Ekibimiz

benimhedefim.net künye

Künye – Çalışma Arkadaşlarımız

Genel Yayın Yönetmeni
Ahmet CANDAR

Yazı İşleri Sorumlusu
Ahmet CANDAR

Genel Yayın Yönetmenimiz
Ahmet CANDAR

Prodüksiyon Koordinatör
Gürhan Atlı

Reklam  ve Sponsorluk Direktörümüz
Mehmet Can

Hukuk Danışmanımız
Furkan Tolga Başboydağlı

Editörler
Gürhan Atıl
Mehmet Can
Fatma Belgin Gülvatan

Ekibimize Dahil Olmak İster Misin?

BenimHedefim kurulduğu ilk günden beri, sürekli genç girişimcilere ön ayak olmakla onların hedeflerini gerçekleştirmelerinde olanak sağlamaktadır. Yine bu amaçla sitemizde yazar veya editör olmak isteyenlere öncülük etmekteyiz. Eğer ekibimize dahil olmak istersen [email protected] mail adresine aşağıdaki kutudaki uyarıları dikkate alarak mail atmanız yeterli olacaktır.

Ekibimize dahi olmak için kendinizi tanıttıktan sonra ekibimize niçin katılmak istediğinizi belirtiniz. Bizlere ne gibi faydalar sağlayacağınızı bilmek isteriz… Maillerinizi bekliyoruz..

YASAL BİLDİRİMLER İÇİN

Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanmış ‘içerik sağlayıcı’ bir site olarak hizmet vermektedir. İlgili yasa bağlamında, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme hususunda bir yükümlülüğü bulunmamaktadır. Bundan dolayı sitemiz “uyar – kaldır” prensibini benimsemiştir. Yasal bildirimlerinizi aşağıdaki mail adresinden bildirebilirsiniz.

E-mail: [email protected]

Başyazar: Benim Hedefim

Başyazar: Benim Hedefim

BenimHedefim proje Kurucusu. YKS(TYT-AYT-YDT), KPSS, DGS, ALES, LGS, MSÜ gibi sınavlarda bildiklerini paylaşan sıkı eğitim takipçisi.
Başa dön tuşu