Ağırlık, Sözel alanlarından hepsinin kullanımına uygundur.


İlgili Makaleler

5 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen sitemizi kullanmaya devam etmek için reklam engelleme eklentisini devredışı bırakınız. Unutmayınız, bu bizim size hizmet edebilmemiz için gereklidir. :)