2 Yıllık Bölümler Taban Puanları

Su Ürünleri İşleme Teknolojisi(2 Yıllık) 2021 Taban Puanları ve Sıralamaları

Android Uygulamamız Çıktı!
"BENİMHEDEFİM YKS 2021" uygulamamız YAYINDA!
İndir, Yorum Yap, Puanla!

Su Ürünleri İşleme Teknolojisi 2021 Taban Puanları ve Su Ürünleri İşleme Teknolojisi 2021 Başarı Sıralamaları ÖSYM tarafından yayınlanan haliyle güncel olarak paylaşıldı. YKS 1. oturum yani TYT testine girip tercih yapacak adaylar için hazırladığımız Su Ürünleri İşleme Teknolojisi bölümünün 2021 YKS Su Ürünleri İşleme Teknolojisi puanları aşağıdadır.

Su Ürünleri İşleme Teknolojisi(2 Yıllık Önlisans) Taban Puanları ve Sıralaması

Not: YÖK ve ÖSYM tarafından güncel olarak yayınlanmış olan Su Ürünleri İşleme Teknolojisi puanları ve sıralamaları uzman eğitimcilerimiz tarafından düzenlenmiş olup 2020 yılına ait olan üniversite yerleştirme puanlarıdır.

Su Ürünleri İşleme Teknolojisi 2021 Taban Puanları

Su Ürünleri İşleme Teknolojisi bölümü taban puanları ÖSYM kurumunun yayınladığı 2019 ve 2020 yılları verileri olmak üzere son 2 yılın taban puan bilgileri aşağıdaki gibidir;

Su Ürünleri İşleme Teknolojisi 2021 Başarı Sıralamaları

Su Ürünleri İşleme Teknolojisi bölümü başarı sıralamaları ÖSYM kurumunun yayınladığı 2019 ve 2020 yılları verileri olmak üzere son 2 yıl taban-tavan sıralama, kontenjan ve yerleşen bilgileri şöyle;


Üniversite/Fak. Bölüm Adı Şehir Kont.

2020
2019
Yerl.

2020
2019
Başarı Sırası
2020
2019
Taban Puan
2020
2019
YALOVA ÜNİVERSİTESİ  Armutlu Meslek Yüksekokulu Su Ürünleri İşleme Teknolojisi YALOVA 20+1
20+1
Dolmadı-14
Dolmadı-12
Dolmadı
Dolmadı
Bilgi: “Dolmadı veya —” ibareleri ilgili Su Ürünleri İşleme Teknolojisi bölümünün kontenjanının dolmadığını veya verilerinin olmadığını gösterir.
Bilgi2: Su Ürünleri İşleme Teknolojisi bölümü TYT Puan türünden alım yapmakta olup, 2 yıllık önlisans programıdır. Burada yer alan bilgiler 4 yıllık programlar için değildir. 4 ve üzeri yıllık programlar lisans yahut yüksekokul olarak tanımlanır.

Tüm 2 Yıllık Bölümlerin Güncel Taban Puanları(TYT)

Su Ürünleri İşleme Teknolojisi Taban Puanları 2021 2 Yıllık – Son 2 Yıl

Adayların TYT programından tercih kılavuzuna göre yapacağı bölüm ve üni tercihlerinde kullanılacak güncel Su Ürünleri İşleme Teknolojisi taban puanları yukarıdaki gibidir. Üniversite/bölüm tercihinde bulunacak adayların yayınlanan taban puan ve özellikle sıralama bilgisine göre tercihlerini yaparken dikkat etmeleri gerekmektedir. Tercihlerinizi yayınlanan Su Ürünleri İşleme Teknolojisi Bölümü son 2 yıl puan ve sıralama verilerine bakarak oluşturabilirsiniz.

] }

BENİM HEDEFİM

BenimHedefim proje Kurucusu. YKS(TYT-AYT-YDT), KPSS, DGS, ALES, LGS, MSÜ gibi sınavlarda bildiklerini paylaşan sıkı eğitim takipçisi. Boş durmaktan sıkılan, insanlara faydalı olmayı amaç edinen şahs-ı meçhul...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu