2 Yıllık Bölümler Taban Puanları

Çini Sanatı Ve Tasarımı(2 Yıllık) 2021 Taban Puanları ve Sıralamaları

Android Uygulamamız Çıktı!
"BENİMHEDEFİM YKS 2021" uygulamamız YAYINDA!
İndir, Yorum Yap, Puanla!

Çini Sanatı Ve Tasarımı 2021 Taban Puanları ve Çini Sanatı Ve Tasarımı 2021 Başarı Sıralamaları ÖSYM tarafından yayınlanan haliyle güncel olarak paylaşıldı. YKS 1. oturum yani TYT testine girip tercih yapacak adaylar için hazırladığımız Çini Sanatı Ve Tasarımı bölümünün 2021 YKS Çini Sanatı Ve Tasarımı puanları aşağıdadır.

Çini Sanatı Ve Tasarımı (2 Yıllık) Taban Puanları, Çini Sanatı Ve Tasarımı (2 Yıllık) Başarı Sıralaması, Çini Sanatı Ve Tasarımı (2 Yıllık) Önlisans Puanları

Not: YÖK ve ÖSYM tarafından güncel olarak yayınlanmış olan Çini Sanatı Ve Tasarımı puanları ve sıralamaları uzman eğitimcilerimiz tarafından düzenlenmiş olup 2020 yılına ait olan üniversite yerleştirme puanlarıdır.

Çini Sanatı Ve Tasarımı 2021 Taban Puanları

Çini Sanatı Ve Tasarımı bölümü taban puanları ÖSYM kurumunun yayınladığı 2019 ve 2020 yılları verileri olmak üzere son 2 yılın taban puan bilgileri aşağıdaki gibidir;

Çini Sanatı Ve Tasarımı 2021 Başarı Sıralamaları

Çini Sanatı Ve Tasarımı bölümü başarı sıralamaları ÖSYM kurumunun yayınladığı 2019 ve 2020 yılları verileri olmak üzere son 2 yıl taban-tavan sıralama, kontenjan ve yerleşen bilgileri şöyle;


Üniversite/Fak. Bölüm Adı Şehir Kont.

2020
2019
Yerl.

2020
2019
Başarı Sırası
2020
2019
Taban Puan
2020
2019
BURSA ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ  İznik Meslek Yüksekokulu Çini Sanatı ve Tasarımı BURSA 20+1
Dolmadı-17
Dolmadı
Dolmadı
KÜTAHYA DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ  Kütahya Güzel Sanatlar Meslek Yüksekokulu Çini Sanatı ve Tasarımı KÜTAHYA 15+1
15+1
Dolmadı-15
Doldu-16
Dolmadı
1.734.463
Dolmadı
185,94910
Bilgi: “Dolmadı veya —” ibareleri ilgili Çini Sanatı Ve Tasarımı bölümünün kontenjanının dolmadığını veya verilerinin olmadığını gösterir.
Bilgi2: Çini Sanatı Ve Tasarımı bölümü TYT Puan türünden alım yapmakta olup, 2 yıllık önlisans programıdır. Burada yer alan bilgiler 4 yıllık programlar için değildir. 4 ve üzeri yıllık programlar lisans yahut yüksekokul olarak tanımlanır.

Tüm 2 Yıllık Bölümlerin Güncel Taban Puanları(TYT)

Çini Sanatı Ve Tasarımı Taban Puanları 2021 2 Yıllık – Son 2 Yıl

Adayların TYT programından tercih kılavuzuna göre yapacağı bölüm ve üni tercihlerinde kullanılacak güncel Çini Sanatı Ve Tasarımı taban puanları yukarıdaki gibidir. Üniversite/bölüm tercihinde bulunacak adayların yayınlanan taban puan ve özellikle sıralama bilgisine göre tercihlerini yaparken dikkat etmeleri gerekmektedir. Tercihlerinizi yayınlanan Çini Sanatı Ve Tasarımı Bölümü son 2 yıl puan ve sıralama verilerine bakarak oluşturabilirsiniz.

Çini Sanatı Ve Tasarımı Sıralaması 2021 ÖSYM Güncel

Çini Sanatı Ve Tasarımı bölümü sıralamaları 2021 yılı güncel olarak yukarıda yayınlandığı gibidir. Eğitim uzmanlarımızın hazırladığı bu verilere göre tercihlerinizi “sıralama” bilgisine göre yapmanız tavsiye edilir. Yani tercihlerinizi yaparken örneğin Çini Sanatı Ve Tasarımı bölümü için “son 2 yılın başarı sırası” kriterine göre oluşturmanız tavsiye olunur.

Çini Sanatı Ve Tasarımı 2021 Devlet ve Vakıf Üniversite Bölüm Taban Puanları (2 Yıllık)

Çini Sanatı Ve Tasarımı bölümü olan devlet ve vakıf üniversitelerini yukarıdaki tablodan inceleyebilirsiniz. Devlet üniversitelerinin “bölüm adı” yazan kısmında herhangi bir bilgi yer almaz. Lakin özel üniversitelerin “bölüm adı” yazan kısmında %50, indirimli, burslu veya ücretli gibi ifadeler yer alır. Bu ilgili üniversitenin özel yani vakıf üniversitesi olduğunu göstermektedir.

] }

BENİM HEDEFİM

BenimHedefim proje Kurucusu. YKS(TYT-AYT-YDT), KPSS, DGS, ALES, LGS, MSÜ gibi sınavlarda bildiklerini paylaşan sıkı eğitim takipçisi. Boş durmaktan sıkılan, insanlara faydalı olmayı amaç edinen şahs-ı meçhul...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu