alexa certify

Hakkımızda

[button url=”https://benimhedefim.net” target=”_blank” color=”#1e73be” icon=”fa fa-crosshairs”]Benim Hedefim[/button]

Hakkımızda; Benim Hedefim, üniversiteye hazırlanan adaylara yönelik her türlü bilgi ve destek veren, adayların hedeflerini doğru bulmasına ve hedeflerinin yönünde adaylara öncülük etmede faaliyet gösteren eğitim sitesidir.

BenimHedefim.Net olarak 2018 yılının Mart ayında “Hedefinize Ulaşmada Öncü” sloganıyla hizmete ve yayın hayatına başladık. Eğitim ve Üniversiteye odaklı mesleki kariyer dair her şeyi esas alarak web sitemizde paylaştığımız gibi sosyal medya hesaplarımızdan da üniversiteye hazırlanan adaylara bilgi ve çeşitli notlar paylaşıyoruz. Bunlar pdf, notlar, kodlamalar, rehberlik yazıları, motivasyon, bilgi kartları, üniversite bilgileri, üniversiteye adım adım gibi içeriklerdir.

Bu yolda bizimle her türlü düşüncenizi, eleştirinizi ve önerilerinizi iletişim sayfasından yada iletisim@benimhedefim.net adresinden iletebilirsiniz.

[infobox color=”#dd3333″]Reklam, Öneri ve Şikayet için; [/infobox]

Mail: iletisim@benimhedefim.net ya da reklam@benimhedefim.net

[infobox color=”#dd3333″]Reklam Politikası [/infobox]

Bu sitede Google Adsense reklamları ziyaretçilere sunulmaktadır. Google INC. tarafından reklam analiz ve sunumları için kullanıcı taraflı çerez(Cokkie) kullanılmaktadır. Bu sitede bulunduğunuz zaman bu kuralları kabul etmiş sayılırsınız. Diğer reklam ve haklar Reklamveren ile site sahipleri arasında gizlidir.

[vurgu color=”#0ac9d3″]BenimHedefim.Net “Hedefinize Ulaşmada Öncü”[/vurgu]

Lütfen Oy Verir Misin?
[Toplam: 2 Ortalama: 3]
YORUMLAR

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

KPSS
Yükseköğretim
KURUMLAR SINAVI

15 Haziran 2019 (TYT)16 Haziran 2019 (AYT)

KPSS
SINAV DUYURULARI
KPSS
SON SINAVLAR
SORU
ÇÖZEN
1
ONLİNE SINAV
20
ADET SORU
10
DEFA ÇÖZÜLDÜ
KPSS
SIKÇA SORULAN SORULAR
KPSS
DERS DOKÜMANLARI
KATEGORİLER