alexa certify
Kapat

Hakkımızda

Benim Hedefim

Hakkımızda; Benim Hedefim, üniversiteye hazırlanan adaylara yönelik her türlü bilgi ve destek veren, adayların hedeflerini doğru bulmasına ve hedeflerinin yönünde adaylara öncülük etmede faaliyet gösteren eğitim sitesidir.

BenimHedefim.Net olarak 2018 yılının Mart ayında “Hedefinize Ulaşmada Öncü” sloganıyla hizmete ve yayın hayatına başladık. Eğitim ve Üniversiteye odaklı mesleki kariyer dair her şeyi esas alarak web sitemizde paylaştığımız gibi sosyal medya hesaplarımızdan da üniversiteye hazırlanan adaylara bilgi ve çeşitli notlar paylaşıyoruz. Bunlar pdf, notlar, kodlamalar, rehberlik yazıları, motivasyon, bilgi kartları, üniversite bilgileri, üniversiteye adım adım gibi içeriklerdir.

Bu yolda bizimle her türlü düşüncenizi, eleştirinizi ve önerilerinizi iletişim sayfasından yada iletisim@benimhedefim.net adresinden iletebilirsiniz.

Reklam, Öneri ve Şikayet için;

Mail: iletisim@benimhedefim.net ya da reklam@benimhedefim.net

Reklam Politikası

Bu sitede Google Adsense reklamları ziyaretçilere sunulmaktadır. Google INC. tarafından reklam analiz ve sunumları için kullanıcı taraflı çerez(Cokkie) kullanılmaktadır. Bu sitede bulunduğunuz zaman bu kuralları kabul etmiş sayılırsınız. Diğer reklam ve haklar Reklamveren ile site sahipleri arasında gizlidir.

BenimHedefim.Net “Hedefinize Ulaşmada Öncü”

Lütfen Oy Verir Misin?
[Toplam: 1 Ortalama: 5]