alexa certify

Gizlilik Politikamız

[button url = “https://benimhedefim.net” target = “_ blank” color = “# 1e73be” simgesi = “fa fa-crosshairs”] Benim Hedefim [/button]

Gizlilik Politikası

Bu gizlilik politikası ile Benim Hedefim (Gizlilik politikasında “benimhedefim.net” olarak anılacaktır) üzerinden kullanıcıların BenimHedefim.Net’de bulunan kişisel bilgilerinin kullanımı ve korunması düzenlenmektedir.

BenimHedefim.Net gerektiğinde kişilerin ip adresini illegal bir işlem yapılığı durumda ip adresini kullanacaktır. BenimHedefim.Net kullanıcıların TC kimlik numarası, adresi, telefon numarası ile işi olmaz. Yazar kaydı yapan kullanıcının adının verilmesi illegal işlemlerde kullanılacağı anlamına gelmez. Bu konuda müsterih olunuz.

Bir kullanıcının, bir başka kullanıcının bilgilerine ulaşması ve bu bilgileri değiştirmesi mümkün değildir. Kullanıcının kişisel bilgileri, BenimHedefim.Net haricinde yalnızca kullanıcı tarafından ulaşılabilir ve bu bilgiler ancak kullanıcı tarafından güncellenebilir. Kullanıcının talebi ile kişisel bilgiler BenimHedefim.Net tarafından da güncellenebilir. (Örneğin Kullanıcı isimini değiştirmesi)

BenimHedefim internet sitesini ziyaret eden her kullanıcı, BenimHedefim.NET gizlilik politikası hükümlerini kabul etmiş sayılacaktır.

[vurgu color=”#0ac9d3″]BenimHedefim.Net Hakkımızda[/vurgu]

[vurgu color=”#0ac9d3″]BenimHedefim.Net “Hedefinize Ulaşmada Öncü”[/vurgu]
Lütfen Oy Verir Misin?
[Toplam: 1 Ortalama: 5]
YORUMLAR

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

KPSS
Yükseköğretim
KURUMLAR SINAVI

15 Haziran 2019 (TYT)16 Haziran 2019 (AYT)

KPSS
SINAV DUYURULARI
KPSS
SON SINAVLAR
SORU
ÇÖZEN
1
ONLİNE SINAV
20
ADET SORU
10
DEFA ÇÖZÜLDÜ
KPSS
SIKÇA SORULAN SORULAR
KPSS
DERS DOKÜMANLARI
KATEGORİLER