Kaç Net Gerekir

Matematik ve Bilgisayar Bilimleri İçin Kaç Net Gerekir?

Matematik ve Bilgisayar Bilimleri için YKS de yani TYT – AYT testlerinde kaç net yapmanız gerektiğini bu makale ile öğrenebilirsiniz.
Not: Yayınlanan veriler, ÖSYM ve YÖK ATLAS verileridir. 2020 yılı güncel olup, güvenle dikkate alabilirsiniz.

Matematik ve Bilgisayar Bilimleri Netlerini merak ediyorsan, bir o kadar da Matematik ve Bilgisayar Bilimleri Taban Puanlarını merak edersin diye düşündük.

Matematik ve Bilgisayar Bilimleri Taban Puanları İçin Tıkla

Not: Bu veriler Matematik ve Bilgisayar Bilimleri programına yerleşen son kişinin netleridir. Netler 2019 Yılı verilerine göre düzenlendiği için yaklaşık olarak düşünmenizi tavsiye ederiz. 


Matematik ve Bilgisayar Bilimleri İçin Kaç Net Gerekir (Tablo 2020)

Matematik ve Bilgisayar Bilimleri Kazanmanız İçin Yapmanız Gereken Yaklaşık Netler Şöyle;


Üniversite OBP Yerl. TYT TÜR (40) TYT SOS (20) TYT MAT (40) TYT FEN (20) AYT MAT (40) AYT FİZ (14) AYT KİM (13) AYT BİY (13)
DOĞU AKDENİZ ÜNİV. – (İngilizce)(Burslu) 428,100 3 14,5 7,0 9,3 6,5 11,5 0,5 0,3 2,8

Bu makale ile Matematik ve Bilgisayar Bilimleri için kaç soru ya da diğer bir ifadeyle kaç net yapılmalı sorunuza cevap verdik. Diğer bölümler için yapmanız gereken netleri, aşağıdaki butona tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Hangi Bölüm İçin Kaç Net Gerekir

] }

BENİM HEDEFİM

BenimHedefim proje Kurucusu. YKS(TYT-AYT-YDT), KPSS, DGS, ALES, LGS, MSÜ gibi sınavlarda bildiklerini paylaşan sıkı eğitim takipçisi. Boş durmaktan sıkılan, insanlara faydalı olmayı amaç edinen şahs-ı meçhul...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu