Lisans Bölüm Puanları

Tiyatro Eleştirmenliği ve Dramaturji Taban Puanları

Tiyatro Eleştirmenliği ve Dramaturji Taban Puanları ve Başarı Sıralaması 2020 2019 yılları güncel olarak burada yayınlanmıştır. En güncel veriler için okumaya devam edin.

2020 YKS(TYT-AYT) sınavına girenler, yerleştirme puanları açıklanan Tiyatro Eleştirmenliği ve Dramaturji taban puanları, başarı sıralamaları ve kontenjan bilgilerini bu makale ile öğrenebilirler. Tiyatro Eleştirmenliği ve Dramaturji sıralamalarını ve taban puanlarını devlet üniversiteleri veya vakıf üniversiteleri verileri olarak da bulabilirsiniz. YÖK ve ÖSYM tarafından yayınlanan bu tablo, YKS sınavlarına yani TYT – AYT testlerine girip tercih yapacak adaylar için hazırlanmıştır.

Tiyatro Eleştirmenliği ve Dramaturji Taban Puanları Başarı Sıralaması 2020 2019

“Ara” bölümü ile istemiş olduğunuz üniversite veya şehri arayarak hızlıca bulabilirsiniz.


Üniversite/Fak.Bölüm AdıŞehirKont.Yerl.Başarı SırasıTaban Puanı
İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ  Edebiyat FakültesiTiyatro Eleştirmenliği ve Dramaturji
(4)
İSTANBUL30+13119.448393,50204
DÜZCE ÜNİVERSİTESİ  Sanat, Tasarım ve Mimarlık FakültesiTiyatro Eleştirmenliği ve Dramaturji
(4)
DÜZCE40+141514.923261,82721

Sitemizdeki Bölüm Puanları güncel olarak paylaşılmaktadır.

Bilgi: Ayrıca bu tablo ile Tiyatro Eleştirmenliği ve Dramaturji Bölümü İçin Kaç Puan Gerekir sorusuna cevap bulabilirsiniz.

Tiyatro Eleştirmenliği ve Dramaturji Taban puanını merak ediyorsan, bir o kadar da Tiyatro Eleştirmenliği ve Dramaturji netlerini merak edersin diye düşündük.

Tiyatro Eleştirmenliği ve Dramaturji Netleri İçin Tıkla

Sayısal, Eşit Ağırlık, Sözel, TYT ve Dil bölümlerinin güncel taban puanları ve başarı sıralamaları için aşağıdaki butonu kullanabilirsiniz.

Tüm Bölümlerin Puanları ve Sıralamaları – (Say, Söz, Ea, Dil, TYT)

] }

BENİM HEDEFİM

BenimHedefim proje Kurucusu. YKS(TYT-AYT-YDT), KPSS, DGS, ALES, LGS, MSÜ gibi sınavlarda bildiklerini paylaşan sıkı eğitim takipçisi. Boş durmaktan sıkılan, insanlara faydalı olmayı amaç edinen şahs-ı meçhul...

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı..

Lütfen sitemizi kullanmaya devam etmek için reklam engelleme eklentisini devredışı bırakınız. Unutmayınız, bu bizim size hizmet edebilmemiz için gereklidir. :)