alexa certify
Kapat

YKS (TYT – AYT) Sayısal Çalışma Programı MF 2019

Anasayfa
YKS 2019 YKS (TYT – AYT) Sayısal Çalışma Programı MF 2019
YKS TYT AYT YDT Çalışma Programları

Merhabalar bu makalemizde çok beklediğiniz YKS (TYT-AYT) Sayısal Çalışma Programını paylaşacağız. Paylaştığımız program sayısal öğrencilerine yönelik hazırlanmıştır. Ve MF Çalışma Programı olarak yayınlanmıştır. YKS Sayısal Çalışma Programı YKS sınavını ilk oturumu olan TYT ve ikinci oturum olan AYT testlerini kapsamaktadır. Bu TYT AYT Çalışma Programı ile YKS sınavı yani TYT ve AYT testlerini yaklaşık 4 ay veya 9 ay  gibi bir sürede bitirebileceksiniz.

Not: Sayısal YKS Çalışma Programında bazı derslerden TYT ve AYT sınavlarında aynı konu olarak soru sorulmaktadır. Bu yüzden biz TYT ve AYT sınavlarına birlikte çalışmanız için aynı konu olanları birleştirip, konu olarak ikinci kez çalışma zorunluluğunu ortadan kaldırdık. Örnek vermek gerekirse, Sayısal bölümü adayı için konuları devamı özelliğinde olmasından ötürü TYT Fizik dersini AYT Fizik dersi ile birleştirip TYT-AYT Fizik olarak tek bir program halinde düzenledik. Bu şekilde yapmamız ile sizler hem zaman kazanacaksınız, hemde bir konuyu ikinci kez çalışma durumunda olmayacaksınız. YKS (TYT-AYT) Çalışma Programlarını aylık olarak ve PDF formatında indirebilirsiniz. PDF formatında indirdikten sonra dilerseniz yazıcı ile çıktı alıp, bir yere yapıştırıp günlük olarak kontrol edebilirsiniz.

Merak Etmeyin, Burdayız! Sayısal öğrencilerine yönelik hazırlanmış bu program size ne yapmanız gerektiğini söylemektedir. Size Öneri! bölümündeki yönergeleri takip ederek, ne yapmanız gerektiğini ne yapacağınızı biliyor olacaksınız. (Bu bölüm  sadece 9 aylık programda mevcuttur.)

2019 YKS Sayısal Çalışma Programları (MF)

2019 AYT-TYT Sayısal Çalışma Programı [9 Aylık]#yks2019

2019 AYT-TYT Sayısal Çalışma Programı [4. Aylık]#yks2019

Lütfen emek verilen bu program ile ilgili yorumlarınızı ve paylaşımlarınızı bizden esirgemeyin.

4 Aylık mı 9 Aylık mı çalışma programını kullanayım??? Arkadaşlar 9 aylık program daha güzel bir şekilde tüm “alt” konuları kapsayacak şekilde yapılmıştır. Tavsiyem 9 aylık çalışma programını kullanmanızdır.

Sınava geç çalışmaya başladım program yetişir mi? Yetişir arkadaşlar, siz konuları çalışmaya başlayın eksik olursa biraz daha sık çalışırsınız. Bu program yks çalışması için ideal bir programdır.

YKS Sayısal Çalışma Programı ilk oturum TYT Sayısal Çalışma Programı ve ikinci oturum AYT Sayısal Çalışma Programı bu şekildedir. Alttaki butonlardan Sözel ve Eşit Ağırlık Çalışma Programlarına ve 2019 YKS Konularına ulaşabilirsiniz.

Sözel ve Eşit Ağırlık Çalışma Programları

2019 YKS (TYT-AYT) Konuları (Güncel)

Lütfen Oy Verir Misin?
[Toplam: 37 Ortalama: 2.7]

“YKS (TYT – AYT) Sayısal Çalışma Programı MF 2019” üzerine 4 yorum

  1. ali says:
  2. ALİ says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir