alexa certify
Kapat

YKS (TYT – AYT – YDT) Çalışma Programları 2019 | Sayısal-Sözel-Eşit Ağırlık

Anasayfa
YKS 2019 YKS (TYT – AYT – YDT) Çalışma Programları 2019 | Sayısal-Sözel-Eşit Ağırlık
YKS TYT AYT YDT Çalışma Programları

Merhabalar 2019 YKS sınavına çalışmanız için sizlere özel hazırladığımız YKS çalışma programlarına bu makale ile kavuşmuş olacaksınız. Bu makale ile 2019 YKS TYT-AYT-YDT Çalışma Programlarını sizlerle paylaşacağız. Paylaştığımız YKS Programları Sözel-Sayısal-Eşit Ağırlık ve Dil öğrencilerine özel olarak hazırlanmıştır. Ve MF-TS-TM ve Dil Çalışma Programı olarak yayınlanmıştır. YKS Çalışma Programları YKS sınavını ilk oturumu olan TYT, ikinci oturum olan AYT testlerini ve Yabancı Dil oturumu olan YDT testlerini kapsamaktadır. Bu TYT AYT YDT Çalışma Programları ile TYTAYT ve YDT testlerine en iyi şekilde hazırlanacaksınız.

Not: YKS Çalışma Programında bazı derslerden TYT ve AYT sınavlarında aynı konu olarak soru sorulmaktadır. Bu yüzden biz TYT ve AYT sınavlarına birlikte çalışmanız için aynı konu olanları birleştirip, konu olarak ikinci kez çalışma zorunluluğunu ortadan kaldırdık. Bu şekilde yapmamız ile sizler hem zaman kazanacaksınız, hemde bir konuyu ikinci kez çalışma durumunda olmayacaksınız.

YKS (TYT-AYT) Çalışma Programlarını aylık olarak ve PDF formatında indirebilirsiniz. PDF formatında indirdikten sonra dilerseniz yazıcı ile çıktı alıp, bir yere yapıştırıp günlük olarak kontrol edebilirsiniz. Program içerisinde yuvarlak kısımları günlük ilerlemenizi belirlemeniz amacıyla işaret koyabilirsiniz. AYT Çalışma Programı veya TYT Çalışma Programını aşağıdaki butonlardan indirebilirsiniz.

2019 YKS Çalışma Programları | TYT-AYT-YDT

TYT – AYT Birlikte Çalışmak İsteyenler İçin;

2019 YKS (TYT – AYT) Sayısal Çalışma Programı

2019 YKS (TYT – AYT) Sözel Çalışma Programı

2019 YKS (TYT – AYT) Eşit Ağırlık Çalışma Programı

Sadece TYT Çalışmak İsteyenler İçin;

2019 YKS (TYT) Çalışma Programı

YDT (Yabancı Dil Testine)  Çalışmak İsteyenler İçin;

2019 YKS (YDT) Yabancı Dil Çalışma Programı

Not: Sadece TYT Sınavına girecek Önlisans adayları TYT Çalışma Programlarından Sayısal veya Sözel programı indirip sadece TYT derslerine (Sosyal Bilimler, Fen Bilimleri, Türkçe, Matematik) çalışabilirler.

Ders Programları ilk oturum TYT Çalışma Programı ve ikinci oturum AYT Çalışma Programı olarak bu şekildedir. Alttaki butonlardan 2019 YKS Konularına ulaşabilirsiniz.

2019 YKS (TYT-AYT-YDT) Konuları (Güncel)

Not: Programlarda size yol gösterecek ve motive edecek küçük paragraflar bulunmaktadır.

YKS Plan Programının Kullanımı

Merhaba, bu yıl YKS sınavlarına yani TYT – AYT ve YDT testlerine beraber hazırlanacağız, bu yüzden bir program dahilinde gitmenin yararı büyük ölçüde yüksektir. Heyecanlısın değil mi? Birlikte başaracağız öyleyse. Bu yolda sıkılmadan çalışacağız. Sıkıldığımızda ise biraz kafa dağıtmak için bir şeyler yapacağız. Bunun için de instagram sayfamıza bekliyorum seni, orda çekilişler mi dersin, önemli bilgiler mi dersin, rehberlik mi dersin canın ne isterse var. (İstagram Sayfamız: @benimhedefim.net)

Programla birlikte YKS sınavlarına hazırlanmaya ne zaman başlarsanız başlayın, bir yerden başlayın, asla yetişmez duyusuna kapılmayın. Programlarda ne yapmanız gerektiği yazmaktadır. (Sadece 4 aylık programlar haricinde)

Ders Programı Konuları Güncel Mi?

Tarafımızca hazırladığımız YKS Ders Programı, güncel konular dahilinde hazırlanmıştır. YKS Planı hazırlanırken GRİKOÇ Youtube kanalını şu videosundaki bulunan güncel YKS konularından yararalanılmıştır. Burdan GRİKOÇ Youtube kanalına verdiği emek için teşekkür ediyorum.

Kaldırılan YKS Konuları Programa Dahil Mi?

Hazırladığımız programda kaldırılan konuları çalışma planına dahil etmedik, çünkü kaldırılan konular YKS sınavlarında çıkmayacaktır. Bu yks kaldırılan konulara mavi bağlantıdan sizde ulaşabilirsiniz.

“YKS (TYT – AYT – YDT) Çalışma Programları 2019 | Sayısal-Sözel-Eşit Ağırlık” üzerine 23 yorum

 1. Nurullah Çoban says:
 2. şugra nur says:
 3. Simge says:
 4. Buket says:
 5. Sevinç says:
 6. Havva says:
 7. Hülya says:
 8. Fatma says:
 9. Turkuaz says:
 10. Sevda says:
 11. Dilara says:
 12. Sema says:
 13. Duygu says:
 14. İrem says:
 15. Serpil says:
 16. Lebalep says:
 17. Gamze says:
 18. Alparslan says:
 19. Merve says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir