YKS (TYT – AYT) Sözel Çalışma Programı TS 2019

YKS TYT AYT YDT Çalışma Programları

Merhabalar bu makalemizde Sözel öğrencileri için tarafımızca hazırlanmış olan YKS (TYT-AYT) Sözel Çalışma Programını paylaşacağız. Paylaştığımız program sözel öğrencilerine özel olarak hazırlanmıştır. Ve TS Çalışma Planı olarak yayınlanmıştır. YKS Sözel Programı YKS sınavını ilk oturumu olan TYT ve ikinci oturum olan AYT testlerini kapsamaktadır. Bu Sözel TYT AYT Programı ile YKS sınavı yani TYT ve AYT testlerinin konularını yaklaşık 4 ay veya seçeceğiniz programa göre 7 ay gibi bir sürede bitireceksiniz.

2019 YKS Sözel Çalışma Programı (TS)

2019 AYT-TYT Sözel Çalışma Programı [7 Aylık]

2019 AYT-TYT Sözel Çalışma Programı [4. Aylık]

Sizin İçin Yaptık: Sözel YKS Programında bazı derslerden TYT ve AYT sınavlarında aynı konu olarak soru sorulmaktadır. Bu yüzden biz TYT ve AYT sınavlarına birlikte çalışmanız için aynı konu olanları birleştirip, konu olarak ikinci kez çalışma zorunluluğunu ortadan kaldırdık. Örnek vermek gerekirse, bir sözel bölümü adayı için konuları devamı özelliğinde olmasından ötürü TYT Coğrafya dersini AYT Coğrafya dersi ile birleştirip TYT-AYT Tarih olarak tek bir program halinde düzenledik. Bu şekilde yapmamız ile sizler hem zaman kazanacaksınız, hemde bir konuyu ikinci kez çalışma durumunda olmayacaksınız.

Lütfen emek verilen bu program ile ilgili yorumlarınızı ve paylaşımlarınızı bizden esirgemeyin.

En İyi Şekilde Sözel YKS Çalışma Programının Kullanımı

4 Aylık mı 7 Aylık mı çalışma programını kullanmalıyım? 

Arkadaşlar 7 aylık program daha güzel bir şekilde tüm “alt” konuları kapsayacak şekilde yapılmıştır. Ve daha uzun ay olduğu için, tavsiyem 7 aylık sözel programını kullanmanızdır.

 Geç çalışmaya başladım bu program yetişir mi?

Hiç merak etmeyin yetişir arkadaşlar, hele bi siz çalışmaya başlayın gerisi gelir inşallah. Bu program yks çalışması için idealdir.

İlk oturum TYT Eşit Ağırlık Programı ve ikinci oturum AYT Eşit Ağırlık Programını yukarıdan indirebilirsiniz. Alttaki bağlantılardan Eşit Ağırlık ve Sayısal Programlarına ve 2019 YKS Konularına ulaşabilirsiniz.

Eşit Ağırlık ve Sayısal Çalışma Programları

2019 YKS (TYT-AYT) Konuları (Güncel)

Lütfen Oy Verir Misin?
[Toplam: 16 Ortalama: 3.3]
Yayın Tarihi:
Yazar :

Benim Hedefim, üniversiteye hazırlanan adaylara yönelik bilgi ve destek veren, adayların hedeflerini doğru bulmasına ve hedeflerinin yönünde adaylara öncülük eden uzman eğitim sitesidir.

BENZER YAZILAR
YORUMLAR
KPSS
Yükseköğretim
KURUMLAR SINAVI

15 Haziran 2019(TYT)
16 Haziran 2019(AYT)

KPSS
SINAV DUYURULARI
  KPSS
  SON SINAVLAR
  SORU
  ÇÖZEN
  1
  ONLİNE SINAV
  30
  ADET SORU
  145
  DEFA ÇÖZÜLDÜ
  KPSS
  SIKÇA SORULAN SORULAR
  • Hangi Bölüm Gelir? Sıralama-Net-Puan

   Hangi Bölüm Gelir? Hangi Üniversite Gelir? Kazanabilir Miyim? 290 puanım var 450 k dayım Paramedik gelir mi? Puanlar geçen seneyle ayni mı yoksa deği... Devamını Oku

  • Baraj Puanının Genişletilmesinin Bölümlere Katkısı Nedir?

   Baraj Puanının Genişletilmesi; Baraj puanının genişletilmesinin bölümlere katkısı, baraj genişletilen bölümü ilgilendirmektedir. Bir bölümün baraj pu... Devamını Oku

  KPSS
  DERS DOKÜMANLARI