2019 TYT Çalışma Programı | Sayısal-Sözel-Eşit Ağırlık

YKS TYT AYT YDT Çalışma Programları

2019 TYT Çalışma Programı aramasıyla gelmiş olduğunuz 2019 TYT sınavına çalışmanız için hazırladığımız sadece TYT çalışma programına bu makale ile erişmiş olacaksınız. Bu makale ile En İyi 2019 TYT Çalışma Programını sizlerle paylaşacağız. Paylaştığımız TYT Programı Sözel-Sayısal-Eşit Ağırlık ve Dil öğrencilerinin kullanabileceği şekilde hazırlanmıştır. Ve tüm alanlar olarak MF-TS-TM ve Dil TYT Çalışma Programı olarak yayınlanmıştır.

TYT ders çalışma planı YKS sınavını ilk oturumu olan TYT testini kapsamaktadır. Yayınladığımız bu TYT 2019 Çalışma Planı ile TYT sınavının konularını yaklaşık 5 ay gibi bir sürede bitirmiş olacaksınız.

2019 TYT Çalışma Programı | En İyi

İNDİR: Sadece TYT Çalışma Programı (5 Aylık)

Not: Temel Yeterlilik Çalışma Programını 5 aylık olarak ve PDF formatında indirebilirsiniz. PDF formatında indirdikten sonra dilerseniz yazıcı ile çıktı alıp, bir yere yapıştırıp günlük olarak kontrol edebilirsiniz.

TYT + AYT: Sadece TYT Sınavına girecek adaylar bu programı kullanabilir, AYT testine veya YDT testlerine girecek adaylar bu bağlantı ile AYT ve YDT çalışma programlarına ulaşabilirler.

YKS Çalışma Programı için ilk oturum olan TYT Çalışma Programı sadece TYT testine çalışacaklar için bu şekildedir. Alttaki bağlantılardan çalışmanız gereken güncel 2019 TYT Konularına ulaşabilirsiniz. Ve aşağıdaki paragrafları da okuyarak program hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

TYT Konuları (Güncel)

Ders Çalışma Programı Konuları Güncel Mi?

Tarafımızca hazırladığımız TYT Ders Programı, güncel konular dahilinde hazırlanmıştır. TYT Planı hazırlanırken GRİKOÇ Youtube kanalını şu videosundaki bulunan güncel TYT konularından yararlanılmıştır. Buradan GRİKOÇ Youtube kanalına verdiği emek için çok teşekkür ediyorum.

Kaldırılan TYT Konuları Programa Dahil Mi?

Hazırladığımız programda kaldırılan konuları çalışma programına dahil etmedik, çünkü kaldırılan konular TYT sınavlarında çıkmayacaktır. YKS kaldırılan konulara bu bağlantıdan sizlerde ulaşabilirsiniz.

Lütfen Oy Verir Misin?
[Toplam: 7 Ortalama: 3.3]
Yayın Tarihi:
Yazar :

Benim Hedefim, üniversiteye hazırlanan adaylara yönelik bilgi ve destek veren, adayların hedeflerini doğru bulmasına ve hedeflerinin yönünde adaylara öncülük eden uzman eğitim sitesidir.

BENZER YAZILAR
YORUMLAR
KPSS
Yükseköğretim
KURUMLAR SINAVI

15 Haziran 2019(TYT)
16 Haziran 2019(AYT)

KPSS
SINAV DUYURULARI
  KPSS
  SON SINAVLAR
  SORU
  ÇÖZEN
  1
  ONLİNE SINAV
  30
  ADET SORU
  145
  DEFA ÇÖZÜLDÜ
  KPSS
  SIKÇA SORULAN SORULAR
  • Hangi Bölüm Gelir? Sıralama-Net-Puan

   Hangi Bölüm Gelir? Hangi Üniversite Gelir? Kazanabilir Miyim? 290 puanım var 450 k dayım Paramedik gelir mi? Puanlar geçen seneyle ayni mı yoksa deği... Devamını Oku

  • Baraj Puanının Genişletilmesinin Bölümlere Katkısı Nedir?

   Baraj Puanının Genişletilmesi; Baraj puanının genişletilmesinin bölümlere katkısı, baraj genişletilen bölümü ilgilendirmektedir. Bir bölümün baraj pu... Devamını Oku

  KPSS
  DERS DOKÜMANLARI