Rehberlik

Üniversiteye hazırlıkta rehberlik paylaşımları, üniversite seçimi, üniversiteye hazırlıkta gerekli bilgi ve faydalı içerikleri bu kategori altında bulabilirsiniz!

REHBERLİK: BenimHedefim.Net Neler Sunuyor

YKS, LGS, ALES, KPSS, DGS, YDT gibi sınavlarda rehberlik yol göstermesi bakımından önemlidir. Aslında tüm sınavlara giren adayların birinden rehberlik alması en iyi seçenek olacaktır. Çünkü o kişi sınav hakkında bilgisi yoktur. Bunu mutlaka bir bilene danışmalı ilkesiyle yapmalıdır. Gerek YKS, KPSS, ALES vb sınavlara hazırlıkta, rehber olarak alabileceğiniz kişilerinizin olması sizleri avantajlı kılacaktır. Lakin çoğumuzun da sahip olduğu imkanlar neticesinde rehberlik alabileceğimiz kişilerin kısıtlı olduğu bilinen bir durumdur. Bu yüzden sizlere bu kategori altında elimizden geldiği kadar, rehberlik yazıları ve rehberlik faaliyetleri sunmaya çalışacağız.

Rehberlik kişiler sizlere en iyi çalışma programlarını, en iyi yol haritalarını, sizlere özel tavsiyeleri, konu takip çizelgelerini, çalışacağınız konuları, tercih sürecinde ihtiyacınız olacak taban puan ve sıralamaları, sınavın nasıl olduu hakkında bilgiler verirler. Bizlerde sitemiz üzerinden bu saydığımız unsurlarla sizlere yardımcı olacağız. (Tüm bunlara aşağıdaki bağlantılardan ulaşabileceksiniz.) Bu çalışmaların en önemlileri arasında, öğrencinin bir hedef belirleyerek hareket etmesine imkan sağlaması, yani hedefinde olan bölüm için çalışmalar yapması olacaktır. Buda sıkı bir çalışma programından geçer. Bunun için YKS, ALES, KPSS, LGS, DGS, YDT Çalışma programlarımız sizlere özel yapılmaya devam edilmektedir. (Yapıldığı takdirde var olanlar aşağıya eklenecektir.)

“BenimHedefim” Tarafından Sunulan Ücretsiz İçerikler

➲YKS Çalışma Programları
➲YKS Konu Takip Çizelgesi
➲Güncel YKS Konuları
➲Güncel KPSS Konuları
➲Güncel LGS Konuları
➲Güncel DGS Konuları
➲Güncel ALES Konuları
➲Üniversite Puanları
➲Bölüm Puanları
➲Lise Taban Puanları
➲Bölüm Netleri
➲Bizlere Soru Sor

Tüm bunlara ek olarak aşağıdaki içeriklerden ders çalışma, stres, not çıkarma, sınav ipuçları, net artırma gibi konularda da avantaj elde edebilirsiniz :)] }
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı..

Lütfen sitemizi kullanmaya devam etmek için reklam engelleme eklentisini devredışı bırakınız. Unutmayınız, bu bizim size hizmet edebilmemiz için gereklidir. :)