alexa certify
Kapat

2019 TYT Çalışma Programı | Sayısal-Sözel-Eşit Ağırlık

Anasayfa
Rehberlik 2019 TYT Çalışma Programı | Sayısal-Sözel-Eşit Ağırlık
YKS TYT AYT YDT Çalışma Programları

Merhabalar 2019 TYT sınavına çalışmanız için özel olarak hazırladığımız sadece TYT çalışma programına bu makale ile erişmiş olacaksınız. Bu makale ile En İyi 2019 TYT Çalışma Programını sizlerle paylaşacağız. Paylaştığımız TYT Programı Sözel-Sayısal-Eşit Ağırlık ve Dil öğrencilerinin kullanabileceği şekilde hazırlanmıştır. Ve tüm alanlar olarak MF-TS-TM ve Dil TYT Çalışma Programı olarak yayınlanmıştır. TYT ders çalışma planı YKS sınavını ilk oturumu olan TYT testini kapsamaktadır. Bu TYT 2019 Çalışma Planı ile TYT sınavının konularını yaklaşık 5 ay gibi bir sürede bitirmiş olacaksınız.

Not: Temel Yeterlilik Çalışma Programını 5 aylık olarak ve PDF formatında indirebilirsiniz. PDF formatında indirdikten sonra dilerseniz yazıcı ile çıktı alıp, bir yere yapıştırıp günlük olarak kontrol edebilirsiniz. YKS TYT Çalışma Programını aşağıdaki butonlardan indirebilirsiniz.

İlgini Çekebilir? Biliyor musun, AYT Çalışma programlarını da hazırladık ve yayınladık. Mavi bağlantıdan YKS 2. Oturum AYT çalışma programlarını SÖZEL-SAYISAL-EŞİT AĞIRLIK-DİL olarak indirebilirsin.

2019 TYT Çalışma Programı | En İyi

Sadece TYT 5 Aylık Çalışma Programı

Not: Sadece TYT Sınavına girecek adaylar bu programı kullanabilir, AYT testine veya YDT testlerine girecek adaylar bu bağlantı ile AYT ve YDT çalışma programlarına ulaşabilirler.

YKS Çalışma Programları ilk oturum TYT Çalışma Programı sadece TYT testine çalışacaklar için bu şekildedir. Alttaki butonlardan 2019 güncel TYT Konularına ulaşabilirsiniz.

TYT Konuları (Güncel)

Ders Çalışma Programı Konuları Güncel Mi?

Tarafımızca hazırladığımız TYT Ders Programı, güncel konular dahilinde hazırlanmıştır. TYT Planı hazırlanırken GRİKOÇ Youtube kanalını şu videosundaki bulunan güncel TYT konularından yararalanılmıştır. Burdan GRİKOÇ Youtube kanalına verdiği emek için teşekkür ediyorum.

Kaldırılan TYT Konuları Programa Dahil Mi?

Hazırladığımız programda kaldırılan konuları çalışma programına dahil etmedik, çünkü kaldırılan konular TYT sınavlarında çıkmayacaktır. Bu yks kaldırılan konulara mavi bağlantıdan sizde ulaşabilirsiniz.

Lütfen Oy Verir Misin?
[Toplam: 3 Ortalama: 4.7]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir