Kapat

YKS (TYT – AYT) Sayısal Çalışma Programı MF 2019

Anasayfa
YKS 2019 YKS (TYT – AYT) Sayısal Çalışma Programı MF 2019
YKS TYT AYT YDT Çalışma Programları

Merhaba değerli Sayısal adayları bu makalemizde tarafımızca hazırlanan YKS (TYT-AYT) Sayısal Çalışma Programını paylaşacağız. Paylaştığımız program sayısal öğrencilerine yönelik hazırlanmıştır. Ve MF Çalışma Programı olarak sayısal öğrencilerine yayınlanmıştır. YKS Sayısal Çalışma Programı YKS sınavını ilk oturumu olan TYT ve ikinci oturum olan AYT testlerini kapsamaktadır. Bu çalışma programı ile YKS sınavında TYT ve AYT testlerinin konularını yaklaşık 4 ay veya 9 ay  gibi bir sürede bitireceksiniz.

2019 YKS Sayısal Çalışma Programı (MF)

2019 AYT-TYT Sayısal Çalışma Programı [9 Aylık]

2019 AYT-TYT Sayısal Çalışma Programı [4. Aylık]

Sizin İçin Yaptık: YKS Çalışma Programında bazı derslerden TYT ve AYT sınavlarında aynı konu olarak soru sorulmaktadır. Bu yüzden biz TYT ve AYT sınavlarına birlikte çalışmanız için aynı konu olanları birleştirip, konu olarak ikinci kez çalışma zorunluluğunu ortadan kaldırdık. Örnek vermek gerekirse, Sayısal bölümü adayı için konuları devamı özelliğinde olmasından ötürü TYT Fizik dersini AYT Fizik dersi ile birleştirip TYT-AYT Fizik olarak tek bir program halinde düzenledik. Bu şekilde yapmamız ile sizler hem zaman kazanacaksınız, hemde bir konuyu ikinci kez çalışma durumunda olmayacaksınız. Bu şekilde yapmamız ile sizler hem zaman kazanacaksınız, hemde bir konuyu ikinci kez çalışma durumunda olmayacaksınız.

YKS (TYT-AYT) Çalışma Programlarını aylık olarak ve PDF formatında indirebilirsiniz. PDF formatında indirdikten sonra dilerseniz yazıcı ile çıktı alıp, bir yere yapıştırıp günlük olarak kontrol edebilirsiniz.

Merak Etmeyin, Buradayız! Sayısal öğrencilerine yönelik hazırlanmış bu program size ne yapmanız gerektiğini söylemektedir. Size Öneri! bölümündeki yönergeleri takip ederek, ne yapmanız gerektiğini ne yapacağınızı biliyor olacaksınız. (Bu bölüm  sadece 9 aylık programda mevcuttur.)

Lütfen emek verilen bu program ile ilgili yorumlarınızı ve paylaşımlarınızı bizden esirgemeyin.

En İyi Şekilde YKS Çalışma Programının Kullanımı

4 Aylık mı 9 Aylık mı çalışma programını kullanmalıyım? 

Arkadaşlar 9 aylık program daha güzel bir şekilde tüm “alt” konuları kapsayacak şekilde yapılmıştır. Ve daha uzun soluklu olduğu için, tavsiyem 9 aylık çalışma programını kullanmanızdır.

 Geç çalışmaya başladım program yetişir mi?

Yetişir arkadaşlar, siz konuları çalışmaya başlayın eksik olursa biraz daha sık çalışırsınız. Bu program yks çalışması için ideal bir programdır.

İlk oturum TYT Sayısal Çalışma Programı ve ikinci oturum AYT Sayısal Çalışma Programını yukarıdan indirebilirsiniz. Alttaki bağlantılardan Sözel ve Eşit Ağırlık Çalışma Programlarına ve 2019 YKS Konularına ulaşabilirsiniz.

Sözel ve Eşit Ağırlık Çalışma Programları

2019 YKS (TYT-AYT) Konuları (Güncel)

Lütfen Oy Verir Misin?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

“YKS (TYT – AYT) Sayısal Çalışma Programı MF 2019” üzerine 7 yorum

  1. ali says:
  2. ALİ says:
  3. Mehmet says:
  4. Osman says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam