alexa certify
Kapat

YKS (TYT – AYT) Eşit Ağırlık Çalışma Programı TM 2019

Anasayfa
YKS 2019 YKS (TYT – AYT) Eşit Ağırlık Çalışma Programı TM 2019
YKS TYT AYT YDT Çalışma Programları

Merhabalar bu makalemizde çok beklediğiniz YKS (TYT-AYT) Eşit Ağırlık Çalışma Programını paylaşacağız. Biz tarafından hazırlanıp yayınlanan program Eşit Ağırlık öğrencilerine hazırlanmıştır. Ve TM Çalışma Programı olarak yayınlanmıştır. YKS Eşit Ağırlık Çalışma Programı YKS sınavını ilk oturumu olan TYT ve ikinci oturum olan AYT testlerini kapsamaktadır. Bu TYT AYT Çalışma Programı ile YKS sınavı yani TYT ve AYT konularını yaklaşık 4 ay veya isterseniz 7 ay gibi bir sürede bitirebileceksiniz.

Not: Sözel YKS Çalışma Programında bazı derslerden TYT ve AYT sınavlarında aynı konu olarak soru sorulmaktadır. Bu yüzden biz TYT ve AYT sınavlarına birlikte çalışmanız için aynı konu olanları birleştirip, konu olarak ikinci kez çalışma zorunluluğunu ortadan kaldırdık. Örnek vermek gerekirse, Sözel bölümü adayı için konuları devamı özelliğinde olmasından ötürü TYT Tarih dersini AYT Tarih dersi ile birleştirip TYT-AYT Tarih olarak tek bir program halinde düzenledik. Bu şekilde yapmamız ile sizler hem zaman kazanacaksınız, hemde bir konuyu ikinci kez çalışma durumunda olmayacaksınız. YKS (TYT-AYT) Çalışma Programlarını aylık olarak ve PDF formatında indirebilirsiniz. PDF formatında indirdikten sonra dilerseniz yazıcı ile çıktı alıp, bir yere yapıştırıp günlük olarak kontrol edebilirsiniz.

Merak Etmeyin, Burdayız! Eşit Ağırlık öğrencilerine yönelik hazırlanmış bu program size ne yapmanız gerektiğini söylemektedir. Size Öneri! bölümündeki yönergeleri takip ederek, ne yapmanız gerektiğini ne yapacağınızı biliyor olacaksınız. (Bu bölüm  sadece 7 aylık programda mevcuttur.)

2019 YKS Eşit Ağırlık Çalışma Programları (TM)

2019 AYT-TYT Eşit Ağırlık Çalışma Programı [7 Aylık]#yks2019

2019 AYT-TYT Eşit Ağırlık Çalışma Programı [4. Aylık]#yks2019

Lütfen emek verilen bu program ile ilgili yorumlarınızı ve paylaşımlarınızı bizden esirgemeyin.

4 Aylık mı 7 Aylık mı çalışma programını kullanayım??? Arkadaşlar 7 aylık olarak hazırladığımız program daha güzel bir şekilde tüm “alt” konuları kapsayacak şekilde yapılmıştır. Tavsiyem 7 aylık çalışma programımızı kullanmanızdır.

Sınava geç çalışmaya başladım program yetişir mi? Yetişir arkadaşlar, siz konuları çalışmaya başlayın eksik olursa biraz daha sık çalışırsınız. Eksik konular kalırsa merak etmeyin, soru çözmeniz de bu eksikleri giderir. Bu program yks çalışması için ideal bir programdır.

YKS Eşit Ağırlık Çalışma Programı ilk oturum TYT Eşit Ağırlık Çalışma Programı ve ikinci oturum AYT Eşit Ağırlık Çalışma Programı bu şekildedir. Alttaki butonlardan Sözel ve Sayısal Çalışma Programlarına ve 2019 YKS Konularına ulaşabilirsiniz.

Sözel ve Sayısal Çalışma Programı

2019 YKS (TYT-AYT) Konuları (Güncel)

Lütfen Oy Verir Misin?
[Toplam: 20 Ortalama: 2.6]

“YKS (TYT – AYT) Eşit Ağırlık Çalışma Programı TM 2019” üzerine 1 yorum

  1. buluttyr says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir