alexa certify
Kapat

Yayın Denizi TEK Tarih Konu Anlatımı

Anasayfa
Kaynak Kitap Öneri Yayın Denizi TEK Tarih Konu Anlatımı
Yayın Denizi TEK Tarih Konu Anlatımı
90% Ortalama Puan

Yayın Denizi - TEK Tarih Konu Anlatımı

Yayın Denizi - TEK Tarih Konu Anlatımı incelemesi; Anlatım, Görsellik, Ayrıntı ve Sınava yönelik kitabın ayrıntılı incelemesi. Yayın Denizi TEK Tarih Konu Anlatımı nasıldır sorusunu cevaplıyoruz.

Anlatım
%95
Görsellik
%100
Ayrıntılar
%85
İsabet
%80

YAYIN DENİZİ TEK Tarih Konu Anlatımı İnceleme – Değerlendirme

Kitap İsmi: Yayın Denizi TEK Tarih Konu Anlatımı

Kitap Türü: KONU ANLATIMI – EL KİTABI

Kitap Yazarı: Hakan ÖZATEŞ

Sayfa Sayısı: 400(yaklaşık)

Kitabın Ön Sözü

Merhaba Sevgili Öğrenciler,
Öğrenci seçme amacı ile yapılan TYT sınavından sonra uygulanan YKS ise üniversiteye girişte belirleyici bir sınav oldu. YKS, öğrencilerin hayatlarına yön verdikleri, geleceklerini belirledikleri bir sınav haline geldi.

YKS ile adayların akademik bilgisi, muhakeme beceresi, analitik düşünme yetenekleri ölçüldü ve adaylar üniversitelerin ilgili bölümlerine yerleştirildi. O nedenle öğrencilerin üniversite yolunda başarılı olmaları gereken asıl sınav YKS‘dir. Elinizdeki konu anlatımı YKS Tek Tarih adlı bu kitap, sizlere üniversite kapılarını açmanızda yardımcı olacaktır.

YKS TEK Tarih kitabı hazırlanırken sınava girecek öğrenciye gereken temel bilgilerin verilmesi hedeflendi. Soruların yoğun geldiği konular daha ayrıntılı anlatıldı. Ancak öğrenciyi yormayacak şekilde ihtiyacı karşılayacak ölçüde bilgiler verildi. Konu anlatımı akışında soru çıkabilecek yerlerde “soru çıkar” ifadesi kullanıldı. Bu sebeple öğrencinin o konuya dikkatini çekmek amaçlandı. Konu anlatımındaki diğer bir farklılık ise anlatılan konu ile ilgili kavramların sağ tarafta bir kutucuk içerisinde verilmesi oldu. Bu sayede öğrenci kavramı anında öğrendi ve konuyu anlaması daha da hızlandı. Bir çok yerde grafik, tablo ve görsel kullanılarak öğrenmenin daha kolaylaştırılması hedeflendi.

Üniversite sınavına girecek tüm öğrencilere hem bu sınavda hem de hayat mücadelesinde başarı ve mutluluklar dilerim. Bu kitabın hazırlanmasında emeği geçen İşler Yayınevi çalışanlarına teşekkür ederim. (Yayın Denizi Tarih TEK Konu Anlatımından kısaltılarak alınmıştır.)

Kitabın Değerlendirilmesi

Yayın Denizi TEK Tarih Konu Anlatımı İnceleme;

Yayın Denizi TEK Tarih Konu Anlatımı YKS Tarih konusunda beğendiğim bir kitaptır. Tarih YKS kitaplarının sözel ders olmasından dolayıdır ki, genel olarak ağır bir anlatım tarzı olur. Bu ağır anlatım konuların daha çok bilgiye dayalı olmasındandır. Yayın Denizi Tarih YKS konu anlatım kaynağının renkli bir şekilde hazırlanmış olması, öğrenciyi çalışmaya teşvik ettirmeye odaklıdır. Daha çok sevilen renklerin konularla birlikte harmanlanması benim için tercih meselesi olmuştur. Kitap Renkli, Resimli, Tablolu diyerek kitabı hazırlarken renkli,  resimli ve tablolarla hazırlamıştır. Bu özellik de anlatılan konunun daha iyi anlaşılmasına sebep olmuştur. Kitap önemli olayları özetlemiş ve o olayla ilgili yaşananların en önemlilerini baz alarak anlatmıştır.

Kitabın Beğenilen Avantajları

  • Renkli
  • Resimli
  • Tablolu
  • Öz ve kısa, anlatımı güzel
  • Akıllı tahta uyumlu
  • Taşınabilir
Kitap’tan Rastgele Bir Sayfa
Yayın Denizi TEK Tarih

Yayın Denizi TEK Tarih

YKS Tarih Konu Anlatım Önerileri

BenimHedefim.Net iyi çalışmalar diler…

Lütfen Oy Verir Misin?
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir