Bölüm Puanları

Web Tasarımı Ve Kodlama (Açıköğretim) Taban Puanları Sıralaması 2019

Web Tasarımı Ve Kodlama(Açıköğretim) Taban Puanları Başarı Sıralaması 2019 2018 en güncel bir şekilde 2 yıllık bölüm MYO veya Yüksekokul ya da Fakülte olarak burada yayınlandı.

İki yıllık bölümlerden Web Tasarımı Ve Kodlama(Açıköğretim) bölümü taban puanları, başarı sıralamaları, kontenjanlarını, yerleştirme bilgilerini ÖSYM ve YÖK doğruluğunda güncel olarak bu makale de bulabilirsiniz. Yükseköğretim tarafınca yayınlanan bu veriler, YKS  testlerine girmiş ve 2 yıllık önlisans okumak için tercih yapacakları ilgilendirmektedir. 2 yıllık önlisans Web Tasarımı Ve Kodlama(Açıköğretim) bölümü 2 yıllık önlisans en güncel tavan ve taban puanları ve sıralaması son iki yıl olmak üzere şöyledir;

Web Tasarımı Ve Kodlama(Açıköğretim) Taban Puanları Başarı Sıralaması 2019

 Web Tasarımı Ve Kodlama(Açıköğretim) Bölümü 2017 2018 Başarı Sıralamaları Taban Puanları;

[accordion][accordion_content title=”ANADOLU ÜNİVERSİTESİ Açıköğretim Fak. Web Tasarımı ve Kodlama (Açıköğretim)” active=”active”]2018 Taban Puan: 218,32777 2018 Başarı Sırası: 1.298.640 2017 Yılında bu bölüm dolmamıştır.[/accordion_content][/accordion]

Eklemiş olduğumuz tüm önlisans bölümlerin taban puanları ve başarı sıralamaları günceldir.

Bilgi: Bu verilerle Web Tasarımı Ve Kodlama(Açıköğretim) Bölümü İçin kaç puan ve sıralama yapmanız gerektiğini de öğrenebilirsiniz.

[affiliate_news id=”5871″]


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen sitemizi kullanmaya devam etmek için reklam engelleme eklentisini devredışı bırakınız. Unutmayınız, bu bizim size hizmet edebilmemiz için gereklidir. :)