2024 DGS Puanları

DGS Acıbadem M. Ali Aydınlar Üniversitesi DGS Taban Puanları

ACIBADEM MEHMET ALİ AYDINLAR Üniversitesi DGS Taban-Tavan Puanları ve Kontenjan bilgileri 2023 yılı verileriyle 2024 güncel olarak burada yayınlanmıştır. Bu veriler 2023 DGS sınavı yerleştirme puanlarından oluşmuş ve ÖSYM tarafından yayınlanmış güncel puanlardır.

ACIBADEM MEHMET ALİ AYDINLAR Üniversitesi DGS Taban Puanları ve Kontenjanları 2024

Not: ACIBADEM MEHMET ALİ AYDINLAR Üniversitesi 2023 Yılı DGS taban puanlarına göre yüksekten düşüğe doğru sıralanmıştır. 2024 tercihlerinizde güvenle kullanabilirsiniz.
Program KoduÜniversite/Fakülte/BölümTaban PuanTavan Puan
Genel Kont.
Yerl.
Boş Kont.
Puan Türü
200190123ACIBADEM MEHMET ALİ AYDINLAR ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) (Vakıf Üniversitesi) Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Moleküler Biyoloji ve Genetik (İngilizce) (Burslu)336,62245336,62245110SAY
200190026ACIBADEM MEHMET ALİ AYDINLAR ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) (Vakıf Üniversitesi) İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Sosyoloji (Burslu)230,75411230,75411110EA
200190130ACIBADEM MEHMET ALİ AYDINLAR ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) (Vakıf Üniversitesi) Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Moleküler Biyoloji ve Genetik (İngilizce) (%50 İndirimli)224,78516251,65753440SAY
200190027ACIBADEM MEHMET ALİ AYDINLAR ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) (Vakıf Üniversitesi) İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Sosyoloji (%50 İndirimli)----101EA

2023 DGS verilerine göre ACIBADEM MEHMET ALİ AYDINLAR Üniversitesi DGS taban puanları en düşük , en yüksek 'dir.
2023 DGS verilerine göre ACIBADEM MEHMET ALİ AYDINLAR Üniversitesi DGS tavan puanı en düşük , en yüksek 'dir.

2024 DGS’ye(Dikey Geçiş Sınavı) girenler, ÖSYM tarafından 2023 DGS yerleştirme puanları açıklanan DGS ACIBADEM MEHMET ALİ AYDINLAR Üniversitesi en küçük ve en büyük taban puan ve kontenjan bilgileri bu şekildedir. DGS ACIBADEM MEHMET ALİ AYDINLAR Üniversitesi taban ve tavan puanlarını tercihlerinizde güvenle kullanabilirsiniz.

ACIBADEM MEHMET ALİ AYDINLAR Üniversitesi Kontenjanları - Boş Kontenjan Bilgisi


2024 yılında ACIBADEM MEHMET ALİ AYDINLAR Üniversitesi için kontenjan bilgileri yukarıda yer almaktadır. Tercihlerinizi ACIBADEM MEHMET ALİ AYDINLAR Üniversitesi boş kontenjan bilgisini dikkate alarak yapmanız sizin için doğru olacaktır. Çünkü boş kontenjan olması demek o ACIBADEM MEHMET ALİ AYDINLAR Üniversitesi öğrenci alabileceği anlamına gelir.

DGS ACIBADEM MEHMET ALİ AYDINLAR Üniversitesi Kazanmak İçin Kaç Puan-Sıralama Almak Gerekir?


Öncelikle ACIBADEM MEHMET ALİ AYDINLAR Üniversitesi DGS puanlarında sıralamaya bakılmamakta onun yerine ACIBADEM MEHMET ALİ AYDINLAR Üniversitesi taban ve tavan puanları baz alınmaktadır. 2024 yılında ACIBADEM MEHMET ALİ AYDINLAR Üniversitesi yerleşebilmek için kaç taban tavan puana girmeniz gerektiğini bilmeniz gerekir. ACIBADEM MEHMET ALİ AYDINLAR Üniversitesi kazanmanız için, en yüksek tavan puandan daha iyi puan elde etmelisiniz. Taban puan ise o programa alınan minimum puandır.
Aşağıdaki üniversitelerin ilgili fakültelerinde ACIBADEM MEHMET ALİ AYDINLAR Üniversitesi bulunmaktadır;

ACIBADEM MEHMET ALİ AYDINLAR Üniversitesinde Olan Bölümler Hangileri?


Üniversite / Fakülte / Bölüm
ACIBADEM MEHMET ALİ AYDINLAR ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) (Vakıf Üniversitesi) Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Moleküler Biyoloji ve Genetik (İngilizce) (Burslu)
ACIBADEM MEHMET ALİ AYDINLAR ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) (Vakıf Üniversitesi) İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Sosyoloji (Burslu)
ACIBADEM MEHMET ALİ AYDINLAR ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) (Vakıf Üniversitesi) Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Moleküler Biyoloji ve Genetik (İngilizce) (%50 İndirimli)
ACIBADEM MEHMET ALİ AYDINLAR ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) (Vakıf Üniversitesi) İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Sosyoloji (%50 İndirimli)
Bilgi: “--” ibaresi ilgili ACIBADEM MEHMET ALİ AYDINLAR Üniversitesi kontenjanının verilerinin oluşmadığını gösterir.

DGS Puanları İçin Tıklayın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu