2 Yıllık Bölümler Taban Puanları

Enerji Tesisleri İşletmeciliği(2 Yıllık) 2021 Taban Puanları ve Sıralamaları

Android Uygulamamız Çıktı!
"BENİMHEDEFİM YKS 2021" uygulamamız YAYINDA!
İndir, Yorum Yap, Puanla!

Enerji Tesisleri İşletmeciliği 2021 Taban Puanları ve Enerji Tesisleri İşletmeciliği 2021 Başarı Sıralamaları ÖSYM tarafından yayınlanan haliyle güncel olarak paylaşıldı. YKS 1. oturum yani TYT testine girip tercih yapacak adaylar için hazırladığımız Enerji Tesisleri İşletmeciliği bölümünün 2021 YKS Enerji Tesisleri İşletmeciliği puanları aşağıdadır.

Enerji Tesisleri İşletmeciliği(2 Yıllık Önlisans) Taban Puanları ve Sıralaması

Not: YÖK ve ÖSYM tarafından güncel olarak yayınlanmış olan Enerji Tesisleri İşletmeciliği puanları ve sıralamaları uzman eğitimcilerimiz tarafından düzenlenmiş olup 2020 yılına ait olan üniversite yerleştirme puanlarıdır.

Enerji Tesisleri İşletmeciliği 2021 Taban Puanları

Enerji Tesisleri İşletmeciliği bölümü taban puanları ÖSYM kurumunun yayınladığı 2019 ve 2020 yılları verileri olmak üzere son 2 yılın taban puan bilgileri aşağıdaki gibidir;

Enerji Tesisleri İşletmeciliği 2021 Başarı Sıralamaları

Enerji Tesisleri İşletmeciliği bölümü başarı sıralamaları ÖSYM kurumunun yayınladığı 2019 ve 2020 yılları verileri olmak üzere son 2 yıl taban-tavan sıralama, kontenjan ve yerleşen bilgileri şöyle;


Üniversite/Fak. Bölüm Adı Şehir Kont.

2020
2019
Yerl.

2020
2019
Başarı Sırası
2020
2019
Taban Puan
2020
2019
ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ  Çan Meslek Yüksekokulu Enerji Tesisleri İşletmeciliği ÇANAKKALE 20+1
15+1
Doldu-21
Doldu-16
1.506.023
1.380.069
205,11831
212,92698
ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ  Çan Meslek Yüksekokulu Enerji Tesisleri İşletmeciliği

(KKTC Uyruklu)

ÇANAKKALE 2+0
1+0

Dolmadı-0


Bilgi: “Dolmadı veya —” ibareleri ilgili Enerji Tesisleri İşletmeciliği bölümünün kontenjanının dolmadığını veya verilerinin olmadığını gösterir.
Bilgi2: Enerji Tesisleri İşletmeciliği bölümü TYT Puan türünden alım yapmakta olup, 2 yıllık önlisans programıdır. Burada yer alan bilgiler 4 yıllık programlar için değildir. 4 ve üzeri yıllık programlar lisans yahut yüksekokul olarak tanımlanır.

Tüm 2 Yıllık Bölümlerin Güncel Taban Puanları(TYT)

Enerji Tesisleri İşletmeciliği Taban Puanları 2021 2 Yıllık – Son 2 Yıl

Adayların TYT programından tercih kılavuzuna göre yapacağı bölüm ve üni tercihlerinde kullanılacak güncel Enerji Tesisleri İşletmeciliği taban puanları yukarıdaki gibidir. Üniversite/bölüm tercihinde bulunacak adayların yayınlanan taban puan ve özellikle sıralama bilgisine göre tercihlerini yaparken dikkat etmeleri gerekmektedir. Tercihlerinizi yayınlanan Enerji Tesisleri İşletmeciliği Bölümü son 2 yıl puan ve sıralama verilerine bakarak oluşturabilirsiniz.

Enerji Tesisleri İşletmeciliği Sıralaması 2021 ÖSYM Güncel

Enerji Tesisleri İşletmeciliği bölümü sıralamaları 2021 yılı güncel olarak yukarıda yayınlandığı gibidir. Eğitim uzmanlarımızın hazırladığı bu verilere göre tercihlerinizi “sıralama” bilgisine göre yapmanız tavsiye edilir. Yani tercihlerinizi yaparken örneğin Enerji Tesisleri İşletmeciliği bölümü için “son 2 yılın başarı sırası” kriterine göre oluşturmanız tavsiye olunur.

Enerji Tesisleri İşletmeciliği 2021 Devlet ve Vakıf Üniversite Bölüm Taban Puanları (2 Yıllık)

Enerji Tesisleri İşletmeciliği bölümü olan devlet ve vakıf üniversitelerini yukarıdaki tablodan inceleyebilirsiniz. Devlet üniversitelerinin “bölüm adı” yazan kısmında herhangi bir bilgi yer almaz. Lakin özel üniversitelerin “bölüm adı” yazan kısmında %50, indirimli, burslu veya ücretli gibi ifadeler yer alır. Bu ilgili üniversitenin özel yani vakıf üniversitesi olduğunu göstermektedir.

] }

BENİM HEDEFİM

BenimHedefim proje Kurucusu. YKS(TYT-AYT-YDT), KPSS, DGS, ALES, LGS, MSÜ gibi sınavlarda bildiklerini paylaşan sıkı eğitim takipçisi. Boş durmaktan sıkılan, insanlara faydalı olmayı amaç edinen şahs-ı meçhul...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu