Kaç Net Gerekir

Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Öğretmenliği İçin Kaç Net Gerekir? 2020

Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Öğretmenliği için YKS de yani TYT – AYT testlerinde kaç net yapmanız gerektiğini bu makale ile öğrenebilirsiniz.
Not: Yayınlanan veriler, ÖSYM ve YÖK ATLAS verileridir. 2020 yılı güncel olup, güvenle dikkate alabilirsiniz.

Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Öğretmenliği Netlerini merak ediyorsan, bir o kadar da Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Öğretmenliği Taban Puanlarını merak edersin diye düşündük.

Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Öğretmenliği Taban Puanları İçin Tıkla

Not: Bu veriler Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Öğretmenliği programına yerleşen son kişinin netleridir. Netler 2019 Yılı verilerine göre düzenlendiği için yaklaşık olarak düşünmenizi tavsiye ederiz. 


Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Öğretmenliği İçin Kaç Net Gerekir (Tablo 2020)

Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Öğretmenliği Kazanmanız İçin Yapmanız Gereken Yaklaşık Netler Şöyle;


Üniversite OBP Yerl. TYT TÜR (40) TYT SOS (20) TYT MAT (40) TYT FEN (20) AYT MAT (40) AYT TÜR (24) AYT TAR-1 (10) AYT COĞ-1 (6)
AZERBAYCAN DEVLET PEDAGOJİ ÜNİV. – (Ücretli) 422,050 1 25,0 13,8 6,5 1,0 7,3 12,5 4,3 3,5

Bu makale ile Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Öğretmenliği için kaç soru ya da diğer bir ifadeyle kaç net yapılmalı sorunuza cevap verdik. Diğer bölümler için yapmanız gereken netleri, aşağıdaki butona tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Hangi Bölüm İçin Kaç Net Gerekir

] }

BENİM HEDEFİM

BenimHedefim proje Kurucusu. YKS(TYT-AYT-YDT), KPSS, DGS, ALES, LGS, MSÜ gibi sınavlarda bildiklerini paylaşan sıkı eğitim takipçisi. Boş durmaktan sıkılan, insanlara faydalı olmayı amaç edinen şahs-ı meçhul...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu