YKS 2020

2020 YKS Whatsapp Grupları SAY-SÖZ-EA-DİL-TYT

Merhaba 2020 YKS adayı, biliyoruz çok merak ediyorsun bu YKS sürecini… Bu yüzden sana yardımcı olacak gruplar oluşturduk. YKS Sınavı için çeşitli whatsapp grupları açtık. Seni de aramızda görmek istiyoruz. Eğer yolun düşerse uğramayı unutma. İçerde neler  var neler…

BenimHedefim.NET YKS Çalışma grupları üniversite adaylarına üniversite yolunda destek olmak için kurulmuştur.

Gruba katılmanız için yapmanız gerekenleri öğrenmek için makaleyi sonuna kadar okuyunuz. 

Whatsapp Soru Çözüm Gruplarımızda Neler Yapıyoruz?

 • Soru çözümleri
 • Üniversite rehberlik hizmeti
 • Ders programları
 • YKS (TYT-AYT) paylaşımları
 • Ders çalışma materyalleri ve daha birçok şey.

Dikkat: Whatsapp Soru Çözüm Gruplarımıza Katıldıktan sonra İnstagram Hesabımızıda Takip Etmeyi Unutmayınız.

İNSTAGRAM HESABIMIZ: @benimhedefimnet

Whatsapp YKS Hazırlık Grubuna Nasıl Katılırım?

KATILIM İÇİN YAPMANIZ GEREKEN;

Gruplara katılmanız için yorum bölümüne yorum yaparak “neden” katılmak istediğinizi bildirmeniz gerekmektedir. Böyle yapmamızın amacı zararlı kullanıcı alımını önlemek, sizlerin güvenliği ve suistimal edilmesine yol açmamaktır.

Nasıl Katılım Sağlarım? Lütfen yorum alanına doğru bir mail adresinizi yazarak, katılma nedeniniz ve katılmak istediğiniz grubu bildirerek bizlere ‘yorum gönder’ butonu ile iletiniz. Daha sonra yorumunuzun onaylanmasını bekleyiniz. En fazla 48 saat içerisinde yorumunuz onaylanıp, mail adresinize gruba katılmanız için davet bağlantısı gönderilecektir.

Örnek katılım yorumu; Sayısal YKS grubuna katılmak istiyorum, çünkü Geometri de çözemediğim sorularım oluyor.

Lütfen katılma nedeninizi, “kendinize niçin katılmak istediğinizi” sorarak yazınız. Kısa ve özgün olmayan yorumlara grup katılım daveti gönderilmeyecektir. Yazılan yorumlara en fazla 48 saat sonra grup katılım davetiyesi gönderilecektir.

Ayrıca doğru mail adresi giriniz, katılım davetiyeniz mail adresinize gönderilecektir. Davet bağlantısı gelmemiş ise spam kutunuzu da kontrol ediniz.

TYT AYT Whatsapp Grupları

Önceden açmış olduğumuz grupları SUİSTİMAL EDENLER olduğu için kapatmıştık. Şimdi tekrar açtık. Lütfen ‘küfür, argo, aşağılama, tartışma vb. davranışları sergilemekten kaçınınız. Aksi halde gruptan mahrum kalırsınız.

Faydalı İçerikler;
2020 Güncel YKS Konuları

Bu bağlantı ile de bölüm ve üniversitelerin taban puanlarını öğrenebilirsiniz. Bu size çok lazım olacak bir şey değil mi?

Üniversite Bölümlerinin Puanları

2020 YKS> TYT AYT YDT, WP Soru Çözüm Grupları bu şekildedir, alımlar sınırlıdır, 2020 YKS sınavı için TM, TS, MF gruplarında yerinizi önceden alın.

Tüm yorum yazanlara katılım linki gönderilmiştir. Grup katılım şartlarında güncellemeye giderek 48 saat içinde yorumları onaylama kararı aldık. Lütfen 48 saat geçtikten sonra eğer tarafınıza bir mail gelmez ise, bu bağlantıya aynı şekilde “yorum yapmıştım, lakin mail gelmedi” olarak geri bildirim de bulununuz.


BENİM HEDEFİM

BenimHedefim proje Kurucusu. YKS(TYT-AYT-YDT), KPSS, DGS, ALES, LGS, MSÜ gibi sınavlarda bildiklerini paylaşan sıkı eğitim takipçisi. Boş durmaktan sıkılan, insanlara faydalı olmayı amaç edinen şahs-ı meçhul...

İlgili Makaleler

272 Yorum

 1. https:// chat.whatsapp.com/KRmO0WDLbe7FlGo5oZkFVY diğer tyt ayt grup için boşlukları sil ve url alanına bu linki yapıştırın

  1. Sözel bölümünden anlamadığım konulara nasıl calisirim diye arkadslardan bilgi almak istiyorum

   1. Yks-dil grubuna katılmak istiyorum çünkü anlayamadığım sorular oluyor,özellikle gramer konularında birtakım eksiklerim var. Rica etsem gruba katılabilir miyim?

 2. merhaba kaç gündür sayısal gruba girmeye çalışıyorum giremiyorum. Lütfen yeni sayısal grup kurun

 3. https:// chat.whatsapp.com/CSq5KLjAaDYFGuYoVR7wUO (boşlukları silerek linki url alanına yapıştırınız.

 4. https:// chat.whatsapp.com/BzWB42TKyNLFPTj2bDkp7a (boşlukları silerek url alanına yapıştırınız.

  1. Sayısal gruba Matematik ve Fen alanındaki çözemediğim sorulara çözümü bulmak için Sayısal grubuna katılmak istiyorum

  1. Merhaba mail adresinize katılım linki gönderildi. Uygulamaları yüklemeyi unutmayın.

  1. Tyt – ayt eşit agır lık için katılmak istiyorum çünkü çok eksiğim var nerden nasıl başlıycagımı bilmiyorum

 5. Ben istediğiniz 2 uygulamayıda indirdim gruba katılmam için yardımcı olurmusunuz.Şimdiden teşekkürler.

 6. Uygulamaları indirdim kurdum instada takibe aldım sayısal wp grubuna girmek istiyorum internet sitesi bölümüne numaramı yazdım ayrıca başka bir yere göndermem gerekiyorsa göndereyim

 7. Gruplara katılmak isteyen tüm kişilere, grup davetiyesi gönderilmiştir. Lütfen gruplara "neden" katılmak istediğinizi yazarak, yorum gönderiniz.
  Gönderdiğiniz yorumun ardından max 24 saat içinde, mail adresinize grup davetiyesi gönderilecektir. (Mail adresi bulunmayanlar, başka bir iletişim yolu bildirebilirler.)
  Başarılar… 🙂

  1. İstediğim üniversiteyi kazanmak için yararlı olabilir bu grup. Sözel grubuna katılmak istiyorum.

  2. Gruba katılmak istiyorum, çünkü zamanım çok ama çözemedim sorular birikiyor yararlı olacağını düşünüyorum

  3. Sayısal grubuna katılmak istiyorum. Hem ders çalışan insanları görüp motive olayım diye hem de yapamadığım soruları çözdürmek istiyorum.

 8. Whatsapp Grubuna katılmak istiyorum çünkü çevrem de pek ders çalışan yok motivasyon kayboluyor ve çözemedim sorular oluyor.

 9. GRUBA KATILMAK İSTİYORUM ÇÜNKÜ MATEMATİKTE KİMYA BİYOLOJİ VE FİZİK DERSLERİNDE ÇÖZEMEDİĞİM SORULAR VAR GRUBA ALIRSANIZ SEVİNİRİM .

 10. 2021 Yks adayı olduğumdan dolayı şimdiden 20 adayıymış gibi kampa girmek istiyorum edilen rehberlik ve çözmekte sıkıntı çekeceğim sorularda yardımın bana çok faydası olacağına eminim 🙂 (SAYISAL)

 11. Katılmak istiyorum çünkü daha verimli olacağına ve verimli bir çalışma olacak bu korona yüzünden sorularım birikti (sayısal guruba)

 12. Eşit ağırlık grubuna katılmak istiyorum. Çünkü evde çalışan bir mezun olarak kendime bir şeyler katacağıma inanıyorum. Çözemediğim soruları da sormak istiyorum.

  1. Çözemedigim sorular var beni de gruba alır mısınız?sayısal mezun grubu çünkü evde tek çalışıyorum

 13. Çözemediğim sorular için gruptan yardım almak ve başkalarının çözemediği soruları da görüp onlara yardım edip daha çok soru görüp daha iyi hazırlanmak amacıyla yks dil grubuna katılmak istiyorum

 14. Eşit ağırlık gruba alınmak istiyorum çünkü çözemediğim soruları ordaki öğrencilere soracağımı düşünüyorum

 15. Tüm yorum yazan kişilere davetiyeler mail atılmıştır. Lütfen mail kutunuz boş ise "spam" kutunuzu kontrol ediniz. Katılım için teşekkürler. 🙂

  1. Yapamadığım soruları ve diğer kişilerin yapamadığı sorulara ortak bir cevap bulmak için katılmak istiyorum ..

  1. Eşit ağırlık grubunuza katılmak istiyorum çünkü çözemediğim soruları sormak çözebilececeğim sorularda da yardımcı olmak istiyorum.

   1. Tyt Ayt ile ilgili çözülemeyen soruların çözümüne katkı sağlamak ve çözemediğim sorulara çözüm bulmak istiyorum

 16. Eşit ağırlık grubunaKatılmak istiyorum çünkü yapamadığım sorular oluyor yapabildiklerimde de başkasına yardımcı olmak istiyorum

 17. Guruba katılmak istiyorum çünkü çözemediğim sorular oluyor Guruptan bu konuda yardım Almak istiyorum Tyt gurubuna katılmak istiyorum

 18. Merhaba, gruba katılmak istiyorum çünkü motivasyonumu arttırmak ve çözemediğim soruları paylaşmak için.

 19. Sayısal yaş grubuna katılmak istiyorum çünkü fizik ve matematikte çözemediğim sorular oluyor

 20. Sayısalcıyım; çözemedigim sorulari, anlamadigim konulari, takildigim noktalari sormak icin bu gruba katilmak istiyorum.

 21. Tyt Dil YKS grubuna katılmak istiyorum, çünkü ingilizce de çözemediğim sorularım oluyor. Ve. Rakiplerimin ne yaptığını görmek istiyorum. Tanıdığım çok az dilci var ve sayımız ztn az.

 22. Sayısal yks öğrencisiyim okul yokluğunda soruları çözdürmek için gruba katılmak istiyorum

 23. Dil YKS grubuna katılmak istiyorum, çünkü hazırlığa kaldım yapamadığım soruları sormam gerekecek. Teşekkürler

 24. Sayısalcıyım yks sınavına hazırlanıyorum fizik dersinden çözemediğim sorular var

 25. Merhaba bende eşit ağırlık grubuna girmek istiyorum linki atar mısınız lütfen

 26. Eşit ağırlık grubuna katılmak istiyorum çünkü; edebiyat soruları ve türkçe sorularında zorlanıyorum

 27. Merhabalar. Bu sene mezuna kaldım. Netlerimi arttırmak, hedeflediğim bölümü ve üniversiteyi kazanabilmek için Eşit Ağırlık grubuna katılmak istiyorum.

 28. Bende EA grubuna girmek istiyorum çünkü böyle gruplarda daha iyi motivasyon kazandığıma inanıyorum ve değişik tarzda soruları daha hızlı görmüş oluyoruz edinilen bilgilerin de daha çok akılda kaldığına inanıyorum.Beni de gruba alırsanız çok mutlu olurum.?

 29. Sözel grubuna katılmayı istiyorum çalışırken bu konuda neler önemli gibisinden yardım almak istiyorum Sözel grubu bulmak ayrıca çok zor 🙂

 30. Eşit ağırlık ve sözel grubuna katılmak istiyorum. Şimdiden teşekkür ederim. Iyi günler.

 31. Çözemediğim soruları sormak ve verimli çalışma tavsiyeleri almak için sayısal grubuna dahil olmak istiyorum.

 32. Katılmak istiyorum çünkü bu aralar sorularımı hocalara soramıyorum o yüzden bir soru çözüm grubuna katılmak istiyorum lütfen alır mısınız

 33. Çalışma isteğim artsın diye katılmak istiyorum.rica etsem sayısal grubuna alabilir misiniz?

 34. sayısal grubuna katılmak istiyorum çünkü çözemediğim soruları gruptakilere sormak ve onların sorduğu soruları çözmek ıstiyorum.

 35. Beni eşit ağırlık grubuna alır mısınız?(hedefime yönelmemi saglar ve gruba atılan sorularla görmüş oldugum soru çeşidini artırır)

 36. Çözemediğim sorularda yardım almak ve motivasyonumu arttırmak için sözel grubuna katılmak istiyorum.

 37. Çözemediğim soruları sormak ve verimli çalışma tavsiyeleri almak için sayısal grubuna dahil olmak istiyorum.

 38. Çalışma arkadaşları arıyorum ve yapamadığım konularda bilgilenmek başkalarınada katkıda bulunmak istiyorum teşekkürler

 39. Sayısal grubuna katılmak istiyorum. Çünkü sorularımı çözebilecek birilerine ihtiyacım var?

 40. Eşit ağırlık grubunu katılmak istiyorum çünkü çözemediğim sorularda yardım almak istiyorum. 🙂

 41. Eşit ağırlık grubuna katılmak istiyorum çünkü oradaki ders notlarını incelemek istiyorum.

 42. Sözel gruba katılmak istiyorum. Yapamadıgım sorular var. BNa faydalı olucagını düşünüyorum.

 43. Bu yorumumdan önce yazılan tüm yorum kişilerine mail gönderilmiştir. Katılım için yorum yazın ve 24 saat içinde mailinizi kontrol etmeyi unutmayın. Yorumunuz onaylanmış ise mail sizlere iletilmiş demektir.

 44. Eşit ağırlığı istiyorum yapamadığımız soruları birbirimize çözdürüp fayda sağlayacağımızı düşünüyorum

 45. arkadaşlardan bilgi almak istiyorum nasıl caliştıkları hakkında ve cözemediğim sorularım vardır
  sözel gurubu

 46. Tıp için sınava hazırlanmak istiyorum eksiğimin çok olduğunu düşünüyorum katılırsam yararlı olabilir.

 47. Tm grubuna alırmısınız çözemediğim sorular oluyor ve grupta birbirimizi motive edebileceğimiz düşünüyorum

 48. 11.sınıftayım ve sayısal öğrencisiyim
  önceden yapacağım çalışmaların ve çözdüğüm soruların beni daha iyi yerlere götüreceğini düşünüyorum, bu yüzden sayısal yks grubuna katılmak istiyorum

  1. Lütfen doğru mail adresi yazdığınızdan emin olunuz. Tekrar mail gönderilmiştir.

 49. Ben sayısal yks grubuna katılmak istiyorum daha önce yorum attım ama mail gelmedi

 50. Sozel gruba katilmak istiyorum. Bana faydasi olacagini sorularimi sorabilecegimi düşünüyorum

 51. Eşit ağırlık grubuna katılmak istiyorum çünkü oradaki ders notlarını incelemek istiyorum.

 52. Tyt-Dil grubuna katılmak istiyorum, çünkü çözemediğim sorularım oluyor. Netlerim artmiyor.

 53. TM de ıstediğim netleri yakalayamiyorum attigim anda sorularımın çözüleceği bir grup istiyorum

 54. Dil grubuna katılmak istiyorum.Hem çözemediğim soruları atmak hemde arkadaşların sorularını cözmek istiyordum.

 55. FEN LİSESİ ÖĞRENCİSİYİM İLLA Kİ ÇÖZEMEDİĞİMİZ SORULAR OLUYOR ÖZELLİKTE FİZİKTE SORUN YAŞIYORUM DİĞER DERSLER İÇİNDE ARAKDAŞLARI BİLGİM ÖLÇÜTÜNDE YARDIM OLURUM

 56. Sayısal yks grubuna katılmak istiyorum çünkü ayt mat konularında sıkıntı yaşıyorum.

 57. Merhaba. Bende dil, sayısal ve sözel gruplarına katılmak istiyorum. Soru sorabileceğim kimse yok.

 58. Yks sayısal grubuna katılmak istiyorum bu zorlu virüslü dönemde yapamadığım soruların başka arkadaşlarımın bana yardımı dokunması için katılıyorum.hem benim için farklı bakış açısı hem de onlar için farklı soru tarzları..

 59. 12.sınıfım eşit ağırlık çalışıyorum matematik ve geometri zayıf bu yüzden WhatsApp grubuna girmek istiyorum

 60. Tyt grubuna katılmak istiyorum çünkü kimya biyoloji matematik sorularında çözemediğim sorular oluyor tyt grubu yoksa sayısal grubuna katılmak istiyorum

 61. Katılmak istiyorum.Çünkü sayısal derslerden yapamadığım sorular oluyor.Arkadaşlardan öğreneceğim çok şey var.

 62. Yorum yazan tüm kişilere davetiye linki gönderildi. Lütfen yorum yaparak grupta katılma isteğinde bulununuz. İnstagram dm veya yorumlarında alım yapmamaktayız. Sadece alımlar yorum üzerinden mail ile olmaktadır.

 63. Sözel bölümü öğrencisiyim konularin bazilarini kacirdim daha düzenli bir sekilde not alabilirim diye düşünüyorum

 64. ayt sayısal grubuna katılmak istiyorum. fizik sorularında zorlanıyorum fizik grubu varsa onada ekleyebilirseniz mükemmel olur

 65. Yks sayısal öğrencisiyim matematikten cozemedigim sorular oluyor bu yuzden katılmak istiyorum

 66. Merhabalar 35 binden mezunum Cerrahpaşa tıp istiyorum daha önce aktif olarak bi grupta yer almadım ve denemek istedim soru çözer ve yapamadıklarını atabilirim teşekürler

 67. Merhaba kolay gelsin ben YKS öğrencisiyim sözel grubundan çok sorularım oluyor onun için gruba katılmak istiyorum lütfen yardımcı olabilir misiniz:(

 68. Yaptığınız bu güzel işten dolayı size teşekkür ediyorum . İçimdeki ders çalışma isteğini artırmak ve anlamadığım soruları anlamak için grubunuza girmek istiyorum . (:

 69. Tyt dil ve ayt ve tyt grubuna katılmak istiyorum çünkü sınavlara 3 yerdende gireceğim
  Soru çözüm gibi taktikler varsa yararlanmak istiyorum.

 70. Tyt sayısal grubuna ( matematik) grubuna katar mısınız.mayematik öğretmeniyim soru soran öğrencilere yardım etmek istiyorum op

 71. Tyt de sıkıntı yaşıyorum netlerimi arttırmak istiyorum bu yüzden wp grubuna katılmak istiyorum.

 72. Dersanemiz kapandi bu yuzden sorularimi soramiyorum 2. Mezunum benim icin cok kritik bir donem guruba dahil edilmek istiyorum saygilarimla.

 73. Çünkü etkili ders çalışma programı hazırlamak istiyorum . Ve sayısal grubu çünkü hedefim iyi bir Tıp Fakültesi. Matematik konularında bir az sıkıntı yaşıyorum

 74. İyi günler herkese. Ben Diyarbakır ın Ergani ilçesinde Kariyer Eğitim kurumunda Fizik öğretmeni olarak çalışıyorum. Gruba katılma sebebim farklı soru görmek ve sorusu olan öğretmen arkadaşlarıma yardımcı olmaktır.

 75. Şu ana kadar yorum atan tüm kişilere davet bağlantısı gönderildi. Yeni yorum yapanlar lütfen 24 saatin dolmasını beklesinler.

  1. tyt ayt mat grubuna katılmak istiyorum sorularım var Hocam kabuo ederseniz çok makbule geçer şimdididen teşekkürler.

 76. Yks dil grubuna katılmak istiyorum çünkü dil alanındaki sorularımı sorabileceğim birilerine ihyiyacım var

 77. yks sayısal gruba katılmak istiyorum.50 binden mezuna kaldım hedefim ilk on bin. Soru cozdurmek ve çözmek için ve de motive olmak için katılıyorum

 78. Yks eşit ağırlık grubuna girmek istiyorum çünkü tarih Coğrafya ve edebiyatta konu eksiklerim var onları tamamlamak için girmek istiyorum

 79. Merhabalar ben sayısal ogrencisiyim tytde sosyalden yapamadığım sorular bir hayli fazla bu bağlamda sözel grubunuza katılmak istiyorum

 80. Sayısal grubuna katılmak istiyorum hem sorularımı cozdürmek hemde değişik sorular görmek için çok iyi bir avantaj

 81. Sayısal YKS grubuna alır mısınız . Matematik te çözemediğim sorular oluyor bu yüzden katılmak istiyorum.

 82. Çözemediği sorular için bir fırsat olduğunu düşünüyorum. Biraz daha azim ve desteğe ihtiyacım var. Eşit ağırlık grubuna katılmak istiyorum. Kabul ederseniz çok sevinirim.

