Kapat

YKS YDT Yabancı Dil Çalışma Programı – Dil 2019

Anasayfa
Rehberlik YKS YDT Yabancı Dil Çalışma Programı – Dil 2019
YKS TYT AYT YDT Çalışma Programları

Merhabalar bu makalemizde çok beklediğiniz tarafımızca hazırlanan YKS (YDT) Yabancı Dil Çalışma Programını paylaşacağız. Paylaştığımız program dil öğrencilerine özel olarak hazırlanmıştır. Yabancı Dil YDT çalışma programı olarak yayınlanmıştır. YDT Dil testi YKS sınavının yabancı dil bölümünü oluşturmaktadır. Bu YDT Çalışma Programı ile YDT konularını yaklaşık 6 ay gibi bir sürede bitereceksiniz.

Yabancı Dil testi testine TYT(Temel Yeterlilik Testine) girdikten sonra gireceğiniz için bu dil  planı bütün TYT derslerini kapsamaktadır. Dil öğrencileri AYT testinden sorumlu  değillerdir. Bu dil öğrencileri için hazırladığımız program güncel konular planında hazırlanmıştır. YKS (YDT) çalışma  programını 6 aylık olarak ve PDF formatında indirebilirsiniz. PDF formatında indirdikten sonra dilerseniz yazıcı ile çıktı alıp, bir yere yapıştırıp günlük olarak kontrol edebilirsiniz.

2019 YDT Çalışma Programı (DİL)

İNDİR: 2019 YKS Yabancı Dil (YDT) Çalışma Programı (6 Aylık)

Merak Etmeyin, Burdayız! Dil öğrencilerine yönelik hazırlanmış bu program size ne yapmanız gerektiğini söylemektedir. Size Öneri! bölümündeki yönergeleri takip ederek, ne yapmanız gerektiğini ne yapacağınızı biliyor olacaksınız.

Lütfen emek verilen bu program ile ilgili yorumlarınızı ve paylaşımlarınızı bizden esirgemeyin. Aşağıdaki paragrafları okuyarak merak ettiğiniz bazı şeyleri öğrenebilirsiniz.

Sınava geç çalışmaya başladım program yetişir mi?

Yetişir arkadaşlar, siz konuları çalışmaya başlayın eksik olursa biraz daha sık çalışırsınız. Eksik konular kalırsa merak etmeyin, soru çözmeniz de bu eksikleri giderir. Bu program YDT Yabancı Dil testi çalışması için ideal bir programdır.

Tarafımızca bizzat hazırlanan YKS Dil çalışma programını paylaştık, YKS yabancı dil çalışma programı dil öğrencisi için en iyi ders çalışma programıdır. Yabancı dil ders çalışma programını uygulamak istemiyorsanız sadece TYT çalışmak istiyorsanız, alttaki bağlantıdan TYT çalışma programını indirebilirsiniz. Diğer YKS Çalışma Programları için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz

2019 TYT Çalışma Programı

İlginizi Çekebilir: 2019 YKS (TYT-AYT) Konuları

Lütfen Oy Verir Misin?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

“YKS YDT Yabancı Dil Çalışma Programı – Dil 2019” üzerine 2 yorum

  1. Orham says:
  2. Sertaç says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam