YKS 2020

YKS YDT Yabancı Dil Çalışma Programı – Dil 2019

Merhabalar bu makalemizde çok beklediğiniz tarafımızca hazırlanan YKS (YDT) Yabancı Dil Çalışma Programını paylaşacağız. Paylaştığımız program dil öğrencilerine özel olarak hazırlanmıştır. Yabancı Dil YDT çalışma programı olarak yayınlanmıştır. YDT Dil testi YKS sınavının yabancı dil bölümünü oluşturmaktadır. Bu YDT Çalışma Programı ile YDT konularını yaklaşık 6 ay gibi bir sürede bitereceksiniz.

Yabancı Dil testi testine TYT(Temel Yeterlilik Testine) girdikten sonra gireceğiniz için bu dil  planı bütün TYT derslerini kapsamaktadır. Dil öğrencileri AYT testinden sorumlu  değillerdir. Bu dil öğrencileri için hazırladığımız program güncel konular planında hazırlanmıştır. YKS (YDT) çalışma  programını 6 aylık olarak ve PDF formatında indirebilirsiniz. PDF formatında indirdikten sonra dilerseniz yazıcı ile çıktı alıp, bir yere yapıştırıp günlük olarak kontrol edebilirsiniz.

2019 YDT Yabancı Dil Çalışma Programı (Dil)

YDT(Yabancı Dil) Çalışma Programı [6 Aylık]

İlginizi Çekebilir? YDT Konularını ve Güncel Kaldırılan Konuları bu bağlantılardan öğrenebilirsiniz.

Merak Etmeyin, Burdayız! Dil öğrencilerine yönelik hazırlanmış bu program size ne yapmanız gerektiğini söylemektedir. Size Öneri! bölümündeki yönergeleri takip ederek, ne yapmanız gerektiğini ne yapacağınızı biliyor olacaksınız.

Lütfen emek verilen bu program ile ilgili yorumlarınızı ve paylaşımlarınızı bizden esirgemeyin. Aşağıdaki paragrafları okuyarak merak ettiğiniz bazı şeyleri öğrenebilirsiniz.

Sınava geç çalışmaya başladım program yetişir mi?

Yetişir arkadaşlar, siz konuları çalışmaya başlayın eksik olursa biraz daha sık çalışırsınız. Eksik konular kalırsa merak etmeyin, soru çözmeniz de bu eksikleri giderir. Bu program YDT Yabancı Dil testi çalışması için ideal bir programdır.

Tarafımızca bizzat hazırlanan YKS Dil çalışma programını paylaştık, YKS yabancı dil çalışma programı dil öğrencisi için en iyi ders çalışma programıdır. Yabancı dil ders çalışma programını uygulamak istemiyorsanız sadece TYT çalışmak istiyorsanız, alttaki bağlantıdan TYT çalışma programını indirebilirsiniz. Diğer YKS Çalışma Programları için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz

2019 TYT Çalışma Programı


İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen sitemizi kullanmaya devam etmek için reklam engelleme eklentisini devredışı bırakınız. Unutmayınız, bu bizim devam edebilmemiz için gereklidir. :)