YKS 2020

YKS(TYT – AYT) Sözel(TS) Çalışma Programları 2020


YKS Sözel Çalışma Programı  2020 TYT-AYT testlerine uygun olarak bu makalemizde yayınlanmıştır. Sözel çalışma programısözel” alandaki öğrencilere özel olarak tarafımızca hazırlanmıştır.

TYT-AYT Testlerine uygun çalışma programı YKS sınavının ilk oturumu olan TYT ve ikinci oturum olan AYT testlerini kapsamaktadır.

2020 YKS(TYT-AYT) Sözel Çalışma Programları (TS)

İndirmek İstediğiniz Program İçin Aşağıdaki Butonları Kullanınız!

6 Aylık Sözel Çalışma Programı(*Önerilen)

7 Aylık Sözel Çalışma Programı

4 Aylık Sözel Çalışma Programı

YKS Çalışma Programları

İlginizi Çekebilir? YKS Sözel Konularını ve Güncel Kaldırılan Konuları bu bağlantılardan öğrenebilirsiniz.

Sizin İçin Yaptık: Sözel YKS Programında bazı derslerden TYT ve AYT sınavlarında aynı konu olarak soru sorulmaktadır. Bu yüzden biz TYT ve AYT sınavlarına birlikte çalışmanız için aynı konu olanları birleştirip, konu olarak ikinci kez çalışma zorunluluğunu ortadan kaldırdık.

Örnek vermek gerekirse, bir sözel bölümü adayı için konuları devamı özelliğinde olmasından ötürü TYT Coğrafya dersini AYT Coğrafya dersi ile birleştirip TYT-AYT Coğrafya olarak tek bir program halinde düzenledik. Bu şekilde yapmamız ile sizler hem zaman kazanacaksınız, hemde bir konuyu ikinci kez çalışma durumunda olmayacaksınız

Lütfen emek verilen bu program ile ilgili yorumlarınızı ve paylaşımlarınızı bizden esirgemeyin.

YKS Sözel(TS) Çalışma Programlarının Kullanımı

Hangi çalışma programını kullanmalıyım?

Arkadaşlar 6 aylık program daha güzel bir şekilde konuları kapsayacak şekilde yapılmıştır. Ve daha uzun ay olduğu için, tavsiyem 6 aylık sözel programını kullanmanızdır. Yinede hepsini indirerek size en uygun çalışma planını seçebilirsiniz. Seçenek sizin 🙂 İstediğiniz programı pdf formatında indirebilirsiniz..

Program hangi testleri içeriyor?

Sözel ders çalışma programı TYT testi konularını(tüm dersler) ve AYT sözel konularını(sözel dersler) içermektedir.

Konular güncel mi?

Bu program, 2020 yılı güncel TYT-AYT konularından hazırlanmıştır. Dilerseniz bu bağlantıdan benimhedefim.net/yks-konulari/ konulara göz atabilirsiniz.

Geç çalışmaya başladım programlar yetişir mi?

Hiç merak etmeyin yetişir arkadaşlar, hele bir siz çalışmaya başlayın gerisi gelir inşallah. Hiç olmazsa yetişmezse bile bir başlangıcınız olur. Unutmayın başlamak bitirmenin yarısıdır. Başlayın gerisi gelecektir.
Diğer alanlardaki çalışma programlarını aşağıdaki butonlardan indirebilirsiniz.

TYT Çalışma Programı(Sadece TYT)

Eşit Ağırlık Çalışma Programı

Sayısal Çalışma Programı

YDT Çalışma Programı

Tarafımızca hazırlanmış en iyi Sözel Çalışma Programı -bizce- olan bu 3 program ÖSYM konularını 2020 yılı güncel olarak içermektedir. Sözel ders çalışma programını sizin beğeninize sunduk, yorumlarınızı ve değiştirmemizi istediğiniz yerleri ve sormak istediklerinizi lütfen yorum alanından lütfen bizlere iletiniz.


BENİM HEDEFİM

BenimHedefim proje Kurucusu. YKS(TYT-AYT-YDT), KPSS, DGS, ALES, LGS, MSÜ gibi sınavlarda bildiklerini paylaşan sıkı eğitim takipçisi. Boş durmaktan sıkılan, insanlara faydalı olmayı amaç edinen şahs-ı meçhul...

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı..

Lütfen sitemizi kullanmaya devam etmek için reklam engelleme eklentisini devredışı bırakınız. Unutmayınız, bu bizim size hizmet edebilmemiz için gereklidir. :)