YKS (TYT – AYT) Eşit Ağırlık Çalışma Programı TM 2019

YKS TYT AYT YDT Çalışma Programları

Merhaba değerli Eşit Ağırlık bölümü adayları bu makalemizde benimhedefim.net tarafından hazırlanan YKS (TYT-AYT) Eşit Ağırlık Çalışma Programını paylaşacağız. Biz tarafından hazırlanıp yayınlanan program Eşit Ağırlık öğrencilerine hazırlanmıştır. Ve TM Çalışma Programı olarak yayınlanmıştır. YKS Eşit Ağırlık Çalışma Programı YKS sınavını ilk oturumu olan TYT ve ikinci oturum olan AYT testlerini kapsamaktadır. Bu TYT AYT Çalışma Programı ile YKS Eşit Ağırlık konularını yaklaşık 4 ay veya isterseniz diğer programla 7 ay gibi bir sürede bitireceksiniz.

2019 YKS Eşit Ağırlık Çalışma Programı (TM)

2019 AYT-TYT Eşit Ağırlık Çalışma Programı [7 Aylık]

2019 AYT-TYT Eşit Ağırlık Çalışma Programı [4. Aylık]

Sizin İçin Yaptık: Eşit Ağırlık YKS Çalışma Programında bazı derslerden TYT ve AYT sınavlarında aynı konu olarak soru sorulmaktadır. Bu yüzden biz TYT ve AYT sınavlarına birlikte çalışmanız için aynı konu olanları birleştirip, konu olarak ikinci kez çalışma zorunluluğunu ortadan kaldırdık. Örnek vermek gerekirse, eşit ağırlık bölümü adayı için konuları devamı özelliğinde olmasından ötürü TYT Tarih dersini AYT Tarih dersi ile birleştirip TYT-AYT Tarih olarak tek bir program halinde düzenledik. Bu şekilde yapmamız ile sizler hem zaman kazanacaksınız, hemde bir konuyu ikinci kez çalışma durumunda olmayacaksınız.

YKS (TYT-AYT) Çalışma Programlarını aylık olarak ve PDF olarak indirebilirsiniz. PDF olarak çıktı alıp, çalışma odanızın bir kenarına asabilirsiniz.

Merak Etmeyin, Buradayız! Eşit ağırlık öğrencilerine özel hazırlanmış bu program size hafta başında ne yapmanızı gerektiğini söylemektedir. Bu şekilde programı daha iyi yönetmiş olacaksınız. (Bu bölüm  sadece 7 aylık programda mevcuttur.)

Lütfen emek verilen bu program ile ilgili yorum ve paylaşımlarınızı bizden esirgemeyin.

En İyi Şekilde Eşit Ağırlık YKS Çalışma Programının Kullanımı

4 Aylık mı 7 Aylık mı çalışma programını kullanmalıyım? 

Arkadaşlar 7 aylık program daha güzel bir şekilde tüm “alt” konuları kapsayacak şekilde yapılmıştır. Ve daha uzun ay olduğu için, tavsiyem 7 aylık çalışma programını kullanmanızdır.

 Geç çalışmaya başladım bu program yetişir mi?

Hiç merak etmeyin yetişir arkadaşlar, hele bi siz çalışmaya başlayın gerisi gelir inşallah. Bu program yks çalışması için ideal bir programdır.

İlk oturum TYT Eşit Ağırlık Çalışma Programı ve ikinci oturum AYT Eşit Ağırlık Çalışma Programını yukarıdan indirebilirsiniz. Alttaki bağlantılardan Sözel ve Sayısal Çalışma Programlarına ve 2019 YKS Konularına ulaşabilirsiniz.

Sözel ve Sayısal Çalışma Programları

2019 YKS (TYT-AYT) Konuları (Güncel)

Lütfen Oy Verir Misin?
[Toplam: 23 Ortalama: 2.7]
Yayın Tarihi:
Yazar :

Benim Hedefim, üniversiteye hazırlanan adaylara yönelik bilgi ve destek veren, adayların hedeflerini doğru bulmasına ve hedeflerinin yönünde adaylara öncülük eden uzman eğitim sitesidir.

BENZER YAZILAR
YORUMLAR
KPSS
Yükseköğretim
KURUMLAR SINAVI

15 Haziran 2019(TYT)
16 Haziran 2019(AYT)

KPSS
SINAV DUYURULARI
  KPSS
  SON SINAVLAR
  SORU
  ÇÖZEN
  1
  ONLİNE SINAV
  30
  ADET SORU
  145
  DEFA ÇÖZÜLDÜ
  KPSS
  SIKÇA SORULAN SORULAR
  • Hangi Bölüm Gelir? Sıralama-Net-Puan

   Hangi Bölüm Gelir? Hangi Üniversite Gelir? Kazanabilir Miyim? 290 puanım var 450 k dayım Paramedik gelir mi? Puanlar geçen seneyle ayni mı yoksa deği... Devamını Oku

  • Baraj Puanının Genişletilmesinin Bölümlere Katkısı Nedir?

   Baraj Puanının Genişletilmesi; Baraj puanının genişletilmesinin bölümlere katkısı, baraj genişletilen bölümü ilgilendirmektedir. Bir bölümün baraj pu... Devamını Oku

  KPSS
  DERS DOKÜMANLARI