Kaç Net Gerekir 2024

Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Öğretmenliği Kaç Net?

Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Öğretmenliği İçin Kaç Net Gerekir? 2024 Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Öğretmenliği bölümünü kazanmak için kaç net yapmalıyım? Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Öğretmenliği için 2024 YKS(TYT-AYT) sınavında kaç net yapmam gerekir sorularınızın cevabını aşağıda bulabilirsiniz. Hazırladığımız Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Öğretmenliği netleri 2024 yılında öğrencilerin YÖK tarafından yayınlanmış en son ve güncel 2023 yılı son yerleşen kişinin netleridir.

Diğer Bölüm Netleri – Hangi Bölüm Kaç Net?

Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Öğretmenliği Taban Puanlarını KEŞFET!(Ücretsiz "hedef kayıt uygulaması" içerikte HEDİYE!🤩)
👉https://benimhedefim.net/psikolojik-danismanlik-ve-rehberlik-ogretmenligi-taban-puanlari/

Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Öğretmenliği Netleri(Yerleşen Son Kişinin)

Puan Türü: Eşit Ağırlık

ÜniversiteDip.
Puan
TYT
TÜR
(40)
TYT
SOS
(20)
TYT
MAT
(40)
TYT
FEN
(20)
AYT
MAT
(40)
AYT
TDE
(24)
AYT
TAR-1
(10)
AYT
COĞ-1
(6)
AZERBAYCAN DEVLET PEDAGOJİ
Üniversitesi
(Ücretli) (4 Yıllık)

Yıl: 2021
83.414,258,515,25710101,54,75

Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Öğretmenliği Bölümü Nasıl Kazanılır?

Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Öğretmenliği programını kazanmak için için Eşit Ağırlık alanıdan YKS'ye girmek zorundasınız. Yukarıdaki tablodan Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Öğretmenliği (EA) bölümü için YKS'de kaç net yapmanız gerektiğini öğrenmelisiniz. Daha sonra ilgili bölümlerin ve üniversitelerin tercih ve başvuru koşullarını bilmelisiniz. Yukarıdaki net tablosundan "istediğiniz üniversite ve Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Öğretmenliği bölümüne" ait son yerleşen kişinin netleri sizin için önem arz etmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu