YKS (TYT – AYT – YDT) Çalışma Programları 2019 | Sayısal-Sözel-Eşit Ağırlık

YKS TYT AYT YDT Çalışma Programları

2019 YKS sınavına çalışmanız için sizlere özel hazırlanan YKS çalışma programları bu makale ile paylaşılmıştır. 2019 YKS sınavına hazırlanmanız için tarafımızca hazırlanan YKS Çalışma Programı diğer bir deyişle TYT-AYT-YDT Çalışma Programlarını sizlerle paylaşacağız. Paylaştığımız çalışma programı Sözel-Sayısal-Eşit Ağırlık ve Dil öğrencilerine özel olarak hazırlanmıştır. Ve MF-TS-TM ve Dil Çalışma Programları olarak yayınlanmıştır.

YKS Çalışma Programları YKS sınavını ilk oturumu olan TYT, ikinci oturum olan AYT testlerini ve Yabancı Dil oturumu olan YDT testlerini kapsamaktadır. Bu TYT, AYT, YDT çalışma planları ile YKS sınavına daha iyi ve en iyi şekilde hazırlanacaksınız.

YKS (TYT-AYT) Çalışma Programlarını aylık olarak ve PDF formatında indirebilirsiniz. PDF formatında indirdikten sonra dilerseniz yazıcı ile çıktı alıp, bir yere yapıştırıp günlük olarak kontrol edebilirsiniz. AYT Çalışma Programı veya TYT Çalışma Programını aşağıdaki bağlantılardan kolayca indirebilirsiniz.

İndirmek istediğiniz programın bulunduğu bağlantıyı seçip, yönlendirilen sayfadan istediğiniz programı indirebilirsiniz.

2019 YKS Çalışma Programları | TYT-AYT-YDT

TYT – AYT Birlikte Çalışmak İsteyenler İçin;

2019  TYT – AYT Sayısal Çalışma Programı

2019 TYT – AYT Sözel Çalışma Programı

2019 TYT – AYT Eşit Ağırlık Çalışma Programı

Sadece TYT Çalışmak İsteyenler İçin;

2019 TYT Çalışma Programı

YDT (Yabancı Dil Testine) Çalışmak İsteyenler İçin;

2019 YDT Yabancı Dil Çalışma Programı

Program Görüntüsü;(Herhangi bir programın görüntüsü alınmıştır.)

YKS Çalışma Programı TYT-AYT

YKS Çalışma Programı TYT-AYT

Sizin İçin Yaptık: YKS Çalışma Programında bazı derslerden TYT ve AYT sınavlarında aynı konu olarak soru sorulmaktadır. Bu yüzden biz TYT ve AYT sınavlarına birlikte çalışmanız için aynı konu olanları birleştirip, konu olarak ikinci kez çalışma zorunluluğunu ortadan kaldırdık. Bu şekilde yapmamız ile sizler hem zaman kazanacaksınız, hemde bir konuyu ikinci kez çalışma durumunda olmayacaksınız.

Sadece TYT’ye Girecekler: Sadece TYT Sınavına girecek Önlisans adayları TYT Çalışma Programlarından Sayısal veya Sözel programı indirip sadece TYT derslerine (Sosyal Bilimler, Fen Bilimleri, Türkçe, Matematik) çalışabilirler.

Tarafımızca hazırlanan en iyi YKS ders çalışma programları ilk oturum TYT çalışma programı ve ikinci oturum AYT çalışma programı olarak bu şekildedir. Alttaki bağlantılardan çalışmanız gereken güncel 2019 YKS konularına ulaşabilirsiniz.

2019 YKS (TYT-AYT-YDT) Konuları

Not: Bu programlarda size yol gösterecek ve motive edecek küçük paragraflar bulunmaktadır. Aşağıdaki paragrafları okuyarak program hakkında daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

En İyi Şekilde YKS Çalışma Programının Kullanımı

Merhaba, bu yıl YKS sınavlarına yani TYT – AYT ve YDT testlerine beraber hazırlanacağız, bu yüzden bir program dahilinde gitmenin yararı büyük ölçüde yüksektir. Heyecanlısın değil mi? Birlikte başaracağız öyleyse. Bu yolda sıkılmadan çalışacağız. Sıkıldığımızda ise biraz kafa dağıtmak için bir şeyler yapacağız. Bunun için de instagram sayfamıza bekliyorum seni, orda çekilişler mi dersin, önemli bilgiler mi dersin, rehberlik mi dersin canın ne isterse var. (İstagram Sayfamız: @benimhedefim.net)

Programla birlikte YKS sınavlarına hazırlanmaya ne zaman başlarsanız başlayın, bir yerden başlayın, asla yetişmez duyusuna kapılmayın. Programlarda ne yapmanız gerektiği yazmaktadır.

Ders Programı Konuları Güncel Mi?

Tarafımızca hazırladığımız YKS programı, güncel konular dahilinde hazırlanmıştır. YKS planı hazırlanırken GRİKOÇ Youtube kanalını şu videosundaki bulunan güncel YKS konularından yararlanılmıştır. Buradan GRİKOÇ Youtube kanalına verdiği emek için teşekkür ediyorum.

Kaldırılan YKS Konuları Programa Dahil Mi?

Hazırladığımız programda kaldırılan konuları çalışma planına dahil etmedik, çünkü kaldırılan konular YKS sınavlarında çıkmayacaktır. Bu bağlantıdan yks kaldırılan konulara sizde ulaşabilirsiniz.

Lütfen Oy Verir Misin?
[Toplam: 25 Ortalama: 3.8]
Yayın Tarihi:
Yazar :

Benim Hedefim, üniversiteye hazırlanan adaylara yönelik bilgi ve destek veren, adayların hedeflerini doğru bulmasına ve hedeflerinin yönünde adaylara öncülük eden uzman eğitim sitesidir.

BENZER YAZILAR
YORUMLAR
KPSS
Yükseköğretim
KURUMLAR SINAVI

15 Haziran 2019(TYT)
16 Haziran 2019(AYT)

KPSS
SINAV DUYURULARI
  KPSS
  SON SINAVLAR
  SORU
  ÇÖZEN
  1
  ONLİNE SINAV
  30
  ADET SORU
  145
  DEFA ÇÖZÜLDÜ
  KPSS
  SIKÇA SORULAN SORULAR
  • Hangi Bölüm Gelir? Sıralama-Net-Puan

   Hangi Bölüm Gelir? Hangi Üniversite Gelir? Kazanabilir Miyim? 290 puanım var 450 k dayım Paramedik gelir mi? Puanlar geçen seneyle ayni mı yoksa deği... Devamını Oku

  • Baraj Puanının Genişletilmesinin Bölümlere Katkısı Nedir?

   Baraj Puanının Genişletilmesi; Baraj puanının genişletilmesinin bölümlere katkısı, baraj genişletilen bölümü ilgilendirmektedir. Bir bölümün baraj pu... Devamını Oku

  KPSS
  DERS DOKÜMANLARI