 83. Ben sözel grubuna katılmak istiyorum çünkü: Sorularım için faydalı olacağını düşünüyorum bu benim için büyük bir fırsat diğer rakiplerimide görmek istiyorum hırsa ve motiveye ihtiyacım var eğer beni sözel grubuna alırsanız çok mutlu olurum 🙂

 84. 128binden mezuna kaldım soru çözdürmek motive olmak ve rakiplerimin yaptıklarını merak ettiğim için SAYISAL grubuna katılmak istiyorum.

 85. Eşit ağırlık ve sözel grubuna katılmak istiyorum öğretmenim ve öğrencilerime yardımcı olmak için

 86. Tyt matematik bölümüne katilmak istiyorum yapmakta zorlandığım soruları biran önce öğrenmek istiyorum

 87. Yks esit agirlik ve sozel gruplarina girmek istiyorum matematik sorularimi cozdurmek ve sozel sorulari gormek istiyorum.

 88. Merhabalara! Ben dil öğrencisiyim ingilizceden yapamadığım sorularım oluyor. Beni de gruba alır mısınız ?

  1. Eşit ağırlık ve sözel grubuna katılmak istiyorum çünkü bu sene mezuna kaldım ve aşırı derece stresiyim motivasyona ihtiyacım var. Çözemediğim sorular için de bu bi fırsat benim için. Kabul ederseniz çok memnun olurum…

 89. Motive olup daha çok soru çözmek ve soru çeşidi görmek için sayısal grubuna girmek istiyorum.

 90. Tüm yorum yazanlara katılım linki gönderilmiştir. Grup katılım şartlarında güncellemeye giderek 48 saat içinde yorumları onaylama kararı aldık. Lütfen 48 saat geçtikten sonra eğer tarafınıza bir mail gelmez ise, bu bağlantıya aynı şekilde "yorum yapmıştım, lakin mail gelmedi" olarak geri bildirim de bulununuz.

 91. Merhabalar, sayısal grubuna katılmak istiyorum. Matematikte çözemediğim sorular var. Yardımcı olursanız sevinirim

 92. Sayısal YKS grubuna katılmak istiyorum, çünkü matemetik ve geometride çözemediğim sorularım oluyor.

 93. Merhaba
  Ben fizik alanda soru çözerken sıkıntılar yaşıyorum . Sorularıma daha hızlı ve farklı çözme bakış açıları öğrenmek içinde sayısal çalışma grubunuza katılmak istiyorum.

  TYTde netlerimi artırmak ve soru çeşitlerini görmek için TYT grubunuzada katılmak istiyorum.

 94. Yapamadığım soruların çözümlerini öğrenmek için yks sayısal grubuna katılmak istiyorum.

 95. Mezun Yks dil öğrenciyim uzun bir süredir çalışıyorum iyi gidiyor ama son iki aydır netlerim düştü ne yapacağımı bilmiyorum açıkçası. Bir türlü düzgün bir program yapamadım bir yandan sınav tarihlerinin değiştirilmesi bir stres bir yandan genel olarak sınav stresi var üzerimde bu gruba hem soru çözüm hem motivasyon hemde doğru bir çizgide ilerlemem için bu gruba katılmak istiyorum şimdiden teşekkürler

 96. Yks sayısal gurubuna katılmak istiyorum. Cözemediğim matematik soruları ve motivasyon için.

 97. Dis hekimligi kazanmmam icin sorularimi cozdurmem gerek bu yuzden YKS sayissl grubuna katilmak istiyorum

 98. Bazen çözemediğim sorular oluyor yada tavsiyeye ihtiyaç oluyor bu nedenle sizlere katılmak istiyorum

 99. Merhaba, ben sayısal, sözel ve eşit ağırlık gruplarına girmek istiyorum. Çünkü temelim zayıf kendimi geliştirmek istiyorum.

 100. Eşit ağırlık grubuna girmek istiyorum . Mezun olduğum İçin gelişmeleri takip etmek ve sorularımı sormak istiyorum

 101. Sayısal Soru Çözüm grubuna girmek istiyorum çünkü Matematik biyoloji gibi derslerde yapamadığım sorular oluyor ve bunları öğrenmek istiyorum

 102. Sayısal YKS WhatsApp grubuna katılmak istiyorum. Çünkü sınava kadar beni motive edeceğini gaza getireceğine inanıyorum ayrıca çözemediğim sorularda yardımcı olacağını da ve üniversite sınavı hakkında bilmediğim bir çok konuda bilgi sahibi olabileceğimi düşünüyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı