Android Uygulamamız Çıktı!
"BENİMHEDEFİM YKS 2021" uygulamamız YAYINDA!
İndir, Yorum Yap, Puanla!

Ekibimiz

benimhedefim.net künye

Künye – Çalışma Arkadaşlarımız

BenimHedefim.Net| İmtiyaz Sahibi

Ahmet CANDAR

CEO
Ahmet CANDAR

Genel Yayın Yönetmenimiz
Ahmet CANDAR

Sorumlu Yazı İşleri Müdürümüz
Gürhan Atlı

Reklam Direktörümüz
Mehmet Can

Hukuk Danışmanımız
Furkan Tolga Başboydağlı

Ekibimize Dahil Olmak İster Misin?

BenimHedefim kurulduğu ilk günden beri, sürekli genç girişimcilere ön ayak olmakla onların hedeflerini gerçekleştirmelerinde olanak sağlamaktadır. Yine bu amaçla sitemizde yazar veya editör olmak isteyenlere öncülük etmekteyiz. Eğer ekibimize dahil olmak istersen iletisim@benimhedefim.net mail adresine aşağıdaki kutudaki uyarıları dikkate alarak mail atmanız yeterli olacaktır.

Ekibimize dahi olmak için kendinizi tanıttıktan sonra ekibimize niçin katılmak istediğinizi belirtiniz. Bizlere ne gibi faydalar sağlayacağınızı bilmek isteriz… Maillerinizi bekliyoruz..

Bize Katkıda Bulunanlar

Domain: Vargonen
Hosting: Cenuta
Görseller: Canva
Altyapı: WordPress
Tema: Tielabs

YASAL BİLDİRİMLER İÇİN

Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanmış ‘içerik sağlayıcı’ bir site olarak hizmet vermektedir. İlgili yasa bağlamında, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme hususunda bir yükümlülüğü bulunmamaktadır. Bundan dolayı sitemiz “uyar – kaldır” prensibini benimsemiştir. Yasal bildirimlerinizi aşağıdaki mail adresinden bildirebilirsiniz.

E-mail: iletisim@benimhedefim.net

Ekibimiz | BenimHedefim

Başyazar: Benim Hedefim

BenimHedefim proje Kurucusu. YKS(TYT-AYT-YDT), KPSS, DGS, ALES, LGS, MSÜ gibi sınavlarda bildiklerini paylaşan sıkı eğitim takipçisi. Boş durmaktan sıkılan, insanlara faydalı olmayı amaç edinen şahs-ı meçhul…

] }
Başa dön tuşu