Kapat

YKS (TYT – AYT) Sözel Çalışma Programı TS 2019

Anasayfa
YKS 2019 YKS (TYT – AYT) Sözel Çalışma Programı TS 2019
YKS TYT AYT YDT Çalışma Programları

Merhabalar bu makalemizde Sözel öğrencileri için tarafımızca hazırlanmış olan YKS (TYT-AYT) Sözel Çalışma Programını paylaşacağız. Paylaştığımız program sözel öğrencilerine özel olarak hazırlanmıştır. Ve TS Çalışma Planı olarak yayınlanmıştır. YKS Sözel Programı YKS sınavını ilk oturumu olan TYT ve ikinci oturum olan AYT testlerini kapsamaktadır. Bu Sözel TYT AYT Programı ile YKS sınavı yani TYT ve AYT testlerinin konularını yaklaşık 4 ay veya seçeceğiniz programa göre 7 ay gibi bir sürede bitireceksiniz.

2019 YKS Sözel Çalışma Programı (TS)

2019 AYT-TYT Sözel Çalışma Programı [7 Aylık]

2019 AYT-TYT Sözel Çalışma Programı [4. Aylık]

Sizin İçin Yaptık: Sözel YKS Programında bazı derslerden TYT ve AYT sınavlarında aynı konu olarak soru sorulmaktadır. Bu yüzden biz TYT ve AYT sınavlarına birlikte çalışmanız için aynı konu olanları birleştirip, konu olarak ikinci kez çalışma zorunluluğunu ortadan kaldırdık. Örnek vermek gerekirse, bir sözel bölümü adayı için konuları devamı özelliğinde olmasından ötürü TYT Coğrafya dersini AYT Coğrafya dersi ile birleştirip TYT-AYT Tarih olarak tek bir program halinde düzenledik. Bu şekilde yapmamız ile sizler hem zaman kazanacaksınız, hemde bir konuyu ikinci kez çalışma durumunda olmayacaksınız.

Lütfen emek verilen bu program ile ilgili yorumlarınızı ve paylaşımlarınızı bizden esirgemeyin.

En İyi Şekilde Sözel YKS Çalışma Programının Kullanımı

4 Aylık mı 7 Aylık mı çalışma programını kullanmalıyım? 

Arkadaşlar 7 aylık program daha güzel bir şekilde tüm “alt” konuları kapsayacak şekilde yapılmıştır. Ve daha uzun ay olduğu için, tavsiyem 7 aylık sözel programını kullanmanızdır.

 Geç çalışmaya başladım bu program yetişir mi?

Hiç merak etmeyin yetişir arkadaşlar, hele bi siz çalışmaya başlayın gerisi gelir inşallah. Bu program yks çalışması için idealdir.

İlk oturum TYT Eşit Ağırlık Programı ve ikinci oturum AYT Eşit Ağırlık Programını yukarıdan indirebilirsiniz. Alttaki bağlantılardan Eşit Ağırlık ve Sayısal Programlarına ve 2019 YKS Konularına ulaşabilirsiniz.

Eşit Ağırlık ve Sayısal Çalışma Programları

2019 YKS (TYT-AYT) Konuları (Güncel)

Lütfen Oy Verir Misin?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam