LGS

LGS İngilizce Kaynak Kitap Önerileri – 8.Sınıf İngilizce 2021

Android Uygulamamız Çıktı!
"BENİMHEDEFİM YKS 2021" uygulamamız YAYINDA!
İndir, Yorum Yap, Puanla!

LGS İngilizce Kaynak Kitap Önerileri bulmak istiyorsan doğru yerdesin! 8. Sınıf İngilizce kaynak tavsiyeleri yaptığımız bu içerikte, öğrenciler tarafından oldukça beğenilen, 8. sınıf LGS en iyi İngilizce kaynak tavsiyelerini listeledik. Kolay, orta ve zor olarak bulabileceğin ve LGS İngilizce yayınları hakkında “bu kitap nasıl” diye merak ettiğin her şeyi burada öğreneceksin.

Merhaba arkadaşlar bu makalemizde LGS için en iyi İngilizce kaynak önerilerini sunacağız. 2021 LGS sınavına çalışmak için 8. sınıf en iyi kaynak kitap tavsiyelerine yazımızı uzatmadan geçelim;

8. Sınıf LGS İngilizce kaynak önerileri yaparken birebir LGS öğrencilerinin yorumları ile söylenen kaynaklar derlenmiştir. Biz bu derlemeyi birebir LGS adayının gözünden yapmış olacağız.

LGS İngilizce Branş Deneme Önerileri İçin Tıklayın

8. Sınıf LGS İngilizce Kaynak Önerileri – 2021 LGS İngilizce Tavsiye Edilen Kitaplar

Kurmay ELT Yayınları: More More English

LGS İngilizce için vazgeçilmez hatta en iyi kaynak olarak tavsiye edilmekte. İlk seviye için bile iyi ve üst seviye olduğu söylenmektedir. Kesinlikle alınması gereken LGS İngilizce kaynağıdır.

More More English
More More English

Kurmay ELT Yayınları: More More Reading Alley

Aynı Türkçe dersindeki paragrafın karşılığı olarak bu kitabı anlayabiliriz. Her sayfada sayfanın yarısını kaplayan İngilizce paragraflar var. Diğer sayfasında ise bu paragrafa ait sorular bulunmakta. Bu sorulardan 5  tanesi test, 1 tanesi ise açık uçlu.

More More Reading Alley
More More Reading Alley

YDS Publishing: LGS Marathon Test Book

Öğrenciler tarafından bu kitabında da oldukça güzel olduğu belirtilmiştir. Mutlaka almanız ve soru tarzlarını görmeniz için çözmeniz gereken bir kaynaktır.

LGS Marathon Test Book
LGS Marathon Test Book

İsem Yayınları: Farklı İsem English Test Book

İsem yayınlarının Farklı İsem serisi LGS sınavı için oldukça tavsiye edilmekte. Yine İngilizce kaynak önerilerinde de Farklı isem yayınlarını tavsiye etmekteyiz.

İsem LGS English
İsem LGS English

Editör Yayınları: İngilizce VİP Soru Bankası

Editör yayınlarının İngilizce kitaplarını da tercih edebilirsiniz. Bu yayının LGS İngilizce dersinde de olduğu gibi tüm derslerde nasıl çözülür serili kitapları da vardır. Tercih edilebilecek bir kaynak kitaptır.

Editör İngilizce Vip
Editör İngilizce Vip

LGS İngilizce Konuları İçin Tıklayın

Hiçbir kaynak kötü değildir. Burada ismini anmadığımız yayınlar asla tercih edilmeyecek gibi bir durum söz konusu olamaz. Tabi herkesin sevdiği yayında farklı olabilmektedir. Tüm yayınevlerine teşekkürler.

8. Sınıf LGS İngilizce Kitap Önerilerini Özetleyecek Olursak

  • More More(Bu seri oldukça fazla önerilmekte.)
  • YDS Publishing(Marathon)
  • İsem(Farklı İsem)
  • Editör(VİP)

İlgini Çekebilir?: Çalışmaya 2021 LGS Konularını öğrenerek başlamaya ne dersin? İşte 2021 LGS Konuları

İngilizce dersinde sizin de beğenmiş olduğunuz LGS kaynak tavsiyeniz var ise yorum bölümünden yazabilirsiniz, güzel olmaz mı?

] }

Mehmet Can

Merhaba, ben Mehmet bu sitede Ahmet hocamıza destek oluyoruz. Bende kendi uzman olduğum alan ile yani Lise ve LGS sınavları ile içerikler oluşturmaktayım. Lise öğrencileri ve LGS sınavına hazırlanan 8. Sınıf öğrencileri yazdığım makaleleri mutlaka okumalı diyorum. O zaman, özenle oluşturduğum içeriklerimden istifade etme vakti!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu