Gizlilik Politikamız

Gizlilik Politikası

Bu gizlilik politikası ile Benim Hedefim (Gizlilik politikasında “benimhedefim.net” olarak anılacaktır) üzerinden kullanıcıların BenimHedefim.Net’de bulunan kişisel bilgilerinin kullanımı ve korunması düzenlenmektedir.

BenimHedefim.Net gerektiğinde kişilerin ip adresini illegal bir işlem yapılığı durumda ip adresini kullanacaktır. BenimHedefim.Net kullanıcıların TC kimlik numarası, adresi, telefon numarası ile işi olmaz. Yazar kaydı yapan kullanıcının adının verilmesi illegal işlemlerde kullanılacağı anlamına gelmez. Bu konuda müsterih olunuz.

Bir kullanıcının, bir başka kullanıcının bilgilerine ulaşması ve bu bilgileri değiştirmesi mümkün değildir. Kullanıcının kişisel bilgileri, BenimHedefim.Net haricinde yalnızca kullanıcı tarafından ulaşılabilir ve bu bilgiler ancak kullanıcı tarafından güncellenebilir. Kullanıcının talebi ile kişisel bilgiler BenimHedefim.Net tarafından da güncellenebilir. (Örneğin Kullanıcı isimini değiştirmesi)

BenimHedefim internet sitesini ziyaret eden her kullanıcı, BenimHedefim.NET gizlilik politikası hükümlerini kabul etmiş sayılacaktır.

Lütfen Oy Verir Misin?
[Toplam: 1 Ortalama: 5]
YORUMLAR

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

KPSS
Yükseköğretim
KURUMLAR SINAVI

15 Haziran 2019(TYT)
16 Haziran 2019(AYT)

KPSS
SINAV DUYURULARI
  KPSS
  SON SINAVLAR
  SORU
  ÇÖZEN
  1
  ONLİNE SINAV
  30
  ADET SORU
  145
  DEFA ÇÖZÜLDÜ
  KPSS
  SIKÇA SORULAN SORULAR
  • Hangi Bölüm Gelir? Sıralama-Net-Puan

   Hangi Bölüm Gelir? Hangi Üniversite Gelir? Kazanabilir Miyim? 290 puanım var 450 k dayım Paramedik gelir mi? Puanlar geçen seneyle ayni mı yoksa deği... Devamını Oku

  • Baraj Puanının Genişletilmesinin Bölümlere Katkısı Nedir?

   Baraj Puanının Genişletilmesi; Baraj puanının genişletilmesinin bölümlere katkısı, baraj genişletilen bölümü ilgilendirmektedir. Bir bölümün baraj pu... Devamını Oku

  KPSS
  DERS DOKÜMANLARI