Kaç Net Gerekir

Kanatlı Hayvan Yetiştiriciliği İçin Kaç Net Gerekir?

Kanatlı Hayvan Yetiştiriciliği için YKS de yani TYT – AYT testlerinde kaç net yapmanız gerektiğini bu makale ile öğrenebilirsiniz.
Not: Yayınlanan veriler, ÖSYM ve YÖK ATLAS verileridir. 2020 yılı güncel olup, güvenle dikkate alabilirsiniz.

Kanatlı Hayvan Yetiştiriciliği Netlerini merak ediyorsan, bir o kadar da Kanatlı Hayvan Yetiştiriciliği Taban Puanlarını merak edersin diye düşündük.

Kanatlı Hayvan Yetiştiriciliği Taban Puanları İçin Tıkla

Not: Bu veriler Kanatlı Hayvan Yetiştiriciliği programına yerleşen son kişinin netleridir. Netler 2019 Yılı verilerine göre düzenlendiği için yaklaşık olarak düşünmenizi tavsiye ederiz. 


Kanatlı Hayvan Yetiştiriciliği İçin Kaç Net Gerekir (Tablo 2020)

Kanatlı Hayvan Yetiştiriciliği Kazanmanız İçin Yapmanız Gereken Yaklaşık Netler Şöyle;


Üniversite OBP Yerl. TYT TÜR (40) TYT SOS (20) TYT MAT (40) TYT FEN (20) AYT MAT (40) AYT FİZ (14) AYT KİM (13) AYT BİY (13)
BOLU ABANT İZZET BAYSAL ÜNİV. – (Ücretsiz) 313,000 4 23,0 7,0 9,3 1,0 7,0 3,0 -0,3 3,8

Bu makale ile Kanatlı Hayvan Yetiştiriciliği için kaç soru ya da diğer bir ifadeyle kaç net yapılmalı sorunuza cevap verdik. Diğer bölümler için yapmanız gereken netleri, aşağıdaki butona tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Hangi Bölüm İçin Kaç Net Gerekir

] }

BENİM HEDEFİM

BenimHedefim proje Kurucusu. YKS(TYT-AYT-YDT), KPSS, DGS, ALES, LGS, MSÜ gibi sınavlarda bildiklerini paylaşan sıkı eğitim takipçisi. Boş durmaktan sıkılan, insanlara faydalı olmayı amaç edinen şahs-ı meçhul...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu