YKS 2020

YKS (TYT – AYT – YDT) Çalışma Programları 2019 | Sayısal-Sözel-Eşit Ağırlık

2019 YKS sınavına çalışmanız için sizlere özel hazırlanan YKS çalışma programları bu makale ile paylaşılmıştır. 2019 YKS sınavına hazırlanmanız için tarafımızca hazırlanan YKS Çalışma Programı diğer bir deyişle TYT-AYT-YDT Çalışma Programlarını sizlerle paylaşacağız. Paylaştığımız çalışma programı Sözel-Sayısal-Eşit Ağırlık ve Dil öğrencilerine özel olarak hazırlanmıştır. Ve MF-TS-TM ve Dil Çalışma Programları olarak yayınlanmıştır.

YKS Çalışma Programları YKS sınavını ilk oturumu olan TYT, ikinci oturum olan AYT testlerini ve Yabancı Dil oturumu olan YDT testlerini kapsamaktadır. Bu TYT, AYT, YDT çalışma planları ile YKS sınavına daha iyi ve en iyi şekilde hazırlanacaksınız.

YKS (TYT-AYT) Çalışma Programlarını aylık olarak ve PDF formatında indirebilirsiniz. PDF formatında indirdikten sonra dilerseniz yazıcı ile çıktı alıp, bir yere yapıştırıp günlük olarak kontrol edebilirsiniz. AYT Çalışma Programı veya TYT Çalışma Programını aşağıdaki bağlantılardan kolayca indirebilirsiniz.

İndirmek istediğiniz programın bulunduğu bağlantıyı seçip, yönlendirilen sayfadan istediğiniz programı indirebilirsiniz.

2019 YKS Çalışma Programları | TYT-AYT-YDT

TYT – AYT Birlikte Çalışmak İsteyenler İçin;

YKS SAYISAL Çalışma Programı

YKS EŞİT AĞIRLIK Çalışma Programı

YKS SÖZEL Çalışma Programı

Sadece TYT Çalışmak İsteyenler İçin;

TYT Çalışma Programı

YDT (Yabancı Dil Testine) Çalışmak İsteyenler İçin;

YDT (Yabancı Dil) Çalışma Programı

İlginizi Çekebilir? YKS Konularını ve Güncel Kaldırılan Konuları bu bağlantılardan öğrenebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir? Bölüm Taban Puanları ve Üniversite Taban Puanları

Program Görüntüsü;(Herhangi bir programın görüntüsü alınmıştır.)

YKS Çalışma Programı TYT-AYT
YKS Çalışma Programı TYT-AYT

Sizin İçin Yaptık: YKS Çalışma Programında bazı derslerden TYT ve AYT sınavlarında aynı konu olarak soru sorulmaktadır. Bu yüzden biz TYT ve AYT sınavlarına birlikte çalışmanız için aynı konu olanları birleştirip, konu olarak ikinci kez çalışma zorunluluğunu ortadan kaldırdık. Bu şekilde yapmamız ile sizler hem zaman kazanacaksınız, hemde bir konuyu ikinci kez çalışma durumunda olmayacaksınız.

Sadece TYT’ye Girecekler: Sadece TYT Sınavına girecek Önlisans adayları TYT Çalışma Programlarından Sayısal veya Sözel programı indirip sadece TYT derslerine (Sosyal Bilimler, Fen Bilimleri, Türkçe, Matematik) çalışabilirler.

Tarafımızca hazırlanan en iyi YKS ders çalışma programları ilk oturum TYT çalışma programı ve ikinci oturum AYT çalışma programı olarak bu şekildedir. Alttaki bağlantılardan çalışmanız gereken güncel 2019 YKS konularına ulaşabilirsiniz.

Not: Bu programlarda size yol gösterecek ve motive edecek küçük paragraflar bulunmaktadır. Aşağıdaki paragrafları okuyarak program hakkında daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

En İyi Şekilde YKS Çalışma Programının Kullanımı

Merhaba, bu yıl YKS sınavlarına yani TYT – AYT ve YDT testlerine beraber hazırlanacağız, bu yüzden bir program dahilinde gitmenin yararı büyük ölçüde yüksektir. Heyecanlısın değil mi? Birlikte başaracağız öyleyse. Bu yolda sıkılmadan çalışacağız. Sıkıldığımızda ise biraz kafa dağıtmak için bir şeyler yapacağız. Bunun için de instagram sayfamıza bekliyorum seni, orda çekilişler mi dersin, önemli bilgiler mi dersin, rehberlik mi dersin canın ne isterse var. (İstagram Sayfamız: @benimhedefim.net)

Programla birlikte YKS sınavlarına hazırlanmaya ne zaman başlarsanız başlayın, bir yerden başlayın, asla yetişmez duyusuna kapılmayın. Programlarda ne yapmanız gerektiği yazmaktadır.

Ders Programı Konuları Güncel Mi?

Tarafımızca hazırladığımız YKS programı, güncel konular dahilinde hazırlanmıştır. YKS planı hazırlanırken GRİKOÇ Youtube kanalını şu videosundaki bulunan güncel YKS konularından yararlanılmıştır. Buradan GRİKOÇ Youtube kanalına verdiği emek için teşekkür ediyorum.

Kaldırılan YKS Konuları Programa Dahil Mi?

Hazırladığımız programda kaldırılan konuları çalışma planına dahil etmedik, çünkü kaldırılan konular YKS sınavlarında çıkmayacaktır. Bu bağlantıdan yks kaldırılan konulara sizde ulaşabilirsiniz.


İlgili Makaleler

25 Yorum

  1. Şimdi öncelikle sozelim iyi. Az bi çalışma ile sözel açığımı her türlü kapatırım ama sayisal konusunda temelim 0 ve calissam da yapamıyorum olmuyor sayisal konuya kafam basmıyor ve saglik lisesinde okudum sagliktan ilerlemek istiyorum mezuna kaldim bu sene sayisal agirlikli bir program istiyorum haftada 4 gun sabah 9 oglen 12 30 arasi kursum var pazartesi Çarşamba perşembe cuma günleri ve kurs daha baslamadi kurstan arta kalan zamanda sayisal agirlikli calisip ogrenmek istiyorum

  2. Benim sözelim iyi sadece biraz matematik ağırlıklı çalışmak istiyorum fakat sözelide elden bırakmamak istiyorum hangi çalışma programını uygulayacağım konusunda da kafam karışık

  3. Doping hafıza aldım bu programla çalışıyorum ve mezunum tüm gün evdeyim sayısalım berbat bu yüzden sayısal ağırlıklı istiyorum sözelim iyi gibi yaparım diye tahmin ediyorum. eşit ağırlığım.

  4. İstediğim bölüm tytden alıyor ve sayısal derslerin daha ağırlıklı olmasını istiyorum program Ayarlar mısınız

  5. 10 sınıfım ve üniversiteye hazırlanmak istiyorum dokuzuncu sınıfım da ortalamam 64 tu düşüktü o yüzden nasil çalışma programı hazırlamalıyım edebiyatım iyi ama diğerleri kötü ne yapmalıyım ders programı nasil ayarlamalıyım şimdiden teşekkürler cevap verirseniz sevinirim

  6. Emeğinize sağlık hocam, üzerinde durulursa gayet verim alınabilecek programlar. Yanımızda olduğunuz için ve yardımlarınız için teşekkür ederizz

  7. Sözelim kötü lise bu sene bitti sayısalım ıyi biraz ama sayısala da çalışmak istiom sözel ağırlıklı olursa sevinirim

  8. Gerçekten çok başarılı verimli bir program inşallah bu sefer düzenli çalışırım. Biraz geçsin programla ilgili düşüncelerimi tekrar paylaşırım🙋🏼

    1. Bu sizin performansınıza bağlı bir şeydir. Kimi insan 1 saatte konuyu anlarken, kimi 5 saatte anlar(örnek). Siz en uygun çalışma süresini keşfedebilirsiniz. Kaç soru çözmeye gelince, yanlış sayınızı en aza indirmek için ne kadar çok soru o kadar iyidir. Kaynak eksikliği varsa, konuyu anladım diyeceğiniz kadar çözmeniz yeterli olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen sitemizi kullanmaya devam etmek için reklam engelleme eklentisini devredışı bırakınız. Unutmayınız, bu bizim size hizmet edebilmemiz için gereklidir. :)