alexa certify
Kapat

Gizlilik Politikamız

Benim Hedefim

Gizlilik Politikası

Bu gizlilik politikası ile Benim Hedefim (Gizlilik politikasında “benimhedefim.net” olarak anılacaktır) üzerinden kullanıcıların BenimHedefim.Net’de bulunan kişisel bilgilerinin kullanımı ve korunması düzenlenmektedir.

BenimHedefim.Net gerektiğinde kişilerin ip adresini illegal bir işlem yapılığı durumda ip adresini kullanacaktır. BenimHedefim.Net kullanıcıların TC kimlik numarası, adresi, telefon numarası ile işi olmaz. Yazar kaydı yapan kullanıcının adının verilmesi illegal işlemlerde kullanılacağı anlamına gelmez. Bu konuda müsterih olunuz.

Bir kullanıcının, bir başka kullanıcının bilgilerine ulaşması ve bu bilgileri değiştirmesi mümkün değildir. Kullanıcının kişisel bilgileri, BenimHedefim.Net haricinde yalnızca kullanıcı tarafından ulaşılabilir ve bu bilgiler ancak kullanıcı tarafından güncellenebilir. Kullanıcının talebi ile kişisel bilgiler BenimHedefim.Net tarafından da güncellenebilir. (Örneğin Kullanıcı isimini değiştirmesi)

BenimHedefim internet sitesini ziyaret eden her kullanıcı, BenimHedefim.NET gizlilik politikası hükümlerini kabul etmiş sayılacaktır.

BenimHedefim.Net Hakkımızda

BenimHedefim.Net “Hedefinize Ulaşmada Öncü”
Lütfen Oy Verir Misin?
[Toplam: 1 Ortalama: 5]