YKS 2022

YKS(TYT – AYT – YDT) Çalışma Programları 2021 | Sayısal-Sözel-Eşit Ağırlık-Dil

Android Uygulamamız Çıktı!
"BENİMHEDEFİM YKS 2021" uygulamamız YAYINDA!
İndir, Yorum Yap, Puanla!

YKS Çalışma Programları  2021 TYT – AYT testlerine uygun olarak bu makalemizde yayınlanmıştır. YKS çalışma programı 2021 YKS sınavına çalışmanız için “YKS öğrencilerine” özel olarak tarafımızca hazırlanıp, bu makale ile yayınlanmıştır.

TYT – AYT – YDT Çalışma Programları Sözel – Sayısal – Eşit Ağırlık ve Dil öğrencilerine özel olarak hazırlanmıştır. Ve MF – TS – TM ve Dil Çalışma Programları olarak yayınlanmıştır.

YKS Çalışma Programları

YKS Çalışma Programları YKS sınavını ilk oturumu olan TYT, ikinci oturum olan AYT testlerini ve Yabancı Dil oturumu olan YDT testlerini kapsamaktadır. Bu TYT, AYT, YDT çalışma planları ile YKS sınavına daha iyi şekilde hazırlanacaksınız.

YKS Çalışma Programlarını aylık olarak ve PDF formatında indirebilirsiniz. PDF formatında indirdikten sonra dilerseniz yazıcı ile çıktı alıp, bir yere yapıştırıp günlük olarak kontrol edebilirsiniz. AYT, TYT veya YDT Çalışma Programlarını aşağıdaki butonlardan kolayca indirebilirsiniz.

İndirmek istediğiniz programın bulunduğu bağlantıyı seçip, yönlendirilen sayfadan istediğiniz programı indirebilirsiniz.

Programlarımızı kullanırken bizlere görüş ve önerilerinizi iletebilirsiniz. Görüşleriniz bizim için önemlidir.

2021 YKS Çalışma Programları | TYT – AYT – YDT

TYT – AYT Birlikte Çalışmak İsteyenler İçin;

YKS SAYISAL Çalışma Programı

YKS EŞİT AĞIRLIK Çalışma Programı

YKS SÖZEL Çalışma Programı

Sadece TYT Çalışmak İsteyenler İçin;

TYT Çalışma Programı

YDT (Yabancı Dil Testine) Çalışmak İsteyenler İçin;

YDT (Yabancı Dil) Çalışma Programı

İlginizi Çekebilir? YKS Konularını bu bağlantıdan öğrenebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir? Bölüm Taban Puanları ve Üniversite Taban Puanları

Program Görüntüsü;(Herhangi bir programın görüntüsü alınmıştır.)

YKS(TYT-AYT) Çalışma Programları

Sizin İçin Yaptık: YKS Çalışma Programında bazı derslerden TYT ve AYT sınavlarında aynı konu olarak soru sorulmaktadır. Bu yüzden biz TYT ve AYT sınavlarına birlikte çalışmanız için aynı konu olanları birleştirip, konu olarak ikinci kez çalışma zorunluluğunu ortadan kaldırdık. Bu şekilde yapmamız ile sizler hem zaman kazanacaksınız, hemde bir konuyu ikinci kez çalışma durumunda olmayacaksınız.

Sadece TYT’ye Girecekler: Sadece TYT Sınavına girecek Önlisans adayları TYT Çalışma Programını indirerek sadece TYT testine yönelik çalışabilirler.

YKS(TYT-AYT-YDT)Çalışma Programlarının Kullanımı

Hangi çalışma programını kullanmalıyım?

Hangi programa uyacağınızı siz belirleyeceksiniz. Eğer sözelci iseniz sözel programı, sayısalcı iseniz sayısal programı, yok eğer ikisini de istiyorsanız eşit ağırlık programını kullanabilirsiniz. Yinede hepsini indirerek size en uygun çalışma planını seçebilirsiniz. Seçenek sizin 🙂 İstediğiniz programı pdf formatında indirebilirsiniz..

Programlar hangi testleri içeriyor?

YKS ders çalışma programı TYT testi konularını, AYT k konularını ve Dil konularını içermektedir.

Konular güncel mi?

Bu programlar, 2021 yılı güncel TYT-AYT konularından hazırlanmıştır. Dilerseniz bu bağlantıdan benimhedefim.net/yks-konulari/ konulara göz atabilirsiniz.

Geç çalışmaya başladım programlar yetişir mi?

Hiç merak etmeyin yetişir arkadaşlar, hele bir siz çalışmaya başlayın gerisi gelir inşallah. Hiç olmazsa yetişmezse bile bir başlangıcınız olur. Unutmayın başlamak bitirmenin yarısıdır. Başlayın gerisi gelecektir.

Merhaba, bu yıl YKS sınavlarına yani TYT – AYT ve YDT testlerine beraber hazırlanacağız, bu yüzden bir program dahilinde gitmenin yararı büyük ölçüde yüksektir. Heyecanlısın değil mi? Birlikte başaracağız öyleyse. Bu yolda sıkılmadan çalışacağız. Sıkıldığımızda ise biraz kafa dağıtmak için bir şeyler yapacağız. Bunun için de instagram sayfamıza bekliyorum seni, orda çekilişler mi dersin, önemli bilgiler mi dersin, rehberlik mi dersin canın ne isterse var. (İnstagram Sayfamız: @benimhedefim.net) Mutlaka seni bekliyorum…

Tarafımızca hazırlanmış en iyi YKS Çalışma Programları -bizce- olan bu programlar ÖSYM konularını 2021 yılı güncel olarak içermektedir. YKS ders çalışma programlarını sizin beğeninize sunduk, yorumlarınızı ve değiştirmemizi istediğiniz yerleri ve sormak istediklerinizi lütfen yorum alanından lütfen bizlere iletiniz.

] }

BENİM HEDEFİM

BenimHedefim proje Kurucusu. YKS(TYT-AYT-YDT), KPSS, DGS, ALES, LGS, MSÜ gibi sınavlarda bildiklerini paylaşan sıkı eğitim takipçisi. Boş durmaktan sıkılan, insanlara faydalı olmayı amaç edinen şahs-ı meçhul...

32 Yorum

 1. Şimdi öncelikle sozelim iyi. Az bi çalışma ile sözel açığımı her türlü kapatırım ama sayisal konusunda temelim 0 ve calissam da yapamıyorum olmuyor sayisal konuya kafam basmıyor ve saglik lisesinde okudum sagliktan ilerlemek istiyorum mezuna kaldim bu sene sayisal agirlikli bir program istiyorum haftada 4 gun sabah 9 oglen 12 30 arasi kursum var pazartesi Çarşamba perşembe cuma günleri ve kurs daha baslamadi kurstan arta kalan zamanda sayisal agirlikli calisip ogrenmek istiyorum

 2. ben sayisal bolumundeyim 4 te evde oluyorum dersaneye gitmiyorum uygun bi program istiyorum

 3. Benim sözelim iyi sadece biraz matematik ağırlıklı çalışmak istiyorum fakat sözelide elden bırakmamak istiyorum hangi çalışma programını uygulayacağım konusunda da kafam karışık

 4. Doping hafıza aldım bu programla çalışıyorum ve mezunum tüm gün evdeyim sayısalım berbat bu yüzden sayısal ağırlıklı istiyorum sözelim iyi gibi yaparım diye tahmin ediyorum. eşit ağırlığım.

 5. Ben tm den gitmeyi planlıyorum ve matematik ağırlıklı çalışmak istiyorum

 6. İstediğim bölüm tytden alıyor ve sayısal derslerin daha ağırlıklı olmasını istiyorum program Ayarlar mısınız

  1. Anladığım kadarıyla TYT AYT birlikte değil, yalnızca TYT programı istiyorsunuz? Önümüzdeki hafta yayınlayacağım.

 7. Benim sözelimde iyi ama sayısal matematik le hiç alakam yok bu konuda yardım istiyorum

 8. 10 sınıfım ve üniversiteye hazırlanmak istiyorum dokuzuncu sınıfım da ortalamam 64 tu düşüktü o yüzden nasil çalışma programı hazırlamalıyım edebiyatım iyi ama diğerleri kötü ne yapmalıyım ders programı nasil ayarlamalıyım şimdiden teşekkürler cevap verirseniz sevinirim

 9. Emeğinize sağlık hocam, üzerinde durulursa gayet verim alınabilecek programlar. Yanımızda olduğunuz için ve yardımlarınız için teşekkür ederizz

 10. Sözelim kötü lise bu sene bitti sayısalım ıyi biraz ama sayısala da çalışmak istiom sözel ağırlıklı olursa sevinirim

 11. Gerçekten çok başarılı verimli bir program inşallah bu sefer düzenli çalışırım. Biraz geçsin programla ilgili düşüncelerimi tekrar paylaşırım??

  1. Bu sizin performansınıza bağlı bir şeydir. Kimi insan 1 saatte konuyu anlarken, kimi 5 saatte anlar(örnek). Siz en uygun çalışma süresini keşfedebilirsiniz. Kaç soru çözmeye gelince, yanlış sayınızı en aza indirmek için ne kadar çok soru o kadar iyidir. Kaynak eksikliği varsa, konuyu anladım diyeceğiniz kadar çözmeniz yeterli olacaktır.

 12. Günlük çalıdma program örneği yaparmısınız günlük nasıl çalışacağımı belirleyemiyorum

 13. İyi Günler Hocam
  Ben okullar açılınca 11.sınıfa gideceğim. Eşit ağırlık öğrencisiyim ama tıp istiyorum. Ben TYT sınavına hazırlanmak istiyorum ama nasıl çalışacağımı bilemiyorum.Sizin önerdiğiniz programları çalışırsak bir faydasını görebilir miyiz acaba?

 14. Hocam çok teşekkür ederim, bu programlar çok güzel tam bir öğrencinin istediği gibi hazırlanmış yks çalışma programı olmuş.

 15. Yks öğrencisiyim, bence en iyi yks çalışma programları bunlar arkadaşlar tavsiye ederim, ayrıca sitenin insatgram sayfası var benimhedefimnet diye takip etmenizi öneririm, hocam sorularıma cevap da veriyor 🙂

  1. Güzel düşünceniz için teşekkür ederiz, sizlere yardımcı oluyorsak ne mutlu bize 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu