YKS 2020

YKS (TYT – AYT) Sayısal Çalışma Programı MF 2019

Merhaba değerli Sayısal adayları bu makalemizde tarafımızca hazırlanan YKS (TYT-AYT) Sayısal Çalışma Programını paylaşacağız. Paylaştığımız program sayısal öğrencilerine yönelik hazırlanmıştır. Ve MF Çalışma Programı olarak sayısal öğrencilerine yayınlanmıştır. YKS Sayısal Çalışma Programı YKS sınavını ilk oturumu olan TYT ve ikinci oturum olan AYT testlerini kapsamaktadır. Bu çalışma programı ile YKS sınavında TYT ve AYT testlerinin konularını yaklaşık 4 ay veya 9 ay  gibi bir sürede bitireceksiniz.

2019 YKS Sayısal Çalışma Programı (MF)

TYT AYT Sayısal Çalışma Programı [9 Aylık]

TYT AYT Sayısal Çalışma Programı [4 Aylık]

İlginizi Çekebilir? YKS Konularını ve Güncel Kaldırılan Konuları bu bağlantılardan öğrenebilirsiniz.

Sizin İçin Yaptık: YKS Çalışma Programında bazı derslerden TYT ve AYT sınavlarında aynı konu olarak soru sorulmaktadır. Bu yüzden biz TYT ve AYT sınavlarına birlikte çalışmanız için aynı konu olanları birleştirip, konu olarak ikinci kez çalışma zorunluluğunu ortadan kaldırdık. Örnek vermek gerekirse, Sayısal bölümü adayı için konuları devamı özelliğinde olmasından ötürü TYT Fizik dersini AYT Fizik dersi ile birleştirip TYT-AYT Fizik olarak tek bir program halinde düzenledik. Bu şekilde yapmamız ile sizler hem zaman kazanacaksınız, hemde bir konuyu ikinci kez çalışma durumunda olmayacaksınız. Bu şekilde yapmamız ile sizler hem zaman kazanacaksınız, hemde bir konuyu ikinci kez çalışma durumunda olmayacaksınız.

YKS (TYT-AYT) Çalışma Programlarını aylık olarak ve PDF formatında indirebilirsiniz. PDF formatında indirdikten sonra dilerseniz yazıcı ile çıktı alıp, bir yere yapıştırıp günlük olarak kontrol edebilirsiniz.

Merak Etmeyin, Buradayız! Sayısal öğrencilerine yönelik hazırlanmış bu program size ne yapmanız gerektiğini söylemektedir. Size Öneri! bölümündeki yönergeleri takip ederek, ne yapmanız gerektiğini ne yapacağınızı biliyor olacaksınız. (Bu bölüm  sadece 9 aylık programda mevcuttur.)

Lütfen emek verilen bu program ile ilgili yorumlarınızı ve paylaşımlarınızı bizden esirgemeyin.

En İyi Şekilde YKS Çalışma Programının Kullanımı

4 Aylık mı 9 Aylık mı çalışma programını kullanmalıyım? 

Arkadaşlar 9 aylık program daha güzel bir şekilde tüm “alt” konuları kapsayacak şekilde yapılmıştır. Ve daha uzun soluklu olduğu için, tavsiyem 9 aylık çalışma programını kullanmanızdır.

 Geç çalışmaya başladım program yetişir mi?

Yetişir arkadaşlar, siz konuları çalışmaya başlayın eksik olursa biraz daha sık çalışırsınız. Bu program yks çalışması için ideal bir programdır.

İlk oturum TYT Sayısal Çalışma Programı ve ikinci oturum AYT Sayısal Çalışma Programını yukarıdan indirebilirsiniz.


İlgili Makaleler

13 Yorum

  1. 4 aylık programda çoğu konular eksik ve fizik kimya biyoloji konuları eksik düzeltirseniz bu programa uygulayacağım lütfen düzeltin bu programın çok iyi olacağını umuyorum

  2. kimyada organik bileşikler 2. ayın ilk haftasında gözüküyor biyolojide bitkiler konusu kaldırılmadı bu programda eksik dikkatli bakarsanız.

  3. Konular güncel mi ? Diğer sitelerdeki konulara göre az gibi gözüküyor ? 4 aylık programda güzel bir sonuç elde edebilirmiyiz?

  4. merhaba ben yeni başlıyacam ve 9 aylık olan sayısalı seçtim konular günce mi ve zamanım yetecekmi yorum cevap verirseniz şimdiden teşekurler ve sitenizi çok beğendim aklım da takılan sorular hepsinin cevapları bulunuyor diyer arkadaş tavsiye ediyorum .

    1. Merhaba evet konular güncel, zamanın yetecektir. Programı günbegün takip etmeniz sağlıklı olacaktır. Site hakkında görüşleriniz için çok teşekkür ederiz.

  5. Merhabalar , 4 aylık programı yapıp yks puanım rahat bir şekilde tahmini 350-380 arası olur mu?

    1. Merhabalar, 4 aylık programı ya da daha uzun olsun farketmez ki, o sizin çalışmanıza bağlıdır. Ne kadar iyi ve tempolu çalışırsanız tabiki 350-380 yaparsınız, hatta daha fazlasını bile. Her şey sizin elinizde yani.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen sitemizi kullanmaya devam etmek için reklam engelleme eklentisini devredışı bırakınız. Unutmayınız, bu bizim size hizmet edebilmemiz için gereklidir. :)