YKS 2020

2020 TYT Çalışma Programı

2020 TYT sınavına çalışmanız için size özel hazırladığımız TYT Çalışma Programı burada! Temel Yeterlilik Testine belli bir plan dahilinde çalışabileceğiz TYT programımız tüm alanlar için uygundur. Yani hazırladığımız Temel Yeterlilik Testi programını Sözel, Sayısal, Eşit Ağırlık ve Dil alanları adayları kullanabilir.

Bizim kanaatimizce en iyi TYT Çalışma Programı olan bu program ÖSYM konularını içermektedir. TYT ders çalışma programını sizin beğeninize sunduk, yorumları ve değiştirmemizi hatta sormak istediklerinizi lütfen yorum alanından bizlere iletin.

Paylaştığımız TYT Çalışma Programı Sözel-Sayısal-Eşit Ağırlık ve Dil öğrencilerinin kullanabileceği şekilde hazırlanmıştır. Ve tüm alanlar olarak MF-TS-TM ve Dil TYT Programı olarak yayınlanmıştır. TYT ders çalışma planı YKS sınavını ilk oturumu olan TYT testini kapsamaktadır. Yayınladığımız 2020 güncel TYT Çalışma Planı ile TYT sınavının konularını yaklaşık 5 ay gibi bir sürede bitirmiş olacaksınız.

2020 TYT Çalışma Programı

PROGRAMI İNDİRMEK İÇİN AŞAĞIDAKİ BUTONA TIKLAYINIZ!

İlginizi Çekebilir? YKS Konularını ve YKS Çalışma Programı bu bağlantılardan inceleyebilirsiniz.

Not: Temel Yeterlilik Çalışma Programını 5 aylık olarak ve PDF formatında indirebilirsiniz. PDF formatında indirdikten sonra dilerseniz yazıcı ile çıktı alıp, bir yere yapıştırıp günlük olarak kontrol edebilirsiniz.

TYT + AYT: Sadece TYT Sınavına girecek adaylar bu programı kullanabilir, AYT testine veya YDT testlerine girecek adaylar bu bağlantı ile AYT ve YDT çalışma programlarına ulaşabilirler.

Not: YKS ilk oturum olan TYT Çalışma Programı sadece TYT testine çalışacaklar da bu programı kullanabilirler.

Ders Çalışma Programı Konuları Güncel Mi?

Tarafımızca hazırladığımız TYT Ders Programı, güncel konular dahilinde hazırlanmıştır. TYT Planı hazırlanırken GRİKOÇ Youtube kanalını şu videosundaki bulunan güncel TYT konularından yararlanılmıştır. Buradan GRİKOÇ Youtube kanalına verdiği emek için çok teşekkür ediyorum.

Kaldırılan TYT Konuları Programa Dahil Mi?

Hazırladığımız programda kaldırılan konuları çalışma programına dahil etmedik, çünkü kaldırılan konular TYT sınavlarında çıkmayacaktır.


İlgili Makaleler

5 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